WISIOREK SREBRNY Z KRYSZTAŁEM GÓRSKIM Z RUNĄ GEBO (6541196728)

zakończona
130,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • List polecony ekonomiczny 7,50 zł
 • Paczka pocztowa priorytetowa 10,00 zł
 • Przesyłka kurierska 15,00 zł
 • lokalizacja: JÓZEFÓW
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • materiał: srebro
 • dostawa z Polski: tak


© PanelReklamowy

Witam na aukcji

Pracowni Autorskiej Severance Decoart

PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST:

SREBRNY WISIOR Z DUŻYM KRYSZTAŁEM GÓRSKIM Z RUNĄ GEBO

kod towaru

0989-2405-16

materiał

srebro próby 925

kamień

kryształ górski

kolor

transparent

waga

19,81gr.

wielkość wyrobu

63 x 15 x 14 mm

zaw.srebra w wyrobie

6,56 gr.

Wyrób oryginalny, oznaczony znakiem wytwórcy

wyrób ze srebra ocechowany w Państwowym Urzędzie Probierczym

Wyrób jest autentyczny, unikatowy , w 100% wykonany z zadeklarowanych materiałów metodą ręcznej obróbki , bez użycia półfabrykatów gotowych.

Cechy charakterystyczne wyrobu:

Oryginalny wisiorek - talizman z dekoracyjnym kamieniem naturalnym -kryształem górskim z magiczną Runą Gebo. Unikatowy, duży, surowy kryształ naturalny został oprawiony w solidne okucie z oksydowanego srebra i ozdobiony magiczną Runą Gebo. Kryształ jest całkowicie surowy, lecz dość klarowny, przezroczysty i o stosunkowo gładkiej powierzchni. Na bokach kryształu widoczne są, charakterystyczne dla kryształów lemuryjskich, poprzeczne prążki . Naturalny kamień , srebro, surowa starogermańska runa. Wisiorek ten jest silnym talizmanem ochronnym a jednocześnie bardzo eleganckim, unikatowym wyrobem biżuterii artystycznej.
Cechy charakterystyczne kamienia:

Kryształ górski, to bezbarwny kamień z grupy kwarcu. Nazwa "kryształ" pochodzi od gr. słowa oznaczającego lód, gdyż kamień ten uważano za coś na zawsze zamarzniętego. Odróżnia go od szkła doskonała przewodność ciepła. Kryształ górski przez długi czas pozostanie zimny w naszych rękach, podczas gdy szkło szybko się ogrzeje - w starożytnym Rzymie używany był do chłodzenia rąk.

Kryształ górski , to kamień magiczny - z niebiańskiej wilgoci i najczystszego śniegu rodzi się kryształ pisał rzymski przyrodnik Pliniusz Starszy. Starożytni Grecy uważali,że kryształ górski jest wodą ściętą w lód w wysokich górach. gdzie panują takie mrozy , że powstały lód już nie topnieje pozostawiając swą postać nawet po ogrzaniu.

Wielu mineralogów uważa,że trudno znaleźć inny minerał - nawet wśród szlachetnych- który można by było porównać pod względem czystości i żywego połysku. Kryształ górski dzięki swej czystości i znacznej twardości , od najdawniejszych czasów używany był do celów artystycznych. Starożytni Grecy i Rzymianie stosowali kryształ górski do ozdób , pieczęci , wspaniałych rzeźbionych czasz i waz . W czasach nowożytnych również wysoko ceniono wyroby z kryształu górskiego i chętnie gromadzono je w zbiorach świeckich i kościelnych.

Kryształy lemuryjskie są to starożytne , uważane z pozostawione na świecie przez cywilizację Lemurian, żyjących na hipotetycznym, zatopionym kontynencie na Oceanie Indyjskim. Lemuria stała się w powszechnej świadomości mistycznym, zaginionym kontynentem poprzedzającym Atlantydę. Zdaniem ezoteryków Australia , Oceania i Madagaskar to współcześnie dostępne pozostałości po Lemurii.

Kryształy były używane do uleczania przez szamanów i uzdrowicieli od niepamiętnych czasów.

Ten konkretny kryształ jest wyjątkowo okazały , charakteryzuje się też wyrazistym bocznym prążkowaniem co świadczy o ukrytym w krysztale doświadczeniu wieków.

Przyporządkowany znakom Zodiaku: Bliźnięta (21.05-21.06), Lew (23.07-23.08), Strzelec (23.11-21.12)


Charakterystyka talizmanu :

Ezoterycy twierdzą, że używając tych kryształów można wprowadzić się w głębsze stany medytacyjne i przejść do starożytnej mądrości ducha- informacji tam zapisanych. Informacja ta obejmuje , jak doprowadzić do równowagi duchowej i fizycznej wykorzystując energię uzdrawiającą zawartą w krysztale. Dostęp do uzdrawiającej energii , zawartej w krysztale , może spowodować transformację duchową i fizyczną jego właściciela. W krysztale można również zakodować własne informacje - własny , kierunkowy, osobisty potencjał energetyczny , wspomagający wyodrębniony i zakodowany przez nas obszar działania. Każdy kryształ ma tzw. punkt kodujący- jest to zagłębienie na jednej lub kilku bocznych ścianach - punkt ten służy do indywidualnej aktywacji Lemuriana. Umiejętność wykorzystania tych unikalnych właściwości Lemuriana , daje posiadaczowi kryształu ogromne możliwości.

Runy-alfabet używany przez starożytne ludy germańskie. Używany również w obrzędach magicznych. Staronordyckie słowo run oznacza tajemnicę. Runy to magiczny alfabet , który według skandynawskich wierzeń pochodzi od boga Odyna. Runy od niepamiętnych czasów były środkami na odpędzanie złych mocy, odczytywania przyszłości oraz zapewnienia sobie dobrego losu. Runy mogą leczyć choroby i im zapobiegać. Współcześnie, runy należą do systemów magicznych opierających się na energii kształtu.

Runa Gebo symbolizuje przepływ dóbr, informacji, uczuć. To, co damy od siebie - powróci.Jest to runa poświęcenia, wymiany. Jako amulet przyciąga dary od losu.

Działanie magiczne Runy Gebo :

Runa może nam służyć jako talizman - zapewnia miłość, stabilizuje uczuciowe związki, wspiera relacje partnerskie. Przynosi również bogactwo wewnętrzne i zewnętrzne.
Amulet z runĄ Gebo przyciąga dary od losu, ochrania też przed niewdzięcznością i fałszywymi ludźmi.
To runa, która manifestuje się w dostatku, który płynie z własnych altruistycznych działań. Tak jak płomień świecy nic nie traci, gdy się go dzieli, tak i my oddając cząstkę siebie pozostajemy pełni, a nawet bogatsi o dobro, które daliśmy. I ono zwróci nam się z nawiązką. Gebo ostrzega jednak przed rozrzutnością, która może nas wpędzić w ruinę.

Na moc talizmanu ma wpływ szczególny dobór materiałów - zastosowane materiały posiadają unikalne właściwości energetyczne i terapeutyczne. Kryształ górski sam w sobie rewitalizuje organizm i zwalcza ból głowy, srebro od wieków stosowane było do odkażania i szczególnie polecane jest do leczenia i zapobiegania zakażeń bakteryjnych, stanów zapalnych oraz regeneracji tkanek. Runa Gebo ma działanie silnie stabilizujące przepływy energetyzujące. W tym talizmanie tkwi potrójna siła.


druga strona


oferta dotyczy wisiorka bez łańcuszka

ŁAŃCUSZEK SREBRNY DO KOMPLETU MOŻNA DOKUPIĆ W MOJEJ KOLEKCJI ŁAŃCUSZKÓW SREBRNYCH LUB NA INNYCH MOICH AUKCJACH


Aby się ze mną skontaktować można pisać na adres mailowy:

severance@decoart.pl

można odwiedzić moją stronę:

można odwiedzić mnie na Facebooku

można zadzwonić

513 800 370


Na wpłatę od Państwa czekam 7 dni.

Towar wysyłam w ciągu 24 godzin od dokonania płatności

Gwarantuję 100% satysfakcji

Jeśli nie będziecie Państwo zadowoleni z zakupionego towaru, można skorzystać z prawa zwrotu w terminie 14 dni od jego zakupu, pod warunkiem złożenia stosownego oświadczenia w formie pisemnej i odesłaniu towaru na własny koszt. Zwrot pieniędzy nastąpi natychmiastowo.

OFERUJEMY TYLKO ORYGINALNE PRODUKTY

WSZYSTKIE NASZE PRODUKTY WYKONANE SĄ ZE SREBRA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI PRÓBY 925


Można zapłacić z portalu Allegro

Można wpłacić bezpośrednio na konto bankowe

Można zapłacić z zagranicy


Możliwa jest zapłata gotówką przy odbiorze


Koszt wysyłki jest stały bez względu na ilość zakupionych sztuk. W koszt wliczone jest opakowanie oraz wszystkie koszty związane z wysyłką.

Naszym podstawowym operatorem jest Poczta Polska

Ze względu na wartość i niepowtarzalność wyrobów, preferujemy bezpieczne wysyłki ubezpieczone do pełnej wartości.

Za profesjonalną usługę dostarczenia najwyższej jakości, paczką, priorytetową, ubezpieczoną, z pełnym monitoringiem i z gwarancją dostarczenia w 1dzień, Klient płaci 10 zł

Paczki priorytetowe, ubezpieczone wysyłamy w specjalnych opakowaniach


Oferujemy również wysyłkę kurierem


Istnieje również możliwość wysyłki za pobraniem

WYSYŁKA EKSPRESOWA

Towar zakupiony do południa wysyłany jest w dniu zakupu

REALIZUJEMY RÓWNIEŻ WYSYŁKI ZA GRANICĘ

Zakupiony przedmiot dostarczam w eleganckim opakowaniu, gotowy na gustowny prezent.

O SPRZEDAJĄCYM

strona o mnie

moje komentarze

inne aukcje

Severance Decoart Autorska pracownia metaloplastyki srebra - specjalizuje się w wykonywaniu unikatowej biżuterii srebrnej , ręcznie robionej z kamieniami naturalnymi

Pracownia położona jest z dala od miejskiego zgiełku, w leśnej samotni

Mazowieckiego Parku Krajobrazowego

i jest głęboko związana z otaczającą ją przyrodą , której wpływ jest wyraźnie widoczny twórczości.

W pracowni dokonuje się mariaż surowej, naturalnej formy srebrnej z elementami kompozycji zaczerpniętymi z natury, stanowiącej niewyczerpane źródło inspiracji.

Specjalnością pracowni są proste, nowoczesne formy, często wzbogacane o elementy z surowego, lanego srebra przypominające surowe i nieobrobione kawałki metalu , czyniąc wyrób całkowicie niepowtarzalnym.

Specjalizując się w oprawie pięknych kamieni naturalnych w formy srebrne staram się aby oprawa służyła jedynie dla podkreślenia naturalnego piękna kamieni.

Wszystkie tworzone przedmioty powstają na bazie własnych projektów i ręcznym jednostkowym wykonaniu. Dzięki temu przedmioty są jedyne w swoim rodzaju i są prawdziwie oryginalne.

Przedmioty wykonywane są bez udziału prefabrykatów gotowych i innych elementów masowej produkcji. Srebro próby 925 pochodzi z własnego wytopu , w pracowni również walcuje się blachy i druty i wykonuje inne elementy biżuterii.

Pracownia specjalizuje się w oprawie kamieni rzadkich, okazowych o nietypowych kształtach

Wśród oprawianych kamieni szczególne miejsce zajmują u nas kryształy górskie, z uwagi na ich wysokie walory estetyczne oraz drzemiące w nich olbrzymie moce

Osobną dziedziną naszego zainteresowania jest szeroko pojęta biżuteria magiczna

W kolekcji biżuterii magicznej prezentujemy wyroby biżuterii artystycznej ze szczególnymi , rzadkimi , wysokoenergetycznymi kamieniami, skupiając się na aspektach związanych z medycyną niekonwencjonalną, jogą, astrologią, telepatią i magią . Dobieramy amulety i talizmany dla wszelkich rodzajów działań ochronnych i wspomagających.

Pomimo użytkowego charakteru naszych amuletów i talizmanów, dobór kamieni oraz solidna, estetyczna oprawa w srebro próby 925 pozwala na szerokie wykorzystanie ich jako biżuterii osobistej.

Wykonujemy również wyroby na zamówienie z wybranymi runami

Naturalnym uzupełnieniem działalności związanej z medycyną niekonwencjonalną jest dział wahadełek radiestezyjnych

Wykonujemy również zamówienia specjalne oraz oprawę kamieni powierzonych

ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA INNYCH MOICH AUKCJI

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Bank Polska Kasa Opieki S.A. 82 1240 1079 1111 0000 0186 9770
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
List polecony ekonomiczny 7,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 4 dni
Paczka pocztowa priorytetowa 10,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
dodatkowe informacje