Wózek Warsztatowy Szafka na Narzędzia 7 Szuflad (6542025349)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
799,00 zł
z 18 sztuk

kolor/wzór:

Wyposażenie:

Raty PayU tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Dostawa
 • Przesyłka kurierska darmowa
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 100,00 zł
 • lokalizacja: Jabłonna, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • wyposażenie: nie
 • waga (z opakowaniem): 42 [kg]

opis

Profesjonalna szafka narzędziowa ATS

 • producent: ATS
 • typ: pusta
 • ilość szuflad: 7
 • ilość kółek: 4 z hamulcem

Zobacz wszystkie parametry ›

Pojemne szuflady

Szafka narzędziowa od ATS wyróżnia się swoją doskonałą pojemnością - te szuflady (jest ich aż siedem!) bez problemu pomieszczą wszystkie elementy niezbędne w warsztacie. Dzięki tej szafce, wszystkie narzędzia będziesz mieć pod ręką! Głębokość szuflady wynosi 400 mm


Bezpieczeństwo narzędzi

Chcesz zyskać pewność bezpieczeństwa wszystkich swoich narzędzi? Szafka wyposażona jest w centralny zamek, który blokuje jednocześnie wszystkie szuflady!


Łatwe przesuwanie

Mobilność szafki zapewniają cztery duże i wytrzymałe kółka, w tym dwa z funkcją hamulca, dzięki czemu przemieszczanie wózka z niezbędnym wyposażeniem jest prostą i szybką czynnością usprawniającą organizację pracy w warsztacie czy garażu. Górny blat z przegródkami wykonany z tworzywa sztucznego odpornego na zarysowania. Kółka 125 x 50 mm z materiału TPR (guma termoplastyczna odporna na zużycie i olej)


Wysoka jakość wykonania

Szafka posiada ergonomiczny uchwyt zintegrowany z blatem i centralny zamek blokujący jednocześnie wszystkie szuflady np. przed kradzieżą narzędzi. Szafka wyróżnia się eleganckim designem i trwałą konstrukcją.


Zmieści się w każdym warsztacie

Ta wyjątkowo pojemna szafka ma jednocześnie na tyle niewielkie rozmiary, że zmieści się prawie w każdym warsztacie. Wymiary 695x460x870 mm (szer x gł x wys)


Doskonała praktyczność

Na blacie znajdziesz specjalne przegródki na drobne części - takie jak ciężarki, szczypce czy inne drobne elementy, które zawsze są potrzebne w warsztacie.


ATS – jakość, z której jesteśmy dumni!

Firma ATS to całkowicie polski producent wyposażenia dla wulkanizacji. Nie musisz już przepłacać za produkty zachodnich marek, których jakość jest niejednokrotnie gorsza niż w przypadku naszych produktów. Filozofia ATS to nieustanne dążenie do produkcji najlepszego wyposażenia warsztatu i wulkanizacji na polskim i globalnym rynku.

Producent
ATS
Typ
pusta
Ilość szuflad
7
Ilość kółek
4 z hamulcem
Szerokść wewnątrz szuflady
560 mm
Wysokość wewnątrz szuflad
szuflady 1 - 4: 35mm
szuflady 5 - 6: 80 mm
szuflada 7: 160 mm
Index katalogowy
07-01-47

Zobacz również inne nasze przedmioty
Kliknij i sprawdź

szafki narzędziowe

Kliknij i sprawdź

podnośniki pneumatyczne

Kliknij i sprawdź

podnośniki samochodowe

Kliknij i sprawdź

kompresory

Kliknij i sprawdź

inflatory

O firmie

P.H.U. Szczepan - Kompleksowe wyposażenie wulkanizacji i warsztatów

Skontaktuj się z nami bezpośrednio przez allegro@phu-szczepan­.pl , infolinię 81 565 71 71 lub 519 638 654 oraz przy pomocy formularza allegro .

Wszelkie prawa zastrzeżone przez P.H.U. Szczepan. Zakaz kopiowania i używania materiałów bez zgody właściciela.

CATM50 CATM48 k-krz cat-2017 cat-ats cat-szafka-narzedzio­wa cat-wozek-warsztatow­y wozek-narzedziowy cat-wozek-narzedziow­y
Dostawa i płatność
od 0,00 zł

Lokalizacja: Jabłonna, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
100,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Szczepaniak Krzysztof P.H.U. SZCZEPAN
Jabłonna - Majątek 12
23-114 Jabłonna
Dodatkowe informacje

 

Reklamacje oraz odpowiedzialność


1. W przypadku wystąpienia wady towaru Konsument ma prawo do reklamowania wadliwego towaru w oparciu o rękojmię uregulowaną przez ustawę Kodeks cywilny z zastrzeżeniem ust. 3 i 4 w stosunku do Przedsiębiorcy.

2. W przypadku wystąpienia wady towaru Konsument może, na zasadach oraz w terminach określonych przez Kodeks cywilny:

a) złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny,

b) w przypadku wady istotnej – złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy,

c) żądać wymiany rzeczy na wolną od wad,

d) żądać usunięcia wady.

3. W stosunku do Przedsiębiorcy Sprzedawca odpowiada z tytułu rękojmi jeśli wada towaru zostanie stwierdzona przed upływem roku od wydania rzeczy Przedsiębiorcy.

4. W przypadku wystąpienia wady towaru Przedsiębiorcy przysługują wyłącznie następujące uprawnienia:

a) W pierwszej kolejności – naprawa towaru lub wymiana towaru na nowy w zależności od tego, które rozwiązanie będzie prostsze do zrealizowania,

b) Następnie - w przypadku gdy żadne z rozwiązań, o których mowa w literze a) nie będzie możliwe do zrealizowania Przedsiębiorcy przysługuje prawo do żądania obniżenia ceny zakupionego towaru.

5. Wszelka odpowiedzialność Sprzedawcy względem Przedsiębiorcy powstała z związku z umową sprzedaży zawartą na podstawie niniejszego regulaminu zostaje ograniczona do odpowiedzialności na podstawie rękojmi, w granicach i na zasadach wskazanych w Regulaminie.

6. Sprzedawca prosi o składanie reklamacji na podstawie rękojmi drogą elektroniczną na adres reklamacje@phu-szczepan.pl lub pisemnie na właściwy podany adres.

7. W celu rozpatrzenia reklamacji złożonej na podstawie rękojmi Konsument w razie potrzeby jest zobowiązany, w przypadku Konsumenta na koszt Sprzedawcy, dostarczyć wadliwy towar na wskazany adres Sprzedawcy.

8. Sprzedawca zaleca, aby w zgłoszeniu reklamacyjnym zawarte zostały następujące informacje: dane identyfikujące Konsumenta, zwięzły opis wady, moment stwierdzenia wady oraz żądanie reklamacyjne Kupującego.

9. Każde zalecenie Sprzedawcy, które znajduje się w Regulaminie ma w stosunku do Konsumenta jedynie charakter niewiążącej wskazówki, z której Konsument może, ale nie musi skorzystać. Nieskorzystanie przez Konsumenta z zaleceń Sprzedawcy w żadnym stopniu nie wpływa na prawa Konsumenta, a w szczególności nie wpływa na uprawnienia związane z rękojmią.

10. Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji w terminie 14 dni.


Pozasądowe sposoby rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń


1. W sytuacji, gdy postępowanie reklamacyjne nie przyniesie oczekiwanego przez Konsumenta rezultatu, Konsument może skorzystać m.in. z:

a) zasady bezpłatnej mediacji prowadzonej przez właściwy terenowo Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej, do którego należy zwrócić się z wnioskiem  

o mediację. Lista Inspektoratów dostępna jest tutaj: https://www.uokik.gov.pl/wazne_adresy.php#faq595,

b) zasady bezpłatnej pomocy właściwego terenowo stałego polubownego sądu konsumenckiego działającego przy Wojewódzkim Inspektoracie Inspekcji Handlowej, do którego należy złożyć wniosek o rozpatrzenie sprawy przed sądem polubownym. Lista sądów dostępna jest pod adresem: https://www.uokik.gov.pl/wazne_adresy.php#faq596,

c) bezpłatnej pomocy miejskiego lub powiatowego rzecznika konsumentów,

d) Internetowej platformy ODR dostępnej pod adresem: http://ec.europa.eu/consumers/odr/.


Dane osobowe


1. Administratorem danych osobowych Kupujących przekazanych Sprzedawcy w związku z zakupem towaru prezentowanego w Ofercie jest Sprzedawca.

2. Kupujący dokonując zakupów dobrowolnie podaje swoje dane osobowe. Podanie danych osobowych jest jednak konieczne do zrealizowania zamówienia. Podane przez Kupującego dane osobowe będą przetwarzane przez Sprzedawcę tylko w celach, o których mowa w niniejszym ustępie, chyba że Kupujący poda je Sprzedawcy w innym celu, na podstawie odrębnych ustaleń Stron.

3. Kupujący ma prawo wglądu do dotyczących go danych osobowych, a także żądania poprawienia ich.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Szczepaniak Krzysztof P.H.U. SZCZEPAN
Jabłonna - Majątek 12
23-114 Jabłonna

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 

Odstąpienie od umowy (zwrot towaru)

(prawo to przysługuje wyłącznie Konsumentom, nie dotyczy Przedsiębiorców)


1. Konsument ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży towaru w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny, z zastrzeżeniem umów:
a) w których przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;
b) w których przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
c) w których przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;
d) w których przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;

Prawo odstąpienia od umowy sprzedaży towaru nie przysługuje Przedsiębiorcy.

2. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni, od dnia:

a) w którym Konsument wszedł w posiadanie towaru lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta weszła w posiadanie tego towaru;

b) w którym Konsument wszedł w posiadanie ostatniej z rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta weszła w posiadanie ostatniej z rzeczy, w przypadku umowy zobowiązującej do przeniesienia własności wielu rzeczy, które dostarczane są osobno.

3. Aby Konsument mógł skorzystać z prawa odstąpienia od umowy musi poinformować Sprzedawcę, korzystając z danych podanych w zakładce Allegro "Zwroty", o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy sprzedaży w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub informacja przekazana pocztą elektroniczną) lub

4. Konsument może skorzystać z zamieszczonego wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

5. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy Konsument powinien wysłać informację dotyczącą wykonania przysługującego mu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

6. W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży Sprzedawca zwraca Konsumentowi wszystkie otrzymane od niego płatności, z zastrzeżeniem ust. 7, niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym Sprzedawca został poinformowany przez Konsumenta o jego odstąpieniu od umowy sprzedaży.

7. Sprzedawca zwraca Konsumentowi tylko koszt dostawy towaru do Konsumenta, w wysokości odpowiadającej najtańszemu, zwykłemu, dostępnemu w Ofercie sposobowi dostawy towaru.

8. Bezpośrednie koszty odesłania zwracanego towaru do Sprzedawcy pokrywa Konsument. Jeśli towar ze względu na swój charakter (np. ze względu na jego gabaryty) nie może zostać w zwykły sposób odesłany pocztą Konsument również będzie musiał ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towarów. Wysokość tych kosztów szacowana następująco: - Paczka: do 30kg: 20 zł brutto, - Paleta: 200zł brutto

10. Zwrotu płatności Sprzedawca dokona przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Konsumenta użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Konsument zgodzi się na inne rozwiązanie. W każdym przypadku Konsument nie poniesie żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

11. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania towaru lub do czasu dostarczenia mu dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

12. Sprzedawca prosi o zwracanie towaru na adres: P.H.U. SZCZEPAN, Jabłonna-Majątek 12, 23-114 Jabłonna niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym Konsument poinformował Sprzedawcę o odstąpieniu od umowy sprzedaży.

13. Konsument odpowiada tylko za zmniejszenie wartości towaru wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

O sprzedającym
KrzysiekS123
99,3%
kupujących poleca tego sprzedającego

310

 

3

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Kontakt

 • 81 565 71 71
 • 519 638 654
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Jesteśmy największą hurtownią wyposażenia warsztatów wulkanizacyjnych we wschodniej Polsce. Od 2006 roku pomagamy otwierać i rozwijać serwisy ogumienia w całym kraju. Jesteśmy liderem sprzedaży internetowej w branży wulkanizacyjnej a naszymi klientami są zarówno odbiorcy hurtowi,

właściciele warsztatów jak i drobni majsterkowicze. Niezależnie od tego jak duże jest zamówienie, każde z nich jest przez nas traktowane priorytetowo. Wysyłka w 24h to nasza domena. 4000 m2 powierzchni magazynowej gwarantuje nieprzerwaną dostępność produktów.

Firma P.H.U. SZCZEPAN jest wyłącznym importerem marki Auto Tyre Service.

W ofercie ATS znajdują się wyważarki do kół, montażownice do opon, podnośniki, materiały naprawcze, ciężarki, zawory i wszelkie akcesoria wulkanizacyjne.

Pozostałe informacje

REALIZACJA ZAMÓWIENIA

1. Podczas składania Zamówienia Kupujący obowiązany jest podać prawidłowe i aktualne dane kontaktowe. Brak prawidłowych danych może uniemożliwiać realizację Zamówienia.

2. Sprzedawca realizuje dostawę Towarów za pośrednictwem firmy kurierskiej oraz Poczty Polskiej, na terytorium Polski.

3. Dokumentem sprzedaży jest paragon fiskalny lub na życzenie klienta faktura Vat, którą

Kupujący otrzymuje razem z przesyłką.

SPRAWDZENIE ZAWARTOŚCI PRZESYŁKI PRZEZ KUPUJĄCEGO

1. Kupujący powinien w obecności kuriera sprawdzić czy zawartość paczki nie została uszkodzona w czasie transportu. Pracownik firmy kurierskiej ma obowiązek pozostania na miejscu do momentu sprawdzenia przesyłki przez Kupującego.

2. W przypadku stwierdzenia przez Kupującego, iż przesyłka została uszkodzona w wyniku transportu,

Sprzedawca zaleca spisanie protokołu szkody w obecności kuriera oraz poinformowanie o tym Sprzedawcy. W przypadku trudności ze sporządzeniem protokołu szkody zaleca się spisanie danych

osobowych pracownika firmy dostarczającej przesyłkę i przekazanie tych informacji dla Sprzedawcy.

JAKOŚĆ TOWARÓW

1. Sprzedawca zobowiązuje się dostarczyć Towar bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży.

2. Ceny Towarów widoczne w ofertach Sprzedawcy zawierają obowiązujący podatek VAT.

FORMY DOSTAWY

1.Towar dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej wskazanej przez Sprzedawcę lub Poczty Polskiej.

2. Kupujący ma możliwość odbioru zakupionego Towaru w siedzibie Sprzedawcy.

3. Koszt dostawy obowiązujący na terenie Polski podany jest zawsze przy każdym produkcie.

4. Koszt dostawy Towaru pokrywa Kupujący.

FORMY I WARUNKI PŁATNOŚCI

1. Formy płatności:

- Płatność przed wysyłką przelewem na konto bankowe Sprzedawcy

- Płatność gotówką do rąk pracownika firmy kurierskiej przy odbiorze Towaru (za pobraniem);

- Płatność gotówką w siedzibie Sprzedawcy przy odbiorze Towaru (odbiór osobisty);

- Za pośrednictwem serwisu rozliczeniowego PayU;

2. Terminy płatności:

- w przypadku płatności za pobraniem - w dniu dostarczenia Towaru;

- w przypadku płatności przelewem elektronicznym bądź za pośrednictwem serwisu rozliczeniowego PayU -  bezpośrednio po dokonaniu Zakupu;

Numer oferty:6542025349
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Pozostałe przedmioty od tego sprzedawcy