Wizytówki FOLIA MATOWA 10000 szt+projekt+zaokrągl* (6910670051)

11 dni do końca
cena kup teraz
774,86 zł
z 100 kompletów
Raty PayU tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • waga (z opakowaniem): 15.00 [kg]
 • rodzaj wizytówki: jednostronne, dwustronne
 • Masz pytania ?
 • chętnie na wszystkie odpowiemy
 • Pon - Pt od 9.00 do 17.00
telefon
504 455 669
e-mail
biuro@go4led.pl
godziny otwarcia
Pon-Pt 9:00-17:00
adres

MultiDORADCY.pl

Dominik Ceglarski

ul. Staszica 7 lok.33

08-530 Dęblin

Przedmioty wysyłamy w terminie określonym w opisie towaru.
Termin wysyłki liczony jest od przesłania prawidłowego pliku i zaksięgowania/potwie­rdzenia płatności
Paczki wysyłamy
 • Paczka do 30kg - 14,76 PL

Wpłaty prosimy wykonywać za pośrednictwem systemu płatności lub przelewem tradycyjnym.

Nr. konta: 13 1140 2004 0000 3202 6838 1959

Zanim dokonasz zakupu, wejdź na stronę o mnie i zapoznaj się z regulaminem. Dokonanie zakupu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
Wizytówki FOLIA MATOWA 10.000 szt.
 • zadruk jednostronny lub dwustronny

 • wymiary do wyboru: 85x55mm lub 90x50mm

 • karton kredowy 350g + zabezpieczenie FOLIA MATOWA (można po niej pisać)

 • czas realizacji: 4-7 dni roboczych*

 • prosty projekt w cenie (jednolite tło + tekst + przesłane logo)

 • opcja: możliwość zaokrąglenia rogów - koszt 155,60 PLN brutto (termin realizacji może się wydłużyć o 1-2 dni)
 • jeden koszt wysyłki kurierskiej bez względu na ilość kompletów bez dopłat (przy wysyłce w jedno miejsce)

Cena: 774,86 PLN brutto

Nakład dotyczy jednego wzoru materiałów, nie dzielimy nakładów. Prosty projekt z przesłanych materiałów w cenie

* termin realizacji liczony od następnego dnia po akceptacji/przesłani­u projektu i zaksięgowaniu płatności na naszym koncie

WYTYCZNE DO PROJEKTU:
- pdf lub jpg (warstwy spłaszczone, czcionki zamienione na krzywe, projekt bez znaczników i paserów, kolorystyka CMYK, min. 300 dpi)
- prosimy dodać po 2 mm spadu z każdej strony (np. przy formacie 85x55mm należy zwiększyć format strony i obszar projektu do wielkości 89x59mm, a przy formacie 90x50mm należy zwiększyć format strony i obszar projektu do wielkości 94x54mm), tekst i grafika odsunięte około 5 mm od krawędzi projektu, tło "wyciągnięte" na spady

- możliwość realizacji prostego projektu z przesłanych materiałów w cenie, inne, bardziej skoplikowane projekty - wycena po przesłaniu wytycznych

- uwaga: pliki przesłane do nas powinny być odpowiednio przygotowane do druku - wszelkie błędy techniczne projektu nie podlegają reklamacji.

Gotowy do druku plik należy przesłać pocztą elektroniczną na adres biuro@go4led.pl, większe pliki (>20MB) na serwer ftp (dane do serwera na życzenie)

WAŻNE - PRZECZYTAJ
- PROJEKTY: pliki przesłane do nas powinny być odpowiednio przygotowane do druku - wszelkie błędy techniczne projektu nie podlegają reklamacji. Sprzedający nie ma obowiązku wprowadzania poprawek i modyfikacji w plikach przesłanych przez Klienta.

- KOLORYSTYKA: Nie gwarantujemy odwzorowania kolorów na podstawie tego, co widać na ekranie monitora. Kolory projektu po wydruku mogą nieznacznie się różnić, od wyświetlanych na ekranie monitora. Kolory na monitorze są wyświetlane w palecie kolorów RGB, druk realizowany jest w palecie kolorów CMYK. Nie gwarantujemy też odwzorowania kolorystycznego identycznego, jak w drukach realizowanych w innych drukarniach, niewielkie różnice mogą występować ze względu na różnice w ustawieniach maszyn, zastosowanym podkładzie, uszlachetnieniu. Podstawą reklamacji NIE MOGĄ BYĆ różnice kolorystyczne porównania naszego druku z wydrukami z innych drukarni.

- WYSYŁKA: Paczki wysyłamy firmą kurierską, paczki są ubezpieczone. Prosimy zwrócić szczególną uwagę na stan paczek w momencie doręczenia. Jeżeli wygląd paczek wzbudza podejrzenia, że mogły one zostać uszkodzone w transporcie (rozerwania, deformacje, oklejenie taśmami przewoźnika lub inne niepokojące kwestie), proszę otworzyć paczkę przy kurierze i w razie uszkodzenia towaru sporządzić protokół uszkodzeń będący podstawą reklamacji. Kurier ma obowiązek spełnić prośbę Klienta otwarcia paczki w jego obecności, sprawdzenia towaru i ewentualnego sporządzenia protokołu uszkodzeń lub braków. Protokół jest podstawą ewentualnej reklamacji, ale także dochodzenia odszkodowania z ubezpieczenia.

- ZWROT TOWARU: Dajemy Ci aż 30 dni na zwrot zamówionego towaru. Zwrócony towar nie może nosić śladów użytkowania oraz musi być w oryginalnym opakowaniu - jeżeli takie posiadał. Zwroty nie dotyczą materiałów i towarów spersonalizowanych, realizowanych na zamówienie dla konkretnego Klienta, noszących jego dane i znaki towarowe, których nie można wykorzystać ponownie.

Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Strona "o mnie" Wszystkie aukcje

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 14,76 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT