Włoska meblościanka biała PRIMA E 244/170/36 (6922325418)

zakończona
2 099,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 100,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 100,00 zł
Zakupy od 5 000 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: Zielona Góra, Polska

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • styl: nowoczesny
 • typ : wisząca
 • informacje dodatkowe: szuflady
 • szerokość mebla (cm): 244.0 [cm]
 • wysokość mebla (cm): 170.0 [cm]
 • głębokość mebla (cm): 36.0 [cm]
 • kolor mebla: biały

opis

+68 470 24 24

502 376 222

biuro@meble24sklep.p­l

SKLEP ON-LINE

Witamy na aukcji sklepu MEBLE24

> życzymy udanych zakupów!

PRZESYŁKA

Cena zgodna z cennikiem Allegro.

Zależy od rozmiaru i wagi produktu.

Darmowa dostawa od 5000 zł

PRODUKT IMPORTOWANY

UWAGA! W przypadku braku towaru na magazynie w Polsce termin realizacji może się wydłużyć. W zależności od produktu jest to maksymanie 21 dni.

Meble importowane z Niemiec.

PŁATNOŚCI

Bezpieczne płatności PayU oraz Raty Wsparcia:

Jeśli masz jakieś pytania to śmiało dzwoń do nas!

Wystawiam faktury VAT!

Włoska meblościanka biała wysoki połysk PRIMA E 244/170/36

Zobacz nasze pozostałe aukcje

O produkcie:

Designerska, włoska meblościanka do salonu PRIMA E, składająca się z dwóch szafek poziomych i jednej pionowej, pozwala w rewolucyjnym stopniu zagospodarować miejsce na ścianie. Dzięki odważnej stylistyce, szafki urzekają swoim nowoczesnym designem oraz pojemnością. Dzięki meblościance PRIMA E, Twój salon zyska niespotykany dotąd szyk i charakter, a uniwersalna, biała kolorystyka sprawia, że meblościanka świetnie sprawdzi się w dowolnej aranżacji.

Uchwyty plastikowe, pomalowane w kolorze aluminium. Drzwi szafek wyposażono w zawiasy samo domykające.

W systemie PRIMA istnieje możliwość tworzenia własnych kompozycji i zakupienia pojedynczych elementów. Poznaj pozostałe elementy kolekcji PRIMA.

Meblościanka składa się z :

- dwóch szafek poziomych
wymiary : szerokość 210 cm, wysokość 33,5 cm, głębokość 36 cm

- jednej szafki pionowej

wymiary : szerokość 33,5 cm, wysokość 94 cm, głębokość 36 cm

Wymiary całej meblościanki : szerokość 244 cm, wysokość 170 cm, głębokość 36 cm.


 • Czas realizacji zamówienia: - do 31 dni roboczych
 • Dostawa: - na palecie
 • Montaż: - do samodzielnego montażu
 • Wysokość: - 170 cm
 • Szerokość: - 244 cm
 • Głębokość: - 36 cm

Zdjęcia:

Generated by Allegro module - Copyright © 2014 by addonsPresta.com
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u meble24_sklep_pl za co najmniej 5 000 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka:
100,00 zł
kolejna sztuka:
50,00 zł
maksymalnie w paczce:
2

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka:
0,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
-
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka:
100,00 zł
kolejna sztuka:
50,00 zł
maksymalnie w paczce:
2

Dodatkowe informacje

Produkt importowany. przewidywany czas realizacji 10 dni.

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT

Reklamacja

2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata (dla firm rękojmia wyłączona)

Adres do reklamacji

www.meble24sklep.pl
Naftowa 2 B
65-120 Zielona Góra
Dodatkowe informacje

 REKLAMACJA PRODUKTU
6.1.    Podstawa i zakres odpowiedzialności Sprzedawcy względem Klienta, jeżeli sprzedany Produkt ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia) są określone powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w Kodeksie Cywilnym. Dla Umów Sprzedaży zawartych do dnia 24 grudnia 2014 roku podstawa i zakres odpowiedzialności Sprzedawcy wobec Klienta będącego osobą fizyczną, który nabywa Produkt w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą, z tytułu niezgodności Produktu z Umową Sprzedaży są określone powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności ustawą z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz.U. 2002 nr 141, poz. 1176 ze zm.).
6.2.    Sprzedawca obowiązany jest dostarczyć Klientowi Produkt bez wad.
6.3.    Reklamacja może zostać złożona przez Klienta na przykład:
6.3.1.    pisemnie na adres: www.meble24sklep.pl ul. Naftowa 2B, 65-093 Zielona Góra;
6.3.2.    w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: biuro@meble24sklep.pl .;
6.4.    Zaleca się podanie przez Klienta w opisie reklamacji: (1) informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia wady; (2) żądania sposobu doprowadzenia Produktu do zgodności z Umową Sprzedaży lub oświadczenia o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od Umowy Sprzedaży; oraz (3) danych kontaktowych składającego reklamację – ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji przez Sprzedawcę. Wymogi podane w zdaniu poprzednim mają formę jedynie zalecenia i nie wpływają na skuteczność reklamacji złożonych z pominięciem zalecanego opisu reklamacji.
6.5.    Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji Klienta niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia. Brak ustosunkowania się Sprzedawcy w powyższym terminie oznacza, że Sprzedawca uznał reklamację za uzasadnioną.
6.6.    Klient, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest obowiązany na koszt Sprzedawcy dostarczyć Produkt wadliwy na adres: www.meble24slep.pl  ul. Naftowa 2B, 65-093 Zielona Góra. Jeżeli ze względu na rodzaj Produktu lub sposób jego zamontowania dostarczenie Produktu przez Klienta byłoby nadmiernie utrudnione, Klient obowiązany jest udostępnić Produkt Sprzedawcy w miejscu, w którym Produkt się znajduje. 

Zwroty

14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

www.meble24sklep.pl
Naftowa 2 B
65-120 Zielona Góra

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 8.    PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY
(DOTYCZY UMÓW SPRZEDAŻY ZAWARTYCH OD 25 GRUDNIA 2014 ROKU)
8.1.    Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni kalendarzowych odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w pkt. 8.8 Regulaminu. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy może zostać złożone na przykład:
8.1.1.    pisemnie na adres: www.meble24sklep.pl ul. Naftowa 2B, 65-093 Zielona Góra;
8.1.2.    w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: biuro@meble24sklep.pl .;
8.2.    Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta oraz dodatkowo dostępny jest w pkt. 11 Regulaminu. Konsument może skorzystać z wzoru formularza, jednak nie jest to obowiązkowe.
8.3.    Bieg terminu do odstąpienia od umowy rozpoczyna się:
8.3.1.    dla umowy, w wykonaniu której Sprzedawca wydaje Produkt, będąc zobowiązany do przeniesienia jego własności (np. Umowa Sprzedaży) – od objęcia Produktu w posiadanie przez konsumenta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik, a w przypadku umowy, która: (1) obejmuje wiele Produktów, które są dostarczane osobno, partiami lub w częściach – od objęcia w posiadanie ostatniego Produktu, partii lub części albo (2) polega na regularnym dostarczaniu Produktów przez czas oznaczony – od objęcia w posiadanie pierwszego z Produktów;
8.3.2.    dla pozostałych umów – od dnia zawarcia umowy.
8.4.    W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość umowę uważa się za niezawartą.
8.5.    Sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwrócić konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostawy Produktu (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu dostawy innego niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w Sklepie Internetowym). Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył konsument, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami. Jeżeli Sprzedawca nie zaproponował, że sam odbierze Produkt od konsumenta, może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od konsumenta do chwili otrzymania Produktu z powrotem lub dostarczenia przez konsumenta dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
8.6.    Konsument ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym odstąpił od umowy, zwrócić Produkt Sprzedawcy lub przekazać go osobie upoważnionej przez Sprzedawcę do odbioru, chyba że Sprzedawca zaproponował, że sam odbierze Produkt. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Produktu przed jego upływem. Konsument może zwrócić Produkt na adres: ul. Naftowa 2B, 65-093 Zielona Góra.
8.7.    Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Produktu.
8.8.    Możliwe koszty związane z odstąpieniem przez konsumenta od umowy, które obowiązany jest ponieść konsument:
8.8.1.    Jeżeli konsument wybrał sposób dostawy Produktu inny niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w Sklepie Internetowym, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.
8.8.2.    Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu Produktu.
8.8.3.    W przypadku Produktu będącego usługą, której wykonywanie - na wyraźne żądanie konsumenta - rozpoczęło się przed upływem terminu do odstąpienia od umowy, konsument, który wykonuje prawo odstąpienia od umowy po zgłoszeniu takiego żądania, ma obowiązek zapłaty za świadczenia spełnione do chwili odstąpienia od umowy. Kwotę zapłaty oblicza się proporcjonalnie do zakresu spełnionego świadczenia, z uwzględnieniem uzgodnionej w umowie ceny lub wynagrodzenia. Jeżeli cena lub wynagrodzenie są nadmierne, podstawą obliczenia tej kwoty jest wartość rynkowa spełnionego świadczenia.
8.9.    Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:
8.9.1.    (1) o świadczenie usług, jeżeli Sprzedawca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez Sprzedawcę utraci prawo odstąpienia od umowy; (2) w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi Sprzedawca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; (3)  w której przedmiotem świadczenia jest Produkt nieprefabrykowany, wyprodukowany według specyfikacji konsumenta lub służący zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; (4) w której przedmiotem świadczenia jest Produkt ulegający szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; (5) w której przedmiotem świadczenia jest Produkt dostarczany w zapieczętowanym opakowaniu, którego po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; (6) w której przedmiotem świadczenia są Produkty, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; (7) w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu Umowy Sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi Sprzedawca nie ma kontroli; (8) w której konsument wyraźnie żądał, aby Sprzedawca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli Sprzedawca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza Produkty inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub Produktów; (9) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; (10) o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę; (11) zawartej w drodze aukcji publicznej; (12) o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi; (13) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez Sprzedawcę o utracie prawa odstąpienia od umowy. 

O sprzedającym

meble24_sklep_pl
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

34

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,8

Czas wysyłki

4,8

Koszt wysyłki

4,8

Obsługa kupującego

4,8

Kontakt

 • 502 376 222
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00

Informacje o sprzedającym

Nowoczesne i funkcjonalne meble – sklep internetowy Meble24sklep.pl Internetowy sklep meblowy Meble24sklep.pl jest jednym z najpopularniejszych sklepów z meblami nowoczesnymi w Polsce. Powstał on z myślą o Klientach, którzy szukają nowoczesnych, funkcjonalnych, estetycznych i dostępnych cenowo mebli do mieszkań, domów oraz biur. Meble znajdujące się w naszym sklepie internetowym to produkty, które cechuje funkcjonalność i elegancja, która nierozerwalnie związana jest z walorami dekoracyjnymi. Wszystkie meble, które oferuje nasz sklep internetowy stanowią rozwiązania najwyższej klasy do produkcji których użyto wyłącznie wytrzymałych materiałów i sprawdzonych technologii.

Pozostałe informacje

Towar   sprzedajemy nowy importowany na zamówienie , W polu UWAG proszę podać wybraną wersję , termin realizacji podajemy do wybranego produktu . Produkty z niemiec czas realizacji około 14 dni , włochy + tapicerowane 30 dni ....

Szczegóły  dotyczące produktu kolor rozmiar dodatkowa opłata za zmianę modelu lub opcji proszę kierować tel +68 4702424 tel kom 502376222 mail biuro@meble24.sklep.pl.

w przypadku  gdy koszt dostawy przekracza 30 zł - jest to wysyłka na palecie bez opcji wniesienia .

Pamiętaj   o jakości....