WSPORNIK ŁAWY TOOLCO 50 KARPIÓWKA GUMA EPDM OCYNK (6931003228)

zakończona
19,95 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT

DachBuildingSystem

Ogólnopolska Sieć Pokryć Dachowych

ul. Częstochowska 83

42-700 Lubliniec

Tel: 883-00-22-33 (dział techniczny)

Tel: 733-334-432 (dział sprzedaży)

dbs.lubliniec@gmail.­com

1. Przedpłata

ING BANK:

43 1050 1230 1000 0091 4824 0808

2. Płacę z Allegro

3. Płatność przy odbiorze.

4. Odbiór osobisty


Towar po potwierdzeniu dostępności, oraz zaksięgowaniu przelewu wysyłamy w ciągu 24/48 godzin.

Wysyłki dostarczamy za pośrednictwem kuriera oraz poczty polskiej.

WSPORNIK ŁAWY

50

KARPIÓWKA Z GUMA EPDM

OCYNK

MOCOWANIE ŁAWY/STOPNIA DO DACHÓWKI KARPIÓWKI

Wspornik pasuje do każdego rodzaju dachówki karpiówki.


Warunki atmosferyczne, promieniowanie UV.

Przy montażu ław kominiarskich rozstaw wsporników nie powinien przekraczać 700 mm.

Wykonany z płaskownika 40x4 mm.

W komplecie znajdują się 2 śruby ocynkowane wraz z podkładkami i nakrętkami.

TOWAR NA ZAMÓWIENIE.

CZAS OCZEKIWANIA OK 3-10 DNI.

KUPUJĄC NA KILKU NASZYCH AUKCJACH ZA PRZESYŁKĘ KURIERSKĄ DO 30KG PŁACISZ TYLKO RAZ!


płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

DachBuildingSystem sp. z o.o.
Częstochowska 83
42-700 Lubliniec
NIP: 6452539137
REGON: 243439443
KRS: 0000491437

NUMER KONTA DO PRZELEWU ING BANK 43 1050 1230 1000 0091 4824 0808

kontakt

  • poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00
  • sobota - niedziela zamknięte

pozostałe informacje

1. Towar wysyłamy zaraz po potwierdzeniu dostępności towaru i zaksięgowaniu wpłaty na koncie.

2. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby przesyłka została wysłana zaraz po zaksięgowaniu środków na koncie lub w dniu zamówienia za pobraniem, jednak mogą zdarzyć się opóźnienia, o których zawsze staramy się poinformować klienta.

3. Podane ceny na aukcjach są cenami brutto (zawierają podatek VAT).

4. Na każdy sprzedany towar wystawiamy fakturę VAT lub paragon (wedle życzenia klienta). W przypadku gdy w Państwa przesyłce nie znajdziecie dowodu zakupu prosimy o niezwłoczne poinformowanie o tej sytuacji.

5. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej=POCZTEX(2-5dni) oraz firm kurierskich FEDEX, DPD, POCZTEX(1-2dni). Dbs-silesia nie odpowiada za opóźnienia w dostawie spowodowane nie wywiązaniem się przez Pocztę Polska lub firmę kurierską z umów obsługi przewozowej i pocztowej.

6. W przypadku niektórych rodzajów asortymentu, dbs-silesia zastrzega sobie prawo do oraniczenia sposobu płatności poprzez wyłączenie możliwości płatności za pobraniem.

7. Towar zostaje wysłany zawsze na adres podany na allegro w zakładce "Adres do wysyłki". W razie jakiejkolwiek pomyłki lub zmiany adresu prosimy o niezwłoczne poinformowanie o zaistniałej sytuacji.

8. Przesyłkę należy sprawdzić w obecności kuriera. W razie jakichkolwiek uszkodzeń towaru należy spisać protokuł w obecności kuriera.

9. Jeśli Klient nie jest usatysfakcjonowany z przebiegu transakcji proszę nas o tym poinformować. Dołożymy wszelkich starań, aby znaleźć rozwiązanie satysfakcujące obie strony transakcji.

10. Do transakcji allegro podchodzimy bardzo profesjonalnie, jednak jesteśmy tylko ludźmi i możemy się pomylić, w takiej sytuacji prosimy o wyrozumiałość, a my naprawimy nasz błąd.

11. W razie zastrzeżeń do jakości towaru Klient zobowiązany jest do bezwłocznego kontaktu ze sprzedawcą.

12. Jeśli otrzymałeś produkt inny niż zamawiałeś zanim cokolwiek zrobisz skontaktuj sie z nami, jestesmy tylko ludźmi i nam również przytrafiają się pomyłki.  

13. Wysyłka standardowa dotyczy sumy wymiarów nie przekraczającej 300cm(długość+szerokość+wysokość), przy czym najdłuższy bok może mieć tylko 150cm. Max. waga = 30 kg.

14. Rynny oraz rury spustowe wysyłane są w odcinkach 1m oraz 2m i 3m (odcinki 2m i 3m nie dotyczą wysyłki standardowej) . Cena wysyłki uzależniona jest od ilości zamawianych produktów. W sprawie dokładnych kosztów prosimy o kontakt.

15. W sprawach nie uregulowanych  powyższym Regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego.

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
Kucypera Sp.z o.o.
Częstochowska 83
42-700 Lubliniec
PL
Dodatkowe informacje

Zwrotu towaru można dokonać do 14 dni od momentu otrzymania paczki bez podania przyczyny (należy poinformować o tym sprzedawcę). Klient ma 14 dni na odesłanie paczki w stanie nienaruszonym razem z dowodem zakupu. Rynny oraz rury spustowe nie podlegają zwrotowi. W przypadku zwrotu Klient ponosi koszt odesłania przedmiotu.  Nie zwracamy kosztów przesyłki za zamówiony towar przez Klienta.

 Zwrot - odstąpienie od umowy bez podania przyczyny
Możliwość odstąpienia od umowy zawartej na odległość bez podania przyczyny gwarantują konsumentowi przepisy 27- 34 ustawy o prawach konsumenta. Pozwala ona kupującemu odesłać towar nie posiadający wad. Konsument składa oświadczenia o odstąpieniu od umowy w terminie 14 dni od jej zawarcia. Dostarcza je sprzedającemu i odsyła towar . Sprzedawca natomiast powinien zwrócić klientowi pieniądze w terminie 14 dni od otrzymania przesyłki.
Istnieją także warunki, które musi spełnić klient, żeby w sposób skuteczny odstąpić od umowy. Według art. 38 ustawy o prawach konsumenta takie prawo nie przysługuje mu, gdy:
-cena towaru nie zależy bezpośrednio od sprzedawcy, ale od innych czynników, na które nie ma on wpływu,   

 -towar został wykonany na zamówienie zgodnie ze wskazówkami kupującego

 -towar został rozpieczętowany lub zabezpieczenia, jakie umieścił na nim sprzedający zostały uszkodzone, zaś ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych nie można ponownie dopuścić do obrotu,  

-towar, co do którego kupujący chce odstąpić od umowy, jest nierozerwalnie związany z innym (na przykład  wykonany z innego materiału),    

-zwrócony towar został zniszczony lub zabrudzony w takim stopniu, że uniemożliwia to ponowne sprzedanie.
Przedsiębiorca ma pewną swobodę w decydowaniu, kiedy przyjmie zwrot towaru, zwłaszcza w zakresie ostatniego punktu, mówiącego o zniszczeniu lub zabrudzeniu produktu.
Reklamacja - odstąpienie od umowy z powodu niezgodności towaru z umową
Jeżeli towar jest uszkodzony, niekompletny albo nie działa w sposób, w jaki jest opisany, konsumentowi przysługuje roszczenie z tytułu rękojmi czyli odpowiedzialności sprzedawcy za wady fizyczne lub prawne produktu.  

reklamacje

Czas na reklamację z tytułu rękojmi: 1 rok (dla firm rękojmia wyłączona)

Adres do reklamacji:
Kucypera Sp. z o.o.
Częstochowska 83
42-700 Lubliniec
PL
Dodatkowe informacje

Prosimy o kontakt telefoniczny lub @@@