Wisiorek złoty-Lombard Stówka-Zapraszamy (6908282859)

zakończona
1 399,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 15,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
 • lokalizacja: Grudziądz
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: używany
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • materiał: złoto
 • kształt: znaki zodiaku
 • kamień : cyrkonia
 • typ: klasyczne
 • dostawa z Polski: tak

Witam

Oferujemy wisiorek złoty znak zodiaku "Ryby"

(wyrób używany)

Waga-13,45g

Próba-583

Długość-48,8mm

Szerokość-36,2mm

Wyrób w bardzo dobrym stanie

Zapraszamy

Więcej:

Lombard Stówka

Al.23 Stycznia 50

Grudziądz

Czynne: pn-pt 9-18

sob.9-14

tel.56-46-224-36

Zapraszamy

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 81 1020 5040 0000 6902 0185 9016
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

LOMBARD - KOMIS
Al.23 Stycznia 50
86-300 Grudziądz
NIP: 876-231-02-46
REGON: 340152347

kontakt

pozostałe informacje

Zwrot towaru 1. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, Nabywcy przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki, bez podania wyraźnej przyczyny zwrotu. Jest to możliwe tylko w przypadku, jeżeli produkt nie jest zniszczony lub w żaden sposób użytkowany. O zamiarze zwrotu towaru należy nas poinformować drogą mailową:stowkagrudziadz@interia.pl Przekroczenie terminu będzie podstawą do nieuwzględnienia odstąpienia od umowy. 2. Towar musi znajdować się w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, z kompletną jego zawartością, a sam produkt oraz akcesoria muszą być nieuszkodzone. Dopuszczalne jest otwarcie opakowania w celu obejrzenia towaru. 3. W przypadku podjęcia decyzji o odstąpieniu od umowy, Nabywca powinien odesłać towar należycie zapakowany w terminie 14 dni od jego otrzymania wraz z wypełnionym oświadczeniem oraz dołączonym dokumentem sprzedaży. Nie przyjmujemy przesyłek odesłanych na nasz koszt lub wysłanych bez uprzedniej konsultacji. 4. Sprzedawca zobowiązuje się rozpatrzyć zgłoszenie zwrotu w ciągu 2 dni od dnia dostarczenia przesyłki do Sklepu, jeśli wszystkie ww. warunki zwrotu towaru zostaną spełnione, zwrot pieniędzy w wysokości ceny odesłanego towaru nastąpi w terminie do 14 dni od daty otrzymania zwrotu, na wskazane przez Zamawiającego konto bankowe. 5. Towar, którego zwrot nie zostanie uznany zostanie odesłany do Nabywcy po przelaniu przez Nabywcę na konto Sklepu odpowiedniej kwoty na poczet ponownego wysłania przesyłki do Nabywcy. 6. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem. 7. W przypadku dokonywania płatności przelewem tradycyjnym środki muszą wpłynąć na rachunek PayU w ciągu 7dni od wygenerowania dokumentu przelewu. W przeciwnym razie transakcja zostanie anulowana i zamówienie nie zostanie zrealizowane. 8. Wysyłka towaru, może nastąpić w drodze jednej z poniższych form realizacji zamówienia, którą należy wybrać w formularzu zamówienia: - przesyłki kurierskiej zwykłej; lub (ii) przesyłki za pobraniem (płatność przy odbiorze). 9. Wszystkie przesyłki wraz z dowodem zakupu są dostarczane na adres podany w zamówieniu. 10. Paczki wysłane przez Sprzedawcę nie są dostarczane w soboty, niedziele i święta. WZÓR FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY (formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) Do: (dane Sprzedawcy)e Ja/My niniejszym informuję/informujemy o moim/naszym odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących towarów: - Data zawarcia umowy/odbioru towaru - Imię i nazwisko/Nazwa/nazwisko konsumenta(-ów) - Adres konsumenta(-ów) - Podpis konsumenta(-ów) (tylko, jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej) - Data Uwaga!!! Każdą odbieraną przesyłke należy sprawdzić w obecności kuriera.

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
Lombard Stówka
Al.23 Stycznia 50
86-300 Grudziądz
PL
Dodatkowe informacje

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.