Wodoszczelna latarka UV - 3 mocne diody LED - 10W (6912027220)

zakończona
219,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • List polecony ekonomiczny 13,00 zł
 • List polecony priorytetowy 14,00 zł
 • Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 17,00 zł
Zakupy od 350 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: Warszawa, Polska
 • czas wysyłki: do 2 dni
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • płeć: nie dotyczy
 • waga (z opakowaniem): 0.23 [kg]

Tagi , tags: UltraFire, CREE Q5, XPE, oświetlenie, LED, UV, UVA, wykrywanie, śladów, minerałów, bursztynu, opali, sprawdzanie banknotów, zabezpieczeń, niewierny mąż, żona, aluminium anodyzowane, lotnicze, ultrafiolet, klimatyzacja, sprawdzanie czystości, poszukiwanie owadów, dla płetwonurków, wodoszczelna, podwodne poszukiwania


Latarka UV z 3 mocnymi diodami LED - 10W

- jedna z najmocniejszych zasilanych wewnątrz-akumulatoro­wo latarek UV na rynku !

Dostępna cenowo pół-profesjonalna latarka LED UV ma wielorakie zastosowania.

Idealna do :

- poszukiwania minerałów w ciemnościach (np. bursztynów na plaży i POD WODĄ, opali)

- sprawdzania banknotów i dokumentów

- weryfikacji alibi „niewiernego męża/żony”

- odczytywania napisów wykonanych farbą UV

- sprawdzania szczelności klimatyzacji

- sprawdzania czystości kuchni, toalet, zabawek dziecięcych

- zastosowania przez wędkarzy i myśliwych (do śledzenia po śladach krwi postrzelonych zwierząt) podczas nocnych wypraw

- poszukiwania niektórych gatunków owadów

- utwardzania żeli

- wykrywania w domu śladów moczu kota

- oświetlenia dla płetwonurków podczas nurkowania

- badania antyków, obrazów, znaczków pocztowych

- itd.

Waga urządzenia (bez akumulatora) – ok.230 g

Wymiary – ok. 20x4,4 (w najszerszym miejscu) cm

Kolor obudowy – czarny / czerwony (dopłata 15 zł)

Materiał solidnej obudowy – anodyzowane aluminium lotnicze

Element aktywny – 3 diody CREE XPE LED UV o łącznej mocy ok.10W i długiej żywotności

Maksymalna jasność świecenia deklarowana przez producenta – 1000 lm

Typowy zakres widmowy – 365-395nm (UVA)

Zasilanie - 2 standardowe akumulatory litowo-jonowe 18650 o napięciu znamionowym 3,7V (nie dołączone do sprzedawanej na tej aukcji latarki).

BARDZO WAŻNE – proszę koniecznie przeczytać :

1. To nie jest zabawka (, których sporo można znaleźć na innych aukcjach Allegro) - latarka może być używana przez dzieci wyłącznie pod ścisłym nadzorem osób dorosłych !

2. Podczas używania latarki zaleca się ochronę oczu za pomocą specjalnych okularów ochronnych (dostępnych np. na aukcjach Allegro) przez wszystkich obserwujących! Ich użycie poprawia także dostrzegalność poszukiwanych obiektów.

3. Ze względu na znaczną moc promieniowania UV (tylko częściowo dostrzegalne przez ludzkie oczy jako „niebieskawe” światło) :

- nie wolno kierować włączonej latarki w oczy, gdyż grozi to nieodwracalnym uszkodzeniem wzroku! Należy szczególnie uważać by strumień światła nie dotarł do oczu poprzez odbicie od różnych przedmiotów, np. lustra, wypolerowanych gładkich powierzchni metalowych, etc.

- nie należy bezpośrednio oświetlać skóry, gdyż dłuższe naświetlanie grozi podrażnieniem i znacznie zwiększonym prawdopodobieństwem zachorowania na raka skóry w przyszłości.

UWAGA : Urządzenia były testowane pod kątem poprawnego działania. Zasilane dwoma akumulatorami „18650” o napięciu 3,7V wykazują nieco mniejszy faktyczny pobór mocy niż deklarowane przez producenta 10W.

Nieznaczne ogrzewanie się obudowy latarki podczas pracy jest naturalną konsekwencją zastosowania diód LED o dużej mocy wynikającą z konieczności rozproszenia ciepła wydzielanego podczas pracy urządzenia.

Latarka UV 10W nie jest przewidziana do pracy ciągłej (za wyjątkiem zanurzenia w wodzie o temperaturze mniejszej niż ok. 20 C). Z powodu konieczności zapewnienia pasywnego chłodzenia wrażliwej elektroniki wewnętrznej latarka nie może być włączona non-stop podczas pracy „na powierzchni”.

MAKSYMALNY dozwolony czas pracy ciągłej latarki (za wyjątkiem zanurzenia w wodzie o temperaturze mniejszej niż ok. 20 C) wynosi 10-15 min., zależnie od temperatury otoczenia. Po tym czasie należy latarkę wyłączyć na minimum 5 min., aby ostygła. Nieprzestrzeganie tych wymogów może spowodować uszkodzenie elektroniki.

Tego typu uszkodzenia wyłączone są z gwarancji !

Latarkę UV sprzedajemy bez akumulatorów.

Takie akumulatory (18650 Li-ion, o różnych pojemnościach) są powszechnie dostępne np. na różnych aukcjach , (w cenach zwykle skorelowanych z jakością i parametrami). Od ich pojemności zależy maksymalny czas świecenia.

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u MAKMED-Tech za co najmniej 350 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 79 1140 2017 0000 4402 0345 8247
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
List polecony ekonomiczny 13,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 5 dni roboczych
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni robocze
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 17,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 4-5 dni roboczych
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

kontakt

 • +48-50-04-65-208
  Informacje ( i ew. reklamacje). Telefon czynny w dni robocze (pon.-pi.) od g.12.00 do 17.45

pozostałe informacje

Firma: MAKMED Iwona Makarewicz Organ, który zarejestrował działalność gospodarczą: Prezydent m. st. Warszawy Numer w rejestrze: 501888 Adres przedsiębiorstwa: 05-077 Warszawa Wesoła, ul. Gościniec 82/3 Adres do reklamacji: 05-077 Warszawa Wesoła, ul. Gościniec 82/3 Obowiązek dostarczenia rzeczy bez wad: Oświadczam, że zobowiązuje się dostarczyć rzecz bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Warszawie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce -Rozstrzyganie sporów konsumenckich.

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
MAKMED Iwona Makarewicz
Gościniec 82 / 3
05-077 Warszawa Wesoła
PL
Dodatkowe informacje

Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: [makmed-tech{małpeczka}makmed.pl]. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres [05-077 Warszawa Wesoła, ul. Gościniec 82/3]. Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy): [adres sprzedającego] Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery] . Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] . Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Login Allegro: [login kupującego] Adres: [adres kupującego] Data: [data odstąpienia od umowy] Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej] Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. Brak możliwości odstąpienia od umowy: Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: - o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; - w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; - w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; - w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; - w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; - w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; - w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli; - w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy; - w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; - o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę; zawartej w drodze aukcji publicznej; - o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi; - o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

reklamacje

Czas na reklamację z tytułu rękojmi: 2 lata (dla firm rękojmia wyłączona)

Adres do reklamacji:
MAKMED Iwona Makarewicz
Gościniec 82 / 3
05-077 Warszawa Wesoła
PL
Dodatkowe informacje

Opis procedury reklamacyjnej: 1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem [makmed-tech{małpeczka}makmed.pl], lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - numer oferty na Allegro - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 3. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail.