WOW GOLD SILVERMOON EU (6482328748)

zakończona
12,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 20,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 30,00 zł
  • lokalizacja: Milanówek

Witam wszystkich i zapraszam do zakupów!!!!!!

e-mail - wojtek@gigabito.pl
telefon komórkowy - 792268500
gadu-gadu - 8228976
Alior Bank S.A. 81249000050000510012­187646

Przedmiotem tej aukcji jest gold w grze World of Warcraft na serwerze Silvermoon EU po stronie Aliance.

Każda paczka to 10000g, przy zakupie 100000g należy nabyc 10 paczek

Po zakupieniu aukcji zastosuj się do poniższej instrukcji:

1. Wybierz opcję "Płacę z Allegro" lub wpłać pieniądze na podane konto:

Alior Bank 81249000050000510012­187646


W przypadku zwykłego przelewu w tytule wpisz nazwę użytkownika Allegro.

2. Po dokonaniu wpłaty prześlij na e-mail lub gg następujące dane:

- nazwę postaci z jaką mam się kontaktować w grze

- prześlij potwierdzenie wpłaty na maila

Przekazanie golda wykonam po zaksięgowaniu wpłaty. Możesz też wysłać skan dowodu wpłaty bądź potwierdzenie pdf z banku na adres e-mail.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę o kontakt.

Oświadczam iż powyższa aukcja jest całkowicie legalna i nie narusza prawa polskiego. Konta, postacie, przedmioty oraz złoto znajdujące się w grze World of Warcraft są własnością firmy Blizzard Entertaiment, Inc.

Blizzard Entertainment, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. World of Warcraft ™ jest znakiem towarowym i Blizzard Entertainment jest znakiem towarowym lub zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Blizzard Entertainment w USA i / lub innych krajach.

GCS-AP1-NR
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 30,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje
Zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

Wojciech Orpel ul. Podleśna 24,05-822 Milanówek Numer konta:Alior Bank 56 2490 0005 0000 4000 5266 9063

reklamacje

GWARANCJA i REKLAMACJE1. Zwrot przedmiotu może nastąpić tylko i wyłącznie w przypadku niezgodności przedmiotu z treścią aukcji.Kupujący ma obowiązek sprawdzić zakupiony przedmiot, tego samego dnia, w którym został on odebrany, nie zależnie od tego czy osoba trzecia odbierała przedmiot lub czy Kupujący nie miał możliwości jej sprawdzenia z powodu nie obecności, przyczyn losowych lub jakichkolwiek innych. Kupujący nie ma prawa jakichkolwiek roszczeń w przypadku wykrycia lub zgłoszenia niezgodności przedmiotu z opisem aukcji, później niż dzień w którym przedmiot został odebrany.2. Warunkiem zwrotu jest odesłanie na koszt Kupującego, zakupionego przedmiotu w stanie nienaruszony (identycznym, jak w momencie nadania przesyłki do Kupującego)3. Niezgodność należy zgłosić niezwłocznie po odebraniu przedmiotu, natychmiast, tego samego dnia. Przedmiot należy odesłać dnia następnego (wyłączając niedzielę i święta). W innym wypadku zwrot nie będzie przyjmowany.4. Nie ponoszę odpowiedzialności za uszkodzenia przedmiotu z przyczyn losowych lub też nieodpowiedniego użytkowania przez Kupującego lub firmy, która paczkę doręczała.5. Zwrot należności nastąpi po otrzymaniu przedmiotu od Kupującego i potwierdzeniu przeze Mnie zgłoszonej wady. Jeśli takowej wady/stanu technicznego nie było przed wysyłką do Kupującego, co wskazuje na uszkodzenie przez Kupującego lub firmę która przedmiot dostarczała, należność nie będzie zwrócona, a przedmiot zostanie ponownie odesłany do Kupującego, na jego koszt. W przypadku zwrotu, Kupujący opłaca koszt przesyłki w jedną stronę, a Ja w drugą.6. Przy zakupie na aukcji w dziale uszkodzone zwrotów towaru nie przyjmuje. Kupujący kupuje towar na własne ryzyko. Uwaga: Przy towarze nie otwartym lub urzywanym, obciążenie z tytułu pomyłki klienta ( zwrot towaru kwynosi 10% wartości zwracanego towaru, ale nie mniej niż 50 PLN za każdą sztukę. W przypadku gdy opakowanie produktu zostało otwarte, naliczone zostanie obciążenie w wysokości 30% wartości produktu ale nie mniej niż 100 PLN za każdą sztukę Fabrycznie nowe - Okres gwarancji każdorazowo podawany jest w opisie aukcji. Jeżeli zakupiony towar uległ uszkodzeniu należy przesłać go na mój adres. Oto informacje, które przyspieszą i usprawnią realizację reklamacji:Uwaga ! Warunkiem wymiany towaru jest odesłanie go do mnie w takim stanie jak został wysłany - KOMPLETNYReklamowany towar należy przysyłać na swój koszt (bez pobrania), ja odeślę go również bez pobrania.Do paczki należy koniecznie dołączać dokładny opis uszkodzenia oraz swoje dane kontaktowe.Używane -Okres gwarancji każdorazowo podawany jest w opisie aukcji.