Wózek Warsztatowy Szafka na Narzędzia 7 Szuflad (6542025349)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
799,00 zł
z 9 sztuk

kolor/wzór:

Wyposażenie:

Raty PayU tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Dostawa
 • Przesyłka kurierska darmowa
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 100,00 zł
 • lokalizacja: Jabłonna, Polska
 • czas wysyłki: natychmiast

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • wyposażenie: nie
 • waga (z opakowaniem): 42 [kg]

opis

Profesjonalna szafka narzędziowa ATS

 • producent: ATS
 • typ: pusta
 • ilość szuflad: 7
 • ilość kółek: 4 z hamulcem

Zobacz wszystkie parametry ›

Pojemne szuflady

Szafka narzędziowa od ATS wyróżnia się swoją doskonałą pojemnością - te szuflady (jest ich aż siedem!) bez problemu pomieszczą wszystkie elementy niezbędne w warsztacie. Dzięki tej szafce, wszystkie narzędzia będziesz mieć pod ręką! Głębokość szuflady wynosi 400 mm


Bezpieczeństwo narzędzi

Chcesz zyskać pewność bezpieczeństwa wszystkich swoich narzędzi? Szafka wyposażona jest w centralny zamek, który blokuje jednocześnie wszystkie szuflady!


Łatwe przesuwanie

Mobilność szafki zapewniają cztery duże i wytrzymałe kółka, w tym dwa z funkcją hamulca, dzięki czemu przemieszczanie wózka z niezbędnym wyposażeniem jest prostą i szybką czynnością usprawniającą organizację pracy w warsztacie czy garażu. Górny blat z przegródkami wykonany z tworzywa sztucznego odpornego na zarysowania. Kółka 125 x 50 mm z materiału TPR (guma termoplastyczna odporna na zużycie i olej)


Wysoka jakość wykonania

Szafka posiada ergonomiczny uchwyt zintegrowany z blatem i centralny zamek blokujący jednocześnie wszystkie szuflady np. przed kradzieżą narzędzi. Szafka wyróżnia się eleganckim designem i trwałą konstrukcją.


Zmieści się w każdym warsztacie

Ta wyjątkowo pojemna szafka ma jednocześnie na tyle niewielkie rozmiary, że zmieści się prawie w każdym warsztacie. Wymiary 695x460x870 mm (szer x gł x wys)


Doskonała praktyczność

Na blacie znajdziesz specjalne przegródki na drobne części - takie jak ciężarki, szczypce czy inne drobne elementy, które zawsze są potrzebne w warsztacie.


ATS – jakość, z której jesteśmy dumni!

Firma ATS to całkowicie polski producent wyposażenia dla wulkanizacji. Nie musisz już przepłacać za produkty zachodnich marek, których jakość jest niejednokrotnie gorsza niż w przypadku naszych produktów. Filozofia ATS to nieustanne dążenie do produkcji najlepszego wyposażenia warsztatu i wulkanizacji na polskim i globalnym rynku.

Producent
ATS
Typ
pusta
Ilość szuflad
7
Ilość kółek
4 z hamulcem
Index katalogowy
07-01-47

Zobacz również inne nasze przedmioty
Kliknij i sprawdź

szafki narzędziowe

Kliknij i sprawdź

podnośniki pneumatyczne

Kliknij i sprawdź

podnośniki samochodowe

Kliknij i sprawdź

kompresory

Kliknij i sprawdź

inflatory

O firmie

P.H.U. Szczepan - Kompleksowe wyposażenie wulkanizacji i warsztatów

Skontaktuj się z nami bezpośrednio przez allegro@phu-szczepan­.pl , infolinię 81 565 71 71 lub 519 638 654 oraz przy pomocy formularza allegro .

Wszelkie prawa zastrzeżone przez P.H.U. Szczepan. Zakaz kopiowania i używania materiałów bez zgody właściciela.

CATM50 CATM48 k-krz cat-2017 cat-ats cat-szafka-narzedzio­wa cat-wozek-warsztatow­y wozek-narzedziowy cat-wozek-narzedziow­y
Dostawa i płatność
od 0,00 zł

Lokalizacja: Jabłonna, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
1 dzień roboczy

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
100,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
1 dzień roboczy

Punkty odbioru

P.H.U. SZCZEPAN
Jabłonna-Majątek 12
23-114 Jabłonna k/Lublina
woj. lubelskie
email: allegro@phu-szczepan.pl
tel.: 81 565 71 71

 • poniedziałek - piątek 08:00 - 17:00

płatność kartą i gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

Szczepaniak Krzysztof P.H.U. SZCZEPAN
Jabłonna - Majątek 12
23-114 Jabłonna
Dodatkowe informacje

 

Reklamacje oraz odpowiedzialność


1. W przypadku wystąpienia wady towaru Konsument ma prawo do reklamowania wadliwego towaru w oparciu o rękojmię uregulowaną przez ustawę Kodeks cywilny z zastrzeżeniem ust. 3 i 4 w stosunku do Przedsiębiorcy.

2. W przypadku wystąpienia wady towaru Konsument może, na zasadach oraz w terminach określonych przez Kodeks cywilny:

a) złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny,

b) w przypadku wady istotnej – złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy,

c) żądać wymiany rzeczy na wolną od wad,

d) żądać usunięcia wady.

3. W stosunku do Przedsiębiorcy Sprzedawca odpowiada z tytułu rękojmi jeśli wada towaru zostanie stwierdzona przed upływem roku od wydania rzeczy Przedsiębiorcy.

4. W przypadku wystąpienia wady towaru Przedsiębiorcy przysługują wyłącznie następujące uprawnienia:

a) W pierwszej kolejności – naprawa towaru lub wymiana towaru na nowy w zależności od tego, które rozwiązanie będzie prostsze do zrealizowania,

b) Następnie - w przypadku gdy żadne z rozwiązań, o których mowa w literze a) nie będzie możliwe do zrealizowania Przedsiębiorcy przysługuje prawo do żądania obniżenia ceny zakupionego towaru.

5. Wszelka odpowiedzialność Sprzedawcy względem Przedsiębiorcy powstała z związku z umową sprzedaży zawartą na podstawie niniejszego regulaminu zostaje ograniczona do odpowiedzialności na podstawie rękojmi, w granicach i na zasadach wskazanych w Regulaminie.

6. Sprzedawca prosi o składanie reklamacji na podstawie rękojmi drogą elektroniczną na adres reklamacje@phu-szczepan.pl lub pisemnie na właściwy podany adres.

7. W celu rozpatrzenia reklamacji złożonej na podstawie rękojmi Konsument w razie potrzeby jest zobowiązany, w przypadku Konsumenta na koszt Sprzedawcy, dostarczyć wadliwy towar na wskazany adres Sprzedawcy.

8. Sprzedawca zaleca, aby w zgłoszeniu reklamacyjnym zawarte zostały następujące informacje: dane identyfikujące Konsumenta, zwięzły opis wady, moment stwierdzenia wady oraz żądanie reklamacyjne Kupującego.

9. Każde zalecenie Sprzedawcy, które znajduje się w Regulaminie ma w stosunku do Konsumenta jedynie charakter niewiążącej wskazówki, z której Konsument może, ale nie musi skorzystać. Nieskorzystanie przez Konsumenta z zaleceń Sprzedawcy w żadnym stopniu nie wpływa na prawa Konsumenta, a w szczególności nie wpływa na uprawnienia związane z rękojmią.

10. Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji w terminie 14 dni.


Pozasądowe sposoby rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń


1. W sytuacji, gdy postępowanie reklamacyjne nie przyniesie oczekiwanego przez Konsumenta rezultatu, Konsument może skorzystać m.in. z:

a) zasady bezpłatnej mediacji prowadzonej przez właściwy terenowo Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej, do którego należy zwrócić się z wnioskiem  

o mediację. Lista Inspektoratów dostępna jest tutaj: https://www.uokik.gov.pl/wazne_adresy.php#faq595,

b) zasady bezpłatnej pomocy właściwego terenowo stałego polubownego sądu konsumenckiego działającego przy Wojewódzkim Inspektoracie Inspekcji Handlowej, do którego należy złożyć wniosek o rozpatrzenie sprawy przed sądem polubownym. Lista sądów dostępna jest pod adresem: https://www.uokik.gov.pl/wazne_adresy.php#faq596,

c) bezpłatnej pomocy miejskiego lub powiatowego rzecznika konsumentów,

d) Internetowej platformy ODR dostępnej pod adresem: http://ec.europa.eu/consumers/odr/.


Dane osobowe


1. Administratorem danych osobowych Kupujących przekazanych Sprzedawcy w związku z zakupem towaru prezentowanego w Ofercie jest Sprzedawca.

2. Kupujący dokonując zakupów dobrowolnie podaje swoje dane osobowe. Podanie danych osobowych jest jednak konieczne do zrealizowania zamówienia. Podane przez Kupującego dane osobowe będą przetwarzane przez Sprzedawcę tylko w celach, o których mowa w niniejszym ustępie, chyba że Kupujący poda je Sprzedawcy w innym celu, na podstawie odrębnych ustaleń Stron.

3. Kupujący ma prawo wglądu do dotyczących go danych osobowych, a także żądania poprawienia ich.

Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Szczepaniak Krzysztof P.H.U. SZCZEPAN
Jabłonna - Majątek 12
23-114 Jabłonna

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 ODSTĄPIENIE OD UMOWY (ZWROT TOWARU):    


1. Kupujący mający status Konsumenta ma prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży Towarów zakupionych u Sprzedawcy, bez podawania jakiejkolwiek przyczyny, składając stosowne oświadczenie woli, w ciągu 14 dni od dnia otrzymania zakupionego Towaru.  

2. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy wystarczy wysłać przed jego upływem stosowne oświadczenie woli, na adres poczty elektronicznej e-mail: reklamacje@phu-szczepan.pl lub za pomocą poczty tradycyjnej na adres Sprzedawcy.  

3. Można skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy dostępnego do pobrania pod adresem:   rma.phu-szczepan.pl  

4. W przypadku otrzymania od Konsumenta formularza odstąpienia od umowy drogą elektroniczną, Sprzedawca prześle niezwłocznie potwierdzenie  jego otrzymania na podany przez Konsumenta adres e-mail.  

5. W przypadku odstąpienia od umowy Sprzedawca zwróci wszystkie otrzymane od Konsumenta płatności, związane z zakupem Towaru, co do którego zostało zgłoszone odstąpienie od umowy, w tym koszty dostarczenia Towaru (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę).  

6. Zwrot płatności zostanie wykonany niezwłocznie, a na pewno nie później niż 14 dni od dnia otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy. Sprzedawca może jednak wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania Towaru z powrotem lub dostarczenia przez Konsumenta dowodu  jego odesłania, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej.   

7. Zwrotu płatności Sprzedawca dokona za pomocą przelewu na numer konta wskazany przez Konsumenta, po uzyskaniu jego zgody na taki wybór sposobu płatności. W innym przypadku płatność zostanie dokonana przy użyciu tych samych sposobów płatności jakich użył Konsument podczas  składania Zamówienia.    

8. W przypadku odstąpienia od umowy bez podawania przyczyny Konsument ma obowiązek dostarczyć do siedziby Sprzedawcy zakupiony Towar, najlepiej wraz z dokumentem zakupu, nie później niż 14 dni od daty przesłania oświadczenia o odstąpieniu od umowy.  

9. W przypadku odstąpienia od umowy Kupujący ponosi bezpośrednie koszty związane z odesłaniem towaru.  

10. Jeżeli nie można rozsądnie oceniając wcześniej obliczyć kosztów zwrotu rzeczy, Kupujący będzie musiał ponieść koszt odesłania towarów. Wysokość tych kosztów szacowana jest maksymalnie na kwotę około 2000 zł.  

11. Kupujący odpowiada wobec Sprzedawcy za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w nieodpowiedni sposób. Jeśli tak robi Sprzedawca obciąży Kupującego dodatkowymi kosztami w związku ze zmniejszeniem wartości towaru. Kupujący ma prawo zbadać charakter, cechy i funkcjonowanie towaru w taki sposób, w jaki mógłby to uczynić w sklepie stacjonarnym.  

12. Klientowi nie będącemu Konsumentem zgodnie z art. 22 Kodeksu Cywilnego nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy. W przypadku takich klientów zasady odstąpienia od umowy regulują przepisy Kodeksu Cywilnego.   


BRAK ODSTĄPIENIA OD UMOWY    


1. Prawo do odstąpienia od umowy przez Konsumenta, bez podawania przyczyny, obejmuje wszystkie Towary prezentowane w Sklepie Sprzedawcy, z wyjątkiem rzeczy nieprefabrykowanych, wyprodukowanych według specyfikacji Konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb. 

O sprzedającym
KrzysiekS123
99,6%
kupujących poleca tego sprzedającego

261

 

2

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Kontakt

 • 81 565 71 71
 • 519 638 654
poniedziałek - piątek
08:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Jesteśmy największą hurtownią wyposażenia warsztatów wulkanizacyjnych we wschodniej Polsce. Od 2006 roku pomagamy otwierać i rozwijać serwisy ogumienia w całym kraju. Jesteśmy liderem sprzedaży internetowej w branży wulkanizacyjnej a naszymi klientami są zarówno odbiorcy hurtowi,

właściciele warsztatów jak i drobni majsterkowicze. Niezależnie od tego jak duże jest zamówienie, każde z nich jest przez nas traktowane priorytetowo. Wysyłka w 24h to nasza domena. 4000 m2 powierzchni magazynowej gwarantuje nieprzerwaną dostępność produktów.

Firma P.H.U. SZCZEPAN jest wyłącznym importerem marki Auto Tyre Service.

W ofercie ATS znajdują się wyważarki do kół, montażownice do opon, podnośniki, materiały naprawcze, ciężarki, zawory i wszelkie akcesoria wulkanizacyjne.

Pozostałe informacje

REALIZACJA ZAMÓWIENIA

1. Podczas składania Zamówienia Kupujący obowiązany jest podać prawidłowe i aktualne dane kontaktowe. Brak prawidłowych danych może uniemożliwiać realizację Zamówienia.

2. Sprzedawca realizuje dostawę Towarów za pośrednictwem firmy kurierskiej oraz Poczty Polskiej, na terytorium Polski.

3. Dokumentem sprzedaży jest paragon fiskalny lub na życzenie klienta faktura Vat, którą

Kupujący otrzymuje razem z przesyłką.

SPRAWDZENIE ZAWARTOŚCI PRZESYŁKI PRZEZ KUPUJĄCEGO

1. Kupujący powinien w obecności kuriera sprawdzić czy zawartość paczki nie została uszkodzona w czasie transportu. Pracownik firmy kurierskiej ma obowiązek pozostania na miejscu do momentu sprawdzenia przesyłki przez Kupującego.

2. W przypadku stwierdzenia przez Kupującego, iż przesyłka została uszkodzona w wyniku transportu,

Sprzedawca zaleca spisanie protokołu szkody w obecności kuriera oraz poinformowanie o tym Sprzedawcy. W przypadku trudności ze sporządzeniem protokołu szkody zaleca się spisanie danych

osobowych pracownika firmy dostarczającej przesyłkę i przekazanie tych informacji dla Sprzedawcy.

JAKOŚĆ TOWARÓW

1. Sprzedawca zobowiązuje się dostarczyć Towar bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży.

2. Ceny Towarów widoczne w ofertach Sprzedawcy zawierają obowiązujący podatek VAT.

FORMY DOSTAWY

1.Towar dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej wskazanej przez Sprzedawcę lub Poczty Polskiej.

2. Kupujący ma możliwość odbioru zakupionego Towaru w siedzibie Sprzedawcy.

3. Koszt dostawy obowiązujący na terenie Polski podany jest zawsze przy każdym produkcie.

4. Koszt dostawy Towaru pokrywa Kupujący.

FORMY I WARUNKI PŁATNOŚCI

1. Formy płatności:

- Płatność przed wysyłką przelewem na konto bankowe Sprzedawcy

- Płatność gotówką do rąk pracownika firmy kurierskiej przy odbiorze Towaru (za pobraniem);

- Płatność gotówką w siedzibie Sprzedawcy przy odbiorze Towaru (odbiór osobisty);

- Za pośrednictwem serwisu rozliczeniowego PayU;

2. Terminy płatności:

- w przypadku płatności za pobraniem - w dniu dostarczenia Towaru;

- w przypadku płatności przelewem elektronicznym bądź za pośrednictwem serwisu rozliczeniowego PayU -  bezpośrednio po dokonaniu Zakupu;