Wosk zapachowy Kringle Candle KWIAT WIŚNI (6564380084)

zakończona
12,00 zł
sprzedaż zakończona
Dostawa
 • Allegro MiniPaczka InPost 7,20 zł
 • E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 7,50 zł
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
Zakupy od 300 zł darmowa dostawa
 • lokalizacja: Radom, Polska

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT

opis

Adres e- mail

k.tracz@vp.pl

Wysyłka jest realizowana w ciągu 48 godz. po odnotowaniu wpłaty.

Numer konta do wpłat:

38 1950 0001 2006 8849 5832 0002

Regulamin dostępny na stronie "o mnie"

KWIAT WIŚNI


Poczuj żywy aromat, który swoją lekkością i słodyczą pozwala celebrować to, co wiosną najpiękniejsze. Obsypane kwiatami drzewo wiśniowe zwiastuje bogate zbiory owoców tak soczystych, jak zapach tej świecy.


Wax Potpourri Melt Kringle Candle są to niezwykłe aromaty zamknięte w małych, plastikowych opakowaniach, które topi się przy użyciu kominka aromaterapeutycznego­.

Jeden wosk ma 40 g. posiada wypustki umożliwiające jego łamanie na mniejsze kawałki. Jeden wosk wystarcza na co najmniej 5 zastosowań. Pojemniczki wosków Kringle Candle są bardzo praktyczne, gdyż umożliwiają przechowywanie niezużytych kawałeczków wosków.

Wybór zapachów jest ogromny i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Aby skorzystać z wosku Kringle Candle, oddziel jedną część z całego krążka i umieść w górnej części kominka zapachowego a u jego podstawy zapal bezzapachowy tea- light. Z upływem czasu kawałek wosku rozpuści się, roztaczając dookoła cudowny zapach.

NIEZALEŻNIE OD ILOŚCI ZAKUPIONYCH WOSKÓW I SAMPLERÓW ZA

PRZESYŁKĘ ZAPŁACĄ PAŃSTWO TYLKO RAZPrzykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 7,20 zł

Lokalizacja: Radom, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u pachnaca-wyspa za co najmniej 300,00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Allegro MiniPaczka InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
7,20 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
20
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
8,60 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
Pocztex Kurier48
pierwsza sztuka
9,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie
pierwsza sztuka
7,50 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie
pierwsza sztuka
16,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

Kameron Sp. z o.o. Karolina Pora
Rzeczniów 190
27-353 Rzeczniów
Dodatkowe informacje

 Reklamacje


1.Sprzedawca zobowiązany jest dostarczyć Klientowi Produkt bez wad. Sprzedający jako sprzedawca odpowiada wobec konsumentów na zasadach dotyczących rękojmi za wady uregulowanej w – Kodeksie cywilnym (ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r.).


2.W przypadku umów sprzedaży, w których kupującym nie jest konsument, w maksymalnym zakresie dopuszczalnym przez prawo wyłącza się zastosowanie przepisów art. 556-576 Kodeksu cywilnego. 


3.Pod pojęciem „konsumenta” używanym w pkt. 1. i 2. należy rozumieć osobę fizyczną dokonującą z przedsiębiorcą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową. 4. Aby zgłosić reklamacje wystarczy:
- przesłać zgłoszenie na adres mailowy: k.tracz@vp.pl, lub
- przesłać zgłoszenie na adres Kameron Sp. z o.o. Karolina Pora Rzeczniów 190 , 27-353 Rzeczniów.  


 

5. Zgłoszenie powinno zawierać:


 • Nazwe użytkownika allegro
 • Powód reklamacji
 • Nazwę użytkownika Allegro
 • Danych kontaktowych składającego reklamację
 • Nazwe towaru i nr aukcji
 • Date zakupu
 • Opis zgłoszenia
 • Żądania sposobu doprowadzenia Produktu do zgodności z Umową Sprzedaży lub oświadczenia o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od Umowy Sprzedaży; 
 • Opcjonalnie można dołączyć zdjęcia wad.

Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy stanowi załącznik nr 1 do Regulaminu.


 6.Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji Klienta niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia. 


7.W przypadku, gdy do ustosunkowania się przez Sprzedającego do reklamacji Klienta lub do wykonania uprawnień Klienta wynikających z rękojmi niezbędne będzie dostarczenie Produktu do Sprzedawcy, Klient zostanie poproszony przez Sprzedawcę o dostarczenie Produktu na koszt Sprzedawcy na adres: 


Kameron Sp. z o.o.

Karolina Pora

Rzeczniów 190

27-353 Rzeczniów


8. Podstawa i zakres odpowiedzialności Sprzedawcy względem Klienta, jeżeli sprzedany Produkt ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia) są określone powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w Kodeksie Cywilnym. 


9. Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Krakowie (Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich), 

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Kameron Sp. z o.o. Karolina Pora
Rzeczniów 190
27-353 Rzeczniów

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 1.Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 (czternastu) dni od dnia objęcia rzeczy przez Konsumenta w posiadanie lub wskazaną przez niego osobę trzecią. 


 2. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy może zostać złożone na przykład:

a) pisemnie na adres: Kameron Sp. z o.o. Rzeczniów 190, 27-353 Rzeczniów 

b) w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: k.tracz@vp.pl

 Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy stanowi załącznik nr 1 do Regulaminu. Konsument może skorzystać z wzoru formularza, jednak nie jest to obowiązkowe. 


3.W przypadku odstąpienia od Umowy, Sprzedawca zwraca Konsumentowi wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 (czternaście) dni od dnia, w którym Sprzedawca został poinformowany o decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej Umowy. 


4.Konsument ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż 14 (czternaście) dni od dnia, w którym odstąpił od umowy. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru przed jego upływem. 


Adresem do zwrotów : Kameron Sp.z o.o. Karolina Pora Rzeczniów 190, 27-353 Rzeczniów 


5.Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Towaru będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru. 


 

6. Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w sytuacjach opisanych w art. 38 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U.2014.827), w tym w odniesieniu do umów: 

a) o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; 

b) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; 

c) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; 

d) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 

e) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 

f) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.  


7. Bezpośrednie koszty odesłania Towaru do Sprzedawcy w sytuacji odstąpienia od umowy zawartej na odległość ponosi Konsument. 

O sprzedającym
pachnaca-wyspa
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

833

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 602755355
poniedziałek - piątek
12:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

KAMERON Sp. z.o.o

Bolesława Chrobrego 22 

26-600 Radom 

REGON: 362027441 

NIP: 948-260-41-60 

KRS: 0000566939

Pozostałe informacje

1.Wysyłki Państwa zamówień realizowane są najczęściej w ciągu 1-2 dni roboczych. W przypadku większej ilości zamowień, termin ten może się wydłuzyć do 3-4 dni.

2. Na wpłatę czekamy 7 dni od daty zakupu, po tym terminie nieopłacone zakupy zgłaszamy do anulowania przez Allegro i uruchamiana jest procedura zwrotu prowizji. Proces ma na celu odzyskanie prowizji zapłaconej serwisowi za transakcje, która nie doszła do skutku z powodu rezygnacji kupującego.

3. Zachęcamy do udziału w promocji DARMOWA WYSYŁKA. Dla zamówień o wartości powyżej  300 zł 

4. Dane do Faktury VAT prosimy podawać w odpowiednich polach formularza opcji dostawy lub w sekcji "wiadmość dla sprzedającego".