WILKINSON SWORD QUATTRO TITANIUM ORGINAL!!! (6542106068)

zakończona
30,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • List polecony priorytetowy 9,50 zł
 • lokalizacja: Świętochłowice
 • stan: nowy
 • marka: Wilkinson
 • dostawa z Polski: tak

Witamy serdecznie!!!

Posiadamy w naszej ofercie wkłady do maszynki dla mężczyzn Wilkinson Sword Quattro Titanium Sensitive wyposażone są w pasek napinający skórę. Witamina E i olejek jojoba dbają o jej dobrą kondycję. Cztery tytanowe ostrza umożliwią precyzyjne golenie, co grawantuje idealnie gładką skórę bez podrażnień.

Zalety:

Oryginalny produkt marki Wilkinson Sword

 • Wkłady do maszynki do golenia dedykowane dla mężczyzn
 • Pasek napinający podnosi zarost
 • Nawilżające paski zawierają:
  • Aloes
  • Witaminę E
  • Olejek jojoba
 • 4 tytanowe ostrza
 • Piąte ostrze do precyzyjnej stylizacji
 • Gwarancja nawilżonej i zadbanej skóry

U nas kupujesz towar zamieszcony na zdjęciach wykonanych przez nas nie kopiowanych z innych stron!!!

Wysyłka po zaksiégowaniu pieniáżków na koncie (do 3 dni).

Życzymy udanych i przemyślanych zakupów oraz zapraszamy na inne nasze aukcje.

Masz jakieś pytania chcesz więcej zdjéć napisz do nas:

tomi-lee-don@tlen.pl

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 9,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

WITAMY SERDECZNIE !!! PONIŻEJ ZNAJDĄ PAŃSTWO ZASADY JAKIE OBOWIĄZUJĄ NA NASZYCH AUKCJACH ORAZ KRÓTKI OPIS NASZEJ DZIAŁALNOŚCI. DOKONUJĄC OPISU PRZEDMIOTÓW NA NASZYCH AUKCJACH STARAMY SIĘ ICH DOKONYWAĆ JAK NAJDOKŁADNIEJ I BY ZAWSZE BYŁY ZGODNE ZE SPRZEDAWANYM PRZEDMIOTEM, NIE UBARWIAMY ICH FUNKCJONALNOŚCI ITP. ZDJĘCIA KTÓRE WIDNIEJĄ NA NASZYCH AUKCJACH SĄ WYKONYWANE PRZEZ NAS I NIE SĄ ZAPOŻYCZANE OD INNYCH UŻYTKOWNIKÓW BĄDŹ Z INNYCH WITRYN(CHIŃSKICH!!!). WSZYSTKICH NASZYCH KONTRACHENTÓW TRAKTUJEMY POWAŻNIE I Z SZACUNKIEM TAK JAK SAMI BYŚMY TEGO CHCIELI. DOKONUJĄC ZAKUPU NA NASZYCH AUKCJACH MOŻESZ BYĆ PEWIEN ŻE DOSTANIESZ W 100% PRODUKT ZGODNY Z OPISEM I POKAZANY NA ZAŁĄCZONYCH ZDJĘCIACH. NIE SPRZEDAJEMY NICZEGO, CZEGO BYŚMY SAMI NIE CHCIELI KUPIĆ!!!

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 10 dni

adres do zwrotu:
Tom Szczepanik
Swietokrzyska 8/4
41-608 Swietochlowice
Polska
 
ZWROTY 1.TOWAR PODLEGA ZWROTOWI DO 10 DNI OD JEGO OTRZYMANIA JEŻELI JEST USZKODZONY BĄDŹ NIE JEST ZGODNY Z OPISEM. 2.PRZED ZWROTEM NALEŻY SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ BY UZYSKAĆ PEŁNE POROZUMIENIE OBU STRON. 3.PIENIĄŻKI ZA TRANSAKCJĘ SĄ ZWRACANE DO TRZECH DNI PO OTRZYMANIU ZWROTU. 4.KOSZTY ZWROTU POKRYWA OSOBA KUPUJACA. 5.PIENIĄŻKI SĄ ZWRACANE PO OTRZYMANIU TOWARU A NIE PRZED JEGO ZWROTEM!!!!! 6.TOWAR ZWROTNY MUSI BYĆ KOMPLETNY (NIE UŻYWANY JEŚLI CHODZI O KOSMETYKI,PERFUMY) WRAZ Z PUDEŁKIEM ITP. 7.ZWROTOM NIE PODLEGA BIELIZNA JAK I TOWAR SPRZEDAWANY NA NASZYCH AUKCJACH OKREŚLONY MIANEM UŻYWANEGO. JEŻELI ZDECYDOWAŁEŚ SIĘ DOKONAĆ ZAKUPU NA NASZYCH AUKCJACH OZNACZA TO ŻE AKCEPTUJESZ NASZ REGULAMIN!!!

reklamacje

REKLAMACJE 1.TOWAR PODLEGA REKLAMACJI DO 10 DNI OD JEGO OTRZYMANIA JEŻELI JEST USZKODZONY BĄDŹ NIE JEST ZGODNY Z OPISEM. 2.PRZED ZWROTEM NALEŻY SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ BY UZYSKAĆ PEŁNE POROZUMIENIE OBU STRON. 3.PIENIĄŻKI ZA TRANSAKCJĘ SĄ ZWRACANE DO TRZECH DNI PO OTRZYMANIU ZWROTU. 4.KOSZTY ZWROTU POKRYWA OSOBA KUPUJACA. 5.PIENIĄŻKI SĄ ZWRACANE PO OTRZYMANIU TOWARU A NIE PRZED JEGO ZWROTEM!!!!! 6.TOWAR ZWROTNY MUSI BYĆ KOMPLETNY (NIE UŻYWANY JEŚLI CHODZI O KOSMETYKI,PERFUMY) WRAZ Z PUDEŁKIEM ITP. 7.ZWROTOM NIE PODLEGA BIELIZNA JAK I TOWAR SPRZEDAWANY NA NASZYCH AUKCJACH OKREŚLONY MIANEM UŻYWANEGO. JEŻELI ZDECYDOWAŁEŚ SIĘ DOKONAĆ ZAKUPU NA NASZYCH AUKCJACH OZNACZA TO ŻE AKCEPTUJESZ NASZ REGULAMIN!!!

pozostałe informacje

DANE DO PRZELEWU: iPKO NUMER KONTA: 54 1020 2472 0000 6402 0154 0947 Tomasz Szczepanik JEŻELI CHCESZ DOKONAĆ OPŁATY W INNEJ WALUCIE POINFORMUJ NAS O TYM KONTAKT: tomi-lee-don@tlen.pl