Wilton Wsporniki do tortów piętrowych bambusowe 12 (6541797730)

zakończona
16,60 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
 • Allegro Paczkomaty InPost 12,10 zł
 • Allegro Kurier InPost 12,18 zł
Zakupy powyżej 249 zł
 • lokalizacja: Zduńska Wola
 • czas wysyłki: 24 godziny
Wysyłka

Wszystkie przesyłki nadajemy do 24h od otrzymania wpłaty, z wyjątkiem weekendów i świąt.

Kupując na kilku naszych aukcjach za przesyłkę płacisz tylko raz!

Szczegółowy cennik i sposoby dostawy znajdują się w zakładce "Dostawa i płatność"

Płatność

Płatności mogą Państwo dokonać tradycyjnym przelewem lub za pomocą szybkiego przelewu PayU

Numer konta bankowego:

60 1140 2004 0000 3302 7416 6532

Opis produktu

Zestaw bambusowych wsporników do piętrowych tortów firmy Wilton.

Kod produktu: 399-1010

Cena: 16,60 zł

W opakowaniu znajduje się 12 bambusowych patyczków.

Niezbędne do utrzymania stabilności tortów piętrowych. Wsporniki należy przyciąć do jednakowej długości, ok. 1 mm dłuższej niż wysokość dolnego piętra tortu, a następnie włożyć je w dolne piętro tortu, tak aby stabilnie opierały się na podkładce i nałożyć kolejną warstwę ciasta. Dzięki wspornikom dolne piętro tortu nie zdeformuje się i nie zapadnie pod ciężarem całego ciasta.

Wsporniki wykonane zostały z zasobów odnawialnych.

Wymiary: długość – 30 cm; średnica – 0,63 cm

Kolor: drewno naturalne

Materiał: bambus

Zdjęcia

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u Ciastojady za co najmniej 249 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • BRE BANK SA 60 1140 2004 0000 3302 7416 6532
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 8
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
Allegro Kurier InPost 12,18 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 8
przybliżony czas realizacji: 1-2 dni
Przesyłka kurierska 16,60 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 8
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Pocztex Kurier48 12,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 8
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 12,10 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 8
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
Allegro Kurier InPost 15,68 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 8
przybliżony czas realizacji: 1-2 dni
Przesyłka kurierska pobraniowa 22,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 8
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Pocztex Kurier48 pobraniowy 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 8
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

kontakt

 • +48 505 448 229
  Pracujemy w godzinach: pn – pt: 9:00 – 16:00; sob: 9:00 – 13:00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: allegro@ciastojady.pl lub na podany powyżej adres pocztowy. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Zwracany towar należy odesłać nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym Kupujący (konsument) odstąpił od umowy. Nie odbieramy przesyłek wysłanych za pobraniem! Oświadczenie o odstąpieniu od umowy: (Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) MITIS s.c. ul. Karsznicka 42 98-220 Zduńska Wola Ja.........................................................................niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy: ............................................................................................................................................................ ............................................................................................................................................................ numer oferty...................................................................................................... Data zawarcia umowy to....................................., data odbioru............................................... . Imię i nazwisko................................................. . Login Allegro..................................................... . Adres................................................................ . Data................................................................. . .................................... Podpis (tylko jeżeli formularz jest wysłany w wersji papierowej) W przypadku odstąpienia od umowy Sprzedawca zwraca Kupującemu koszt nabytego towaru oraz koszt najtańszego sposobu dostawy dostępnego dla danego zamówienia. W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. Odstąpienie od umowy jest możliwe tylko wtedy, gdy Kupujący jest konsumentem. Za konsumenta uważa się osobę fizyczną dokonującą z przedsiębiorcą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową.

reklamacje

Przedmiotem sprzedaży są produkty nowe, bez wad. W przypadku wystąpienia wady prosimy o skorzystanie z procedury reklamacyjnej. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem: allegro@ciastojady.pl lub w formie pisemnej na adres: MITIS s.c. ul. Karsznicka 42 98-220 Zduńska Wola Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. W przypadku, gdy do ustosunkowania się przez Sprzedawcę do reklamacji Kupującego lub do wykonania uprawnień Kupującego wynikających z rękojmi niezbędne będzie dostarczenie Produktu do Sprzedawcy, Kupujący zostanie poproszony przez Sprzedawcę o dostarczenie Produktu na koszt Sprzedawcy na adres: MITIS s.c. ul. Karsznicka 42 98-220 Zduńska Wola Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

pozostałe informacje

Sklep nie prowadzi sprzedaży stacjonarnej. Termin wysyłek: Wszystkie oferowane przez nas produkty znajdują się w naszym magazynie. Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku (z wyłączeniem dni wolnych od pracy). Paczki wysyłane są w ciągu 24 godzin od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie lub otrzymania od PayU informacji o opłaceniu zamówienia. Kupując na kilku naszych aukcjach, za przesyłkę zapłacą Państwo tylko raz. Płatności: Płatności mogą Państwo dokonać za pośrednictwem PayU lub bezpośrednio na nasze konto: mBank: 60 1140 2004 0000 3302 7416 6532 W tytule przelewu proszę wpisać nick z Allegro. Dokumenty sprzedaży: Konsumenci - do każdego zakupu dołączamy paragon fiskalny. Przedsiębiorcy - jako podatnik zwolniony z VAT nie wystawiamy faktur VAT. Na żądanie nabywcy wystawiamy Fakturę podatnika zwolnionego z VAT.