WIRNIK ROZRUSZNIK '' 368 '' CASE HATZ NEW HOLLAND (6482929125)

10 dni do końca
cena kup teraz
139,00 zł
Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 10,00 zł
  • List polecony priorytetowy 12,00 zł
  • Pocztex Kurier48 pobraniowy 16,50 zł
  • lokalizacja: GDYNIA
  • czas wysyłki: natychmiast
  • stan: nowy
  • producent części: inny


Sprzedający

Strona "o mnie"

Inne moje aukcje

Dodaj do ulubionych



Kontakt

Zadaj pytanie sprzedającemu

Tel: 58 7105836
Kom: 792666893

Gadu-Gadu



Koszty przesyłki

Aktualny koszt przesyłki podany jest w polu "koszt dostawy" obok zdjęcia produktu.

Zamówion­y towar wysyłamy Pocztą Polską lub firmą kurierską (GLS lub DHL).


Niezależnie od ilości kupionych przedmiotów, koszt przesyłki jest taki sam !

Dostawa za granicę tylko po wcześniejszym kontakcie. Zapytaj o cenę!
.

Serdecznie witamy w naszym sklepie !

Przedmiotem aukcji jest

wysokiej jakości wirnik rozrusznika

model AE131309

.

12 MIESIĘCY GWARANCJI!

.


'

Wymiary:

Ilość zębów/splinów

10

Ilość lameli

33

Długość [ mm ]

337

Średnica wirnika [ mm ]

74.8

Moc [ kW ]

4

Napięcie [ V ]

24

.

Odpowiedniki:

BOSCH 2004004032
BOSCH 2004004033
BOSCH 2004004035
BOSCH 2004004036
BOSCH 2004004038
BOSCH 2004014075
BOSCH 2004014975
DELCO 19024464
ISKRA 16.360.324
ORME IM166

v'

Stosowane w rozrusznikach ( rozrusznik ) Bosch

BOSCH
0001368001 0001368002 0001368003 0001368004 0001368005 0001368006 0001368007
0001368008 0001368009 0001368010 0001368011 0001368012 0001368013 0001368014
0001368015 0001368016 0001368017 0001368018 0001368019 0001368020 0001368021
0001368022 0001368023 0001368024 0001368025 0001368026 0001368027 0001368028
0001368030 0001368031 0001368032 0001368033 0001368034 0001368035 0001368036
0001368037 0001368038 0001368039 0001368040 0001368041 0001368042 0001368043
0001368044 0001368045 0001368046 0001368047 0001368048 0001368049 0001368050
0001368051 0001368052 0001368053 0001368054 0001368055 0001368056 0001368057
0001368058 0001368059 0001368060 0001368062 0001368063 0001368064 0001368065
0001368066 0001368067 0001368068 0001368069 0001368070 0001368071 0001368072
0001368073 0001368074 0001368075 0001368076 0001368077 0001368078 0001368079
0001368081 0001368082 0001368083 0001368085 0001368086 0001368088 0001368300
0001368301 0001368303 0001368304 0001368305 0001368306 0001368307 0001368308
0001368309 0001368310 0001368311 0001368312 0001368313 0001368315 0001368316
0001368317 0001368319 0001368320 0001368321 9000143600 9000143601 9000143602
9000143603 9000143604 B001816326 B001816570 B001816592
BUTEC
859022
DELCO
19024214 19024225 19024234 19024251 19024256 19024258 19024260 19024262
19024263 19024264 19024265 19024268 19024273 19024274 19024280 19024204
EFEL
11580 13140
FORD
82DB11000FA
MAN
51262017085 51262017095 51262017118 51262017119 51262017143 51262017152 51262017153
51262019140 51262019143
PRESTOLITE
858320
VOLVO
243007

'

Zastosowanie:

Hatz KHD Massey Ferguson Caterpilar Case Cummins

INTERNATIONAL HARVESTER

...

'

'

'

MASZ PYTANIA LUB WĄTPLIWOŚCI ? ZADZWOŃ: 58 710 58 36


Towar zamówiony do godziny 15-tej wysyłamy tego samego dnia !



NUMERÓW ORYGINALNYCH ORAZ LOGOTYPÓW UŻYTO WYŁĄCZNIE W CELACH INFORMACYJNYCH

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • BRE BANK SA 94 1140 2004 0000 3702 7408 8609
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 17,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
List polecony priorytetowy 12,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
List polecony ekonomiczny 10,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: natychmiast
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 19,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
Pocztex Kurier48 pobraniowy 16,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: natychmiast
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

kontakt

  • 792 666 893
    czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Konsument ma prawo zwrócić niemontowany towar w ciągu 14 dni od jego otrzymania. Zwracany towar należy odesłać na nasz adres wraz z dowodem zakupu (paragonem lub kserokopią faktury) i numerem konta, na który dokonać mamy zwrotu pieniędzy. Bardzo prosimy o zabezpieczenie przesyłki w odpowiedni sposób - produkt musi do nas dotrzeć w stanie niepogorszonym !. W żadnym przypadku nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych !