Wojas Torebka 7869-78 (6999633295)

Raty PayU tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Dostawa
 • Paczkomaty 24/7 darmowa
 • Przesyłka kurierska darmowa
 • Przesyłka kurierska pobraniowa darmowa
Zakupy od 99 zł darmowa dostawa
 • lokalizacja: Nowy Targ, Polska
 • czas wysyłki: do 3 dni

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • kolor: odcienie żółtego i złota
 • wielkość: duża (mieszcząca A4)
 • marka: Wojas
 • płeć: produkt damski

opis© AllegroOferty.plTorebka 7869-78

Informacje o produkcie

 • Rodzaj skóry: licowa foliowana
 • Rodzaj podszewki: skóra naturalna
Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: 04.12.2017 – 17.12.2017. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 0,00 zł

Lokalizacja: Nowy Targ, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u WOJAS za co najmniej 99,00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Paczkomaty 24/7
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
3
czas realizacji
4-5 dni roboczych
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
3
czas realizacji
4 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
3
czas realizacji
4 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

Wojas S.A.
Ludźmierska 29
34-400 Nowy Targ
Dodatkowe informacje

  Warunki reklamacji

1. Podstawą przyjęcia reklamacji jest dowód zakupu towaru (np.  paragon fiskalny albo faktura VAT) albo inny dowód zawarcia umowy  kupna-sprzedaży.
2. Zgłoszenie reklamacyjne może być złożone na Formularzu Reklamacji  WOJAS, którego wzór można pobrać na stronie Sklepu Internetowego Wojas w  serwisie strefamarek.allegro.pl
3. Reklamacja zostanie rozpatrzona niezwłocznie, nie później niż w ciągu  14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania reklamowanego towaru wraz z  podpisanym i uzupełnionym kompletem dokumentów na adres: WOJAS TRADE sp.  z o.o., ul. Ludźmierska 29, 34-400 Nowy Targ z dopiskiem "REKLAMACJA –  strefa marek allegro".
4. Sprzedawca jest odpowiedzialny z tytułu rękojmi za wady fizyczne,  które istniały w chwili przejścia niebezpieczeństwa na kupującego lub  wynikły z przyczyny tkwiącej w rzeczy sprzedanej w tej samej chwili.
5. Jeżeli rzecz sprzedana ma wadę, Kupujący może złożyć oświadczenie o  obniżeniu ceny albo odstąpieniu od umowy, chyba że sprzedawca  niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla kupującego wymieni  rzecz wadliwą na wolną od wad albo wadę usunie. Ograniczenie to nie ma  zastosowania, jeżeli rzecz była już wymieniona lub naprawiana przez  Sprzedawcę albo Sprzedawca nie uczynił zadość obowiązkowi wymiany rzeczy  na wolną od wad lub usunięcia wady.
 6. Jeżeli Kupującym jest konsument, może zamiast zaproponowanego przez  Sprzedawcę usunięcia wady żądać wymiany rzeczy na wolną od wad albo  zamiast wymiany rzeczy żądać usunięcia wady, chyba że doprowadzenie  rzeczy do zgodności z umową w sposób wybrany przez kupującego jest  niemożliwe albo wymagałoby nadmiernych kosztów w porównaniu ze sposobem  proponowanym przez Sprzedawcę. Przy ocenie nadmierności kosztów  uwzględnia się wartość rzeczy wolnej od wad, rodzaj i znaczenie  stwierdzonej wady, a także bierze się pod uwagę niedogodności, na jakie  narażałby Kupującego inny sposób zaspokojenia.
7. Obniżona cena powinna pozostawać w takiej proporcji do ceny  wynikającej z umowy, w jakiej wartość rzeczy z wadą pozostaje do  wartości rzeczy bez wady.
8. Kupujący nie może odstąpić od umowy, jeżeli wada jest nieistotna.
9. Jeżeli rzecz sprzedana ma wadę, Kupujący może żądać wymiany rzeczy na wolną od wad albo usunięcia wady.
10. Sprzedawca jest obowiązany wymienić rzecz wadliwą na wolną od wad  lub usunąć wadę w rozsądnym czasie bez nadmiernych niedogodności dla  kupującego.
11. Sprzedawca może odmówić zadośćuczynienia żądaniu Kupującego, jeżeli  doprowadzenie do zgodności z umową rzeczy wadliwej w sposób wybrany  przez kupującego jest niemożliwe albo w porównaniu z drugim możliwym  sposobem doprowadzenia do zgodności z umową wymagałoby nadmiernych  kosztów. Jeżeli Kupującym jest przedsiębiorca, sprzedawca może odmówić  wymiany rzeczy na wolną od wad lub usunięcia wady także wtedy, gdy  koszty zadośćuczynienia temu obowiązkowi przewyższają cenę rzeczy  sprzedanej.
12. Do Kupującego niebędącego konsumentem stosuje się odpowiednio przepisy o Rękojmi za wady z Kodeksu cywilnego.
13. Zawiadomienie o wadzie (reklamacja) powinno zawierać opis wady  towaru, datę wykrycia wady oraz określenie żądania co do sposobu  usunięcia wady.
14. W przypadku reklamacji dotyczącej uszkodzeń mechanicznych powstałych  podczas transportu, prosimy o spisanie w obecności doręczyciela  stosownego protokołu szkody. Następnie prosimy o przesłanie zakupionego  towaru wraz z protokołem na adres podany w punkcie 3.
15. Konsument może przed skierowaniem roszczenia przeciwko Sprzedającemu  do sądu powszechnego może skorzystać z pomocy Powiatowego (Miejskiego)  Rzecznika Praw Konsumentów. 

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

WOJAS SA
LUDŹMIERSKA 29
34-400 NOWY TARG

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Z DOPISKIEM: ZWROT ALLEGRO

O sprzedającym
WOJAS
98,6%
kupujących poleca tego sprzedającego

893

 

12

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Kontakt

 • 18 2614345
 • 667601402
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje

email: strefamarek@wojas.pl
telefon: 18 2614345
telefon: 667601402