WKŁAD KOMINOWY kwasoodporny Fi100 10MB KOMIN (6542183107)

zakończona
738,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska
 • Przesyłka kurierska pobraniowa
 • lokalizacja: Żuromin
 • czas wysyłki: natychmiast
 • stan: nowy
 • rodzaj wkładu: kwasoodporny
 • uszkodzony: nie
INFORMACJE KONTAKTOWE:

Zakład Produkcyjny:

F.H.P PRODMAX ROBERT LICHOŃ
09-300 Żuromin
Wyzwolenia 130

Telefon: 696-039-007
Email: sklep@prodmax.pl
mkarczewski@prodmax.­pl

Siedziba firmy:
F.H.P PRODMAX ROBERT LICHOŃ
05-806 Sokołów
Sokołowska 38

ZAPŁATA ZA TOWAR:

Płatność poprzez payu lub
Wpłata na konto:

F.H.P. "PRODMAX"
Sokołowska 38, 05-806 Sokołów

NIP : 534-020-60-16

ING Bank Śląski
24 1050 1924 1000 0022 9749 4649

WYSYŁKA ZAKUPÓW:

Przedpłata: 15zł

Pobranie: 20zł

Wszystkie paczki odpowiednio zabezpieczone i przygotowane do transportu.

Wkład Kominowy Kwasoodporny fi 100
* zestaw 10mb *

Przedmiotem naszej aukcji jest WKŁAD KOMINOWY wykonany z blachy kwasoodpornej o grubości ścianki 0,6mm. Stosuje się go do odprowadzania spalin z urządzeń grzewczych opalanych np. gazem czy olejem opałowym.

W skład zestawu wchodzi:

*rura 1mb - 10szt

*trójnik 90 stopni - 1szt

*wyczystka z zaślepką - 1szt

*odskraplacz - 1szt

*płyta kominowa - 1szt

*daszek - 1szt

 • Producent: Prodmax
 • Materiał: stal kwasoodporna
 • Gatunek stali: 1.4404
 • Technika spajania: spawanie plazmowe
 • Sposób łączenia: kielichowo
 • Grubość blachy: 0,6 mm
 • Max temp. pracy: 550° C

Jednościenne systemy kominowe typu KOMIN-MAX z blachy stalowej kwasoodpornej przeznaczone są do odprowadzania spalin z urządzeń opalanych gazem lub olejem opałowym. Wkład kominowy stosowany jest do ceramicznych przewodów kominowych w budownictwie mieszkaniowym oraz do stalowych lub żelbetonowych kominów przemysłowych. Produkowane są w zakresie średnic od fi 80 do fi 500. Blacha na rury i elementy rurowe łączona jest techniką spawania plazmowego. Poszczególne elementy wkładu o jednakowej średnicy łączone są ze sobą w zestaw kominowy dzięki specjalnie przygotowanym kielichowym końcówkom, umożliwiającym swobodną termiczną dylatację wkładu.

Przekrój wkładu kominowego powinien być dobrany przez projektanta na podstawie obliczeń !

Wszystkie elementy wkładu kominowego powinny być wykonane ze stali nierdzewnej !

FOTOGRAFIE OFEROWANEGO PRODUKTU

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • ING Bank Śląski S.A. 24 1050 1924 1000 0022 9749 4649
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

kontakt

 • 696-039-007
  Kontakt praktycznie 24h na dobę. Mateusz Karczewski Prodmax

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Towar który chcecie Państwo zwrócić musi być spakowany i odpowiednio zabezpieczony( towar zniszczony podczas transportu nie podlega zwrotowi i zostaje odesłany z powrotem do nadawcy ). Do paczki należy dołożyć krótkie pismo ze swoimi danymi z Allegro, numerem konta oraz danymi banku do zwrotu + dowód zakupu ( Paragon lub Fv ). Kupujący odsyła towar na swój koszt i swoim sposobem transportu. Musi poinformować sprzedawcę minimum 24h przed wysyłką. Pieniążki za zwrócony towar wpływają na konto Kupującego w ciągu 10 dni roboczych.

reklamacje

Ogólne warunki składania i uznania reklamacji KLIENTA 1.Reklamacja winna być złożona na piśmie i wysłana/dostarczona na adres e-mail Sprzedawcy lub drogą pocztową.2.Reklamacja obejmuje wyłącznie wady powstałe z przyczyn tkwiących w zakupionym towarze, pod warunkiem przestrzegania przez klienta prawidłowych zasad użytkowania towaru, określonych w karcie gwarancyjnej oraz instrukcji użytkowania. 3.Sprzedający zobowiązuje się do rozpatrzenia reklamacji w ciągu 14 dni roboczych od dnia jej zgłoszenia oraz poinformowania Kupującego o wyniku rozparzenia reklamacji.4.W przypadku uznania reklamacji towar należy odesłać na adres Sprzedającego lub wskazane przez niego miejsce, w oryginalnym fabrycznym opakowaniu oraz kartą gwarancyjną a także dowodem zakupu (paragon fiskalny lub faktura VAT). Towar powinien być odpowiednio zabezpieczony przed uszkodzeniem w trakcie transportu (towar uszkodzony podczas przesyłki nie będzie podlegał naprawie lub wymianie w ramach gwarancji). Towar jest dostarczany do i odbierany z serwisu Sprzedającego na koszt Kupującego. 5.Prawo do składania przysługuje jedynie w okresie ochrony gwarancyjnej, wyznaczonym w Karcie Gwarancyjnej produktu. Niespełnienie powyższych warunków będzie skutkować odrzuceniem reklamacji. Szczegółowy opis postępowania reklamacyjnego znajduje się w karcie gwarancyjnej i może być odmienny od powyższych zapisów, z uwagi na specyfikę zakupionego produktu.