Wróżba Wróżka Tarot 5 Pytań Rada, szybko! (6482315645)

zakończona
4,50 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
  • lokalizacja: Siedlce
  • płeć: produkt uniseks
  • waga (z opakowaniem): 0.00 [kg]
  • dostawa z Polski: tak
Szukasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania? Masz wątpliwości odnośnie swojej przyszłości? Chcesz dowiedzieć sie, co szykuje Tobie Los?

Jesteś we właściwym miejscu. Wróżeniem zajmuje się już od ponad 10 lat, mam ogromne doświadczenie w pomaganiu ludziom. Widzę przyszłość zapisaną w gwiazdach, dzieki darowi jasnowidzenia. Chce podzielić się tą wiedzą własnie z Tobą, chce żebyś poznał swój los, przygotował się na wszystkie sytuacje i miał wpływ na swoje życie. Pamiętaj, że los zawsze można zmienić.To jest moja misja, misja pomagania ludziom. Nie zawsze to będzie miła wróżba, czasem może sprawić ból, ale zawsze jestem wobec Ciebie szczera. Szczerość i dyskrecja to podstawa naszej współpracy, bez tego nic nie osiągniemy. Dzięki znajomości przyszłości będziesz mógł rozważniej podejmować swoje decyzje w teraźniejszości. Nasz los został zapisany w gwiazdach miliardy lat temu. Teraz ja pomagam Ci je odczytać i odpowiednio zinterpretować. Pomaga mi przy tym Tarot. Od bardzo dawna wierzono, że posiada on niezwykłe możliwości prognostyczne i posiada bardzo szerokie możliwości, dlatego korzystam własnie z niego.

A teraz kilka słów o mojej osobie. Nazywam się Madeline. Swój dar odziedziczyłam po swojej babci, która zdążyła wytłumaczyć mi na czym polega bycie Medium. To właśnie ona odkryła we mnie dar, i ona nauczyła mnie jak się nim posługiwać. Swoją energię czerpie z modrzewia, króry symbolizuje odnowę życia,wzmacnia siły witalne, poprawia humor, przywraca wiarę i umacnia cierpliwość. Zawsze przy przygotowaniu dla Ciebie wróżby mam przy sobie kilka gałązek tego drzewa.

Wystarczy, że podasz mi swoje imie, datę urodzenia, swoje pytanie oraz w miarę możliwości zdjęcie (wtedy bardziej mogę skoncentrować się na Twojej energii), a ułożę dla Ciebie Tarota.
wysyłka gratis
metody płatności
  • Zwykły przelew bankowy
    • Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. 31 1020 4476 0000 8902 0259 8027
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua