WIZYTÓWKI WYPUKŁE - WYBIÓRCZY LAKIER 3D (6999617931)

zakończona
155,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
  • Paczka pocztowa ekonomiczna 10,00 zł
  • Paczka pocztowa priorytetowa 13,00 zł
  • Przesyłka kurierska 20,00 zł
  • lokalizacja: Gliwice, Polska
  • czas wysyłki: do 7 dni

opis

WIZYTÓWKI Z LAKIEREM WYPUKŁYM

Druk: dwustronny offsetowy

Uszlachetnianie: laminat matowy dwustronny + lakier 3D wybiórczy jednostronny

Format: 90 x 50 mm

Gramatura: 350g

Ilość: 250 sztuk

Specyfikacja: "Druk wypukły” uzyskiwany jest przez lakierowanie selektywne puchnącym lakierem przeźroczystym, który po zalakierowaniu miejscowo zwiększa swoją objętość. Technika ta daje możliwości podkreślenia niektórych elementów druku, poprzez nadanie im widocznej oraz wyczuwalnej w dotyku struktury 3D. W przypadku uszlachetniania elementów wydruku lakierem wypukłym nie zaleca się lakierowania dużych i małych elementów na jednym użytku jednocześnie. W przypadku uszlachetniania lakierem wypukłym wizytówek, które są zbierane i drukowane arkuszami (różne rodzaje projektów na jednym wydruku), grubość lakieru wypukłego jest dostosowywana do najmniejszych elementów z projektów. Dlatego też, uszlachetnianie lakierem wypukłym na większych elementach (ponad 5mm), ma efekt zbliżony do lakieru selektywnego UV. W związku z powyższym, celem uzyskania wyrazistszej wyczuwalności „pod palcem” polecamy uszlachetnianie lakierem wypukłym obrysów większych elementów. Lakierowanie całej powierzchni może być mniej wyczuwalne „pod palcem”, jednak daje wyraźnie widoczny efekt.

PROJEKT GRATIS!

Dla wykonania projektu klient powinien dostarczyć e-mailem dane do wizytówki, logotyp i ewentualne zdjęcia w formacie ogólnie przyjętym do stworzenia grafiki. Czas wykonania projektu wynosi 2-3 dni.  Klient ma prawo do zmian i poprawek w zaproponowanym projekcie. Termin gotowości do wysyłki liczy się od dnia następującego po dniu zatwierdzenia projektu.

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 10,00 zł

Lokalizacja: Gliwice, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
3
czas realizacji
8 dni roboczych
Paczka pocztowa priorytetowa
pierwsza sztuka
13,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
2
czas realizacji
8 dni roboczych
Paczka pocztowa ekonomiczna
pierwsza sztuka
10,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
2
czas realizacji
10 dni roboczych

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
25,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
3
czas realizacji
8 dni roboczych

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
1 miesiąc

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

1 miesiąc
Dodatkowe informacje

 

Ze względu na specyfikę produktów (poligrafia), sprzedawane artykuły nie są objęte gwarancją. 


Kupujący ma mozliwość złożenia reklamacji na wykonane usługi druku zgodnie z prawem. 

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

S-PRINT
Zwycięstwa 14/24
44-100 Gliwice
Dodatkowe informacje

 

Zgłoszenie reklamacyjne powinno zawierać dokładny opis stwierdzonej niezgodności oraz zakres żądania reklamacyjnego.

Ostateczny termin zgłoszenia reklamacji upływa w 14 dniu roboczym od momentu otrzymania przesyłki przez Klienta.  Reklamacje przyjmowane są w dni robocze do godziny 16.00. Te, które wpłyną w danym dniu po tej godzinie, będą uznawane za złożone w kolejnym dniu roboczym. 


1. Reklamacje dotyczące uszkodzeń przesyłek w transporcie muszą być zgłoszone w momencie odbioru towarów. Odbiorca zobowiązany jest sporządzić protokół reklamacyjny z udziałem firmy spedycyjnej i niezwłocznie powiadomić o tym pisemnie sprzedającego. Reklamacje nie spełniające podanej procedury nie będą uwzględniane.

2.  Ze względu na różnice technologiczne, wynikające ze sposobu wyświetlania kolorów przez większość monitorów a technologią druku (w której wykorzystywana jest przestrzeń barwna CMYK) porównywanie kolorystyki wydruku z kolorystyką prezentowaną na monitorze jest niepoprawne technologicznie. Brak zgodności kolorów wydruku z obrazem ekranowym nie może być więc powodem do zgłoszenia reklamacji. 

3.  Drukarnia dokłada wszelkich starań, aby w jak największym stopniu wiernie odwzorować kolory zawarte w projektach dostarczonych przez Klienta. Ze względu na to, iż w procesie druku wykorzystywanych jest wiele maszyn drukujących, pomiędzy którymi istnieją różnice w odwzorowaniu niektórych kolorów, to przy druku tego samego projektu na różnych maszynach mogą wystąpić nieznaczne różnice kolorystyczne. Taka sytuacja może zaistnieć przy wznawianiu projektu do druku. Różnice te nie mogą być podstawą do reklamacji. 

4.  Za nieprawidłowo wykonany złam uznaje się taki, który powoduje zagniecenia papieru, jego zmarszczenia itp., uniemożliwiające poprawne odczytanie treści lub ilustracji. Przy gramaturach powyżej 150 g, dostrzega się zjawisko pękania papieru w miejscu łamania, szczególnie widoczne w miejscach silnie pokrytych farbą drukarską. W celu ograniczenia tego niepożądanego zjawiska, można zastosować bigowanie przed falcowaniem. W zależności od surowca i grafiki, bigowanie nie zapewnia jednak pełnego zabezpieczenia przed efektem pękania. Spowodowane to jest graniczną wytrzymałością surowca i wada taka nie jest traktowana jako błąd. 

5.  Z uwagi na specyfikację maszyn produkcyjnych oraz procesu druku dopuszczalne są następujące odchylenia:
a) przy krojeniu arkusza na pojedyncze użytki: tolerancja do 2 mm,
b) przy falcowaniu i bigowaniu (odchylenie złamu od nominalnej linii jego usytuowania) – tolerancja do 1 mm,
c) przy perforacji (odchylenie wykonanej perforacji od nominalnego miejsca jej usytuowania) – do 1 mm,
d) przy pasowaniu kolorów kolejno po sobie nadrukowywanych: tolerancja do 0,2 mm,
e) różnic ilościowych i jakościowych zamówionego i dostarczonego Klientowi produktu - nie przekraczające + / - 5% ilości zamówionej.
f) przy lakierowaniu UV wybiórczym - pasowanie rysunku i warstwy lakieru: tolerancja do 1 mm

6. Sprzedający nie odpowiada za wszelkie rozbieżności pomiędzy oczekiwaniami Klienta a faktycznym wydrukiem, o ile przed realizacją zlecenia nie został dostarczony zakceptowany przez Klienta i opatrzony pieczęcią oraz datą wykonania, wzorzec/odbitka próbna wykonana na maszynie, oprogramowaniu oraz mediach przy użyciu których, ma zostać wykonany właściwy nakład. 

7. W przypadku dostarczenia przez Klienta gotowego projektu, Sprzedający nie odpowiada za jego ewentualne błędne wykonanie i reklamacje z tego tutułu nie będą uwzględniane (np. mieszanie różnych modeli kolorów, przekraczanie wartości tonalnych w jednym punkcie, przesunięcia obiektów względem siebie itp.)

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

-

Adres do zwrotu

-

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

-
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kupuje rzecz nieprefabrykowaną, wyprodukowaną według jego specyfikacji lub służącą zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (przepis z ustawy).

Dodatkowe informacje

Z uwagi na fakt, że realizacja zlecenia rozpoczyna się w momencie jego przyjęcia do realizacji, a także zważywszy, że jest to świadczenie o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zleceniu lub ściśle związanych z jego osobą, konsumentowi nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy (zgodnie z Ustawą z dnia 2.03 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. (Dz. U. nr 22 poz. 271, z późn. zm.).

O sprzedającym
s-print-gliwice
Użytkownik nie otrzymał żadnego komentarza
w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Dane firmy

Kontakt

  • 574 216 265
poniedziałek - piątek
09:00 - 16:30
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

S-PRINT

44-100 Gliwice

ul. Zwycięstwa 14

Pozostałe informacje

email: biuro@s-print.biz.pl
telefon: 574 216 265