WŁOSKI BETON DEKORACYJNY, ARCHITEKTONICZNY 15m2. (6992788995)

zakończona
199,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury

opis

PRZEMIOTEM SPREDAŻY JEST ZESTAW WŁOSKICH PRODUKTÓW CALCESTRUZZO DECORATIVO POZWALAJĄCY NA WYKONANIE DO 15m2 BETONU DEKORACYJNEGO.

CALCESTRUZZO DECORATIVO TO DROBNOZIARNISTY TYNK MINERALNY WYPRODUKOWANY NA BAZIE SPOIWA WAPIENNEGO. ODPOWIEDNIA APLIKACJA PRODUKTU POZWALA UZYSKAĆ BARDZO NATURALNY EFEKT "SUROWEGO" BETONU Z JEGO CHARAKTERYSTYCZNYMI WŻERAMI.


W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI:


- 20KG. GOTOWEJ MASY WAPIENNEJ

-3KG. PODKŁADU KWARCOWEGO

-1,5L. IMPREGNATU

DO WYBORU NASTĘPUJĄCE KOLORY:


1. JASNOSZARY

2. SZARY

3. CIEMNOSZARY

Aplikacja:

-Przed nałożeniem pierwszej warstwy tynku dekoracyjnego, na powierzchnię należy nanieść podkład kwarcowy Cacestruzzo Decorativo Primer za pomocą wałka lub pędzla rozprowadzamy podkład, który ma za zadanie zwiększyć przyczepność i ułatwić nanoszenie kolejnej warstwy. Pozostawiamy do wyschnięcia na ok 2-3gdz.

-Za pomocą pacy nierdzewnej nanosimy tynk na grubość ok. 2mm. Po nałożeniu ok. 1m2 przystępujemy do robienia wżerów po przez dociskanie na płasko pacy weneckiej. Następnie nakładamy kolejny kawałek tynku i ponownie robimy wżery. Po zrobieniu ok. 3-4m2 lub po upływie 20-30 min. wygładzamy wżery wykonane w pierwszej kolejności. Etapy powtarzamy, aż do ukończenia całej powierzchni. Całość dokładnie wygładzamy i pozostawiamy do wyschnięcia na ok 12gdz.

Pokrywając kolejne fragmenty dekorowanej powierzchni należy pamiętać, by ich łączenia odbywały się na mokro.

-Po wyschnięciu warstwy dekoracyjnej tynku Calcestruzzo Decorativo, za pomocą wałka nanosimy lakier Calcestruzzo Decorativo Impregnamento, dzięki temu nasz beton będzie odporny na zabrudzenia. Czas schnięcia to ok. 4-5gdz.

CHĘTNIE ODPOWIEM NA WSZELKIE PYTANIA ZWIĄZANE Z

WYKONANIEM BETONU.


MOŻLIWOŚĆ WYKONANIA DEKORACJI NA TERENIE TRÓJMIASTA.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka:
36,00 zł
kolejna sztuka:
36,00 zł
maksymalnie w paczce:
10

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury