Wróżka Wróżba Tarot 1 pytanie konkretnie wahadełko (6483000015)

zakończona
2,50 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
  • lokalizacja: XXX

AUKCJA DOTYCZY

ODPOWIEDZI NA JEDNO KONKRETNE PYTANIE

ODPOWIEDZI UDZIELAM Z 6 KART TAROTA

JEŻELI CHCESZ ABYM ZADAŁA PYTANIE RÓWNIEŻ WAHADEŁKA NALEŻY ZAKUPIĆ 2 AUKCJE

1 AUKCJA (2,50ZŁ) - ODPOWIEDŹ TAROT

2 AUKCJE (2*2,50ZŁ) - ODPOWIEDŹ TAROT+WAHADEŁKO

Witam serdecznie na mojej aukcji

Na imię mam Katarzyna, czyli z greckiego Katharos, jednak przyjęłam pseudonim Katharsis

Jestem zodiakalnym Koziorożcem i numerologiczną 11 zarówno z daty urodzenia jak i z imienia.

Nie jestem wróżką. Nie wróżę ze szklanej kuli i nie mam czarnego kota.

Jak nazwałabym siebie – intuicjonistką czytającą karty tarota. Nie czytam pojedynczych kart z ich symboliki. Czytam każdy układ całościowo. Tak, jak go widzę na daną chwilę.

Uważam, że są dziedziny, których można się nauczyć. Ale są też takie, które trzeba czuć. A praktyka tylko potęguje ich moc sprawczą.

Tarotem zajmuję się przeszło 25 lat. Będąc na pierwszym roku studiów zetknęłam się z nimi po raz pierwszy i tak trwa to po dzień dzisiejszy.

Zajmuję się również numerologią. Ale nie tylko z daty urodzenia, również z imienia i nazwiska czyli numerologią imienną. Rozpisuję diagramy przepływów energetycznych (może powinnam i taką aukcję wystawić?)

Najbardziej efektywne są spotkania osobiste. Jednak życie sprawia, że przemieszczamy się po kraju, po świecie, a internet daje nam możliwość dotarcia do nowych osób, którym potrzebne jest wsparcie, ale przede wszystkim bycia w ciągłym kontakcie ze stałymi klientami, którzy stali się już dobrymi znajomymi a nawet przyjaciółmi.

Od kilku lat jestem wierna kartom Ciro Marchettiego

Obecnie korzystam z kart Tarot snów i Wyrocznia wizji

WAŻNE:

Nie odpowiadam na pytania odnośnie zdrowia, daty śmierci, nie kładę kart osobom trzecim (czyli np. nie odpowiadam na pytania czy moja kuzynka jest szczęśliwa ze swoim chłopakiem itp.), nie typuję numerów totolotka, nie kładę kart kobietom w ciąży, nie kładę kart w niedzielę, proszę mnie również nie pytać kto jaką ma orientację seksualną, bo i takie pytania mi zadawano…

Nie obiecuję udzielenia odpowiedzi w ciągu godziny. Do każdego klienta i jego problemu podchodzę indywidualnie ze skupieniem w ciszy i spokoju, dlatego zazwyczaj pracuję w godzinach popołudniowych. Ale mogę zapewnić, że czas oczekiwania na odpowiedź nie będzie dłuższy niż 24 godziny. Poradę otrzymujecie Państwo pocztą elektroniczną.

Sposób zapłaty

Wierzę, że każdy kto zakupi poradę za nią zapłaci, jednak z powodu coraz częściej pojawiąjącego się problemu z zapłatą za wykonaną usługę, bardzo proszę o dokonanie wpłaty (na konto podane w zakładce Dostawa i płatność) w dniu otrzymania porady lub dzień po otrzymaniu porady, jednak Allegrowicze, którzy posiadają mniej niż 20 komentarzy pozytywnych, proszeni są o uiszczenie opłaty przed otrzymaniem porady. Natomiast osoby, które nie mają zamiaru płacić, proszę aby nie dokonywały zakupów, w ten sposób i ja i Państwo zaoszczędzimy sobie czasu i niepotrzebnego stresu.

Zapewniam wszystkim pełną dyskrecję. Nie ważna jest ilość komentarzy, ważne jest zadowolenie osoby, która potrzebuje wsparcia.

Na tej aukcji postaram się Państwu pomóc odpowiadając na 1 konkretne pytanie

Proszę o podanie daty, bądź dat urodzenia osób, o które mam zapytać karty i krótki opis problemu.

Pozdrawiam serdecznie

Katharsis

wysyłka gratis
metody płatności
  • Zwykły przelew bankowy
    • Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. 37 1020 3583 0000 3402 0098 8162
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua