WTRYSKIWACZ STERUJĄCY BOSCH KCA21S91 BMW TDS (6910602310)

zakończona

parametry

  • stan: używany
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • producent części: bosch
  • typ silnika: diesel
  • produkt regenerowany: nie

opis

Podana cena dotyczy jednego wtryskiwacza NR KCA21S91 Z CZUJNIKIEM WZNIOSU IGLICY TZ STERUJACY
SPRAWDZONY POD WZGLĘDEM ROZPYLANIA I ELEKTRYCZNYM

MOŻLIWOŚĆ WYSYŁKI

KONTAKT W SPRAWIE AUKCJI POD NR TEL 510 644 013 , 510484476 , 503610319

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka:
23,00 zł
kolejna sztuka:
23,00 zł
maksymalnie w paczce:
1

Faktura

Nie wystawiam faktury

Gwarancja

1 miesiąc

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

1 miesiąc
Dodatkowe informacje

 


 czas na odstąpienie od umowy: 14 dni   
 adres do zwrotu:  "AGMI" RUDKA UL TRAKT LUBELSKI 22 05-462 WIĄZOWA
GWARANCJA USTALANA INDYWIDUALNIE DO KAZDEGO PRZEDMIOTU . 


W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług -  zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez  podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci  wszystkie otrzymane od Kupującego płatności bez kosztów transportu .  Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć  Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail:  mdmdamian@wp.pl.  Przesyłkę należy nadać na adres firmy.Nie przyjmuje paczek za pobraniem


 

Reklamacja

1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok (dla firm rękojmia wyłączona)

Adres do reklamacji

agmi
rudka ul trakt lubelski 22
05-462 wiązowna
Dodatkowe informacje

Gwarancja roczna dotyczy zakupu nowych części , przy zakupie uzywanych okres gwarancji jest ustalany indywidualnie od 7 dni do półrolu .

Czas rozpatrywania reklamacji od momentu otrzymania towaru wynosi 14 dni. W przypadku reklamacji koszty wysyłki do firmy AGMI pokrywa kupujący, paczki wysłane za pobraniem nie będą przyjmowane. ZWROT BEZ PODANIA PRZYCZYNY Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz. 827), towar kupiony przez Internet można zwrócić bez podania przyczyny,składając pisemne oświadczenie w terminie 14 dni od otrzymania towaru. Oprócz przekazania takiego oświadczenia konsument ma obowiązek zwrócić przedsiębiorcy zakupiony towar wraz z dokumentem zakupu. Produkt powinien być odesłany w terminie do 14 dni w stanie niezmienionym. Koszt takiej przesyłki pokrywa konsument. Przepisy Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów nie mają zastosowania, jeżeli stronami umowy są tylko i wyłącznie przedsiębiorcy. Zwrot pieniędzy od momentu zwrotu towaru nastąpi w ciągu 14 dni.

Zwroty

14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

"Agmi" , rudka
trakt lubelski 22
05-462 wiązowna

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

1. Reklamacje uwzględniane są tylko i wyłącznie po okazaniu paragonu lub faktury dołączonej do przesyłki 2. Zwroty i reklamacje towarów przyjmujemy jedynie na koszt klienta. Odbieramy paczki wyłącznie bez pobrania 3. W przypadku uszkodzenia przesyłki prosimy o sporządzenie protokołu szkody w obecności kuriera 4. Nie zwracamy kosztów montażu oraz demontażu części zamontowanych w innych warsztatach. 5. Gwarancja nie obejmuje towaru zwróconego w stanie uszkodzonym z winy kupującego lub z zerwanymi, naruszonymi plombami 6. Oferowany przez nas towar jest używany. Osoba kupująca musi mieć świadomość, że przedmioty, które sprzedajemy noszą ślady użytkowania 7. Rozliczenie finansowe dokonujemy przelewem bankowym wskazanym przez nabywcę lub na jego ręce .

O sprzedającym

mdmdamian
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

10

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,6

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Kontakt

  • 503610319
poniedziałek - piątek
sobota
09:00 - 17:00
09:00 - 14:00

Informacje o sprzedającym

Firma Agmi , Rudka ul trakt lubelski 22

05-462 Wiązowna

nip 532-115-12-83

Pozostałe informacje

  Czytaj uważnie opis aukcji.     Sprawdź dokładnie stan ogłaszanego przedmiotu na zdjęciu zamieszczonym w aukcji.     Zalecamy sprawdzenie symboli danych części.     Części zakupione w naszej firmie objęte są 14-dniową gwarancją rozruchową (liczoną od daty odbioru towaru).     Przed zakupem jesteśmy w stanie poinformować kupującego o ewentualnych symbolach danej części, jeśli się one nie zgadzają,a kupujący w dalszym ciągu wyraża chęć zakupu części, to kupuje ją na własną odpowiedzialność, wtedy reklamacji nie uznajemy. Nasze części przed wysłaniem są oznaczane datą i specjalnymi znakami rozpoznawczymi. W przypadku usunięcia lub uszkodzenia oznaczeń reklamacji nie uwzględniamy.   Nie odpowiadamy za błędy diagnostyczne warsztatów oraz za niefachowy montaż części.     Paczki wysyłamy w ciągu 24 godzin (o opóźnionych wysyłkach informujemy, podając przyczynę opóźnienia).     Nabywca na swój koszt dostarcza przedmiot reklamacji.     Koszt zwrotu towaru ponosi strona kupująca.  . czas na odstąpienie od umowy: 14 dni adres do zwrotu: AGMI  , RUDKA UL TRAKT LUBELSKI 22 , 05 -462 WIAZOWNA , e-mail mdmdamian@wp.pl   Nie przyjmuje paczek za pobraniem