Wilki - Adam Wajrak (6483629028)

zakończona
25,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • List polecony ekonomiczny 8,30 zł
 • List polecony priorytetowy 11,00 zł
 • lokalizacja: Częstochowa
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • okładka: twarda
 • rok wydania (xxxx): 2015
 • kondycja: bez śladów używania
Wilki - Adam Wajrak

Rachunek bankowy

INTELIGO:

50 1020 5558 1111 1683 7860 0092Koszty przesyłki

List polecony ekonomiczny - 8,30 zł.
List polecony priorytetowy - 11,00 zł.
Na koszt przesyłki składa się koszt opakowania i opłaty pocztowej.

Wysyłka w ciągu 24 godzin od momentu zaksięgowania pieniędzy na koncie.


KSIĄŻKA NOWA
Autor: WAJRAK ADAM
Rok wydania: 2015
Wymiary: 170 X 220
Ilość stron: 272
Oprawa: Twarda
ISBN 978-83-268-2305-3
Wydawca: AGORA
Adam Wajrak Adam Wajrak, ulubiony dziennikarz przyrodnik Polaków, mieszkaniec Puszczy Białowieskiej, w swojej najnowszej książce opowiada o latach tropienia wilków i przyjaźni z tymi najbardziej fascynującymi drapieżnikami Europy.
...Wiem, że wśród moich czytelników jest wielu ludzi młodych, przez co niezwykle wrażliwych. Muszę was ostrzec. Gdyby ta książka była tylko o wilkach, nie zawracałbym wam głowy, bo przecież wiecie, że przyroda potrafi być brutalna. Ta książka jest jednak również o tym, jak okropne rzeczy ludzie robili i robią wilkom, jednym z najbardziej prześladowanych dużych ssaków. Dlatego poproście rodziców, żeby tę książkę przejrzeli, zanim weźmiecie ją do ręki, albo przeczytali ją razem z wami...
REAL FOTO
Sprzedający

Strona "o mnie"
Inne moje aukcje
Moje Komentarze
Dodaj do ulubionych


Kontakt

Zadaj pytanie sprzedającemu

Mail: hejuzo@poczta.onet.p­l


Regulamin aukcji

UWAGA: NIE WYSTAWIAM RACHUNKÓW ANI FAKTUR VAT !!!
Nie wysyłam za pobraniem i nie uwzględniam próśb o taką formę płatności. Odbiór osobisty po uprzednim uzgodnieniu. Wysyłka priorytetem w bezpiecznej kopercie.


wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. 50 1020 5558 1111 1683 7860 0092
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 11,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
List polecony ekonomiczny 8,30 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 4 dni
dodatkowe informacje
Sposób płatności:
UWAGA !
NIE WYSTAWIAM RACHUNKÓW ANI FAKTUR VAT !!!

Wpłata na konto INTELIGO 50 1020 5558 1111 1683 7860 0092
W tytule przelewu proszę podać swój nick oraz numer aukcji.

Kontakt:
Mail: hejuzo@poczta.onet.pl
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

Mam na imię Marek i mieszkam w Częstochowie. Na Allegro występuję zarówno jako Kupujący i jako Sprzedający. Staram się opisywać sprzedawane przedmioty bardzo rzetelnie. Oczekuję tego samego od innych osób. Zdjęcia zawsze przedstawiają licytowane przedmioty i są wykonane przeze mnie osobiście, nie wykorzystuję zdjęć z innych stron, aukcji itp.

pozostałe informacje

Kilka informacji dla kupujących i sprzedających: 1. Jako kupujący zawsze potwierdzam mailem wygraną i swoje dane. 2. Zawsze doprowadzam transakcję do końca i staram się to robić jak najszybciej. 3. Jako sprzedający, towary wysyłam wyłącznie po uprzedniej wpłacie pieniędzy na konto. 4. W tytule przelewu zawsze proszę podać swój nick oraz numer aukcji. 5. Towarów nie wysyłam za pobraniem. 6. Przy kupnie, cena do wpłaty na konto obejmuje kwotę wylicytowaną + koszt przesyłki, który jest podany na stronie każdej z aukcji. Koszt ten obejmuje opłatę pocztową w/g cennika Poczty Polskiej + koszt koperty bąbelkowej (jeśli zachodzi taka potrzeba). 7. Przesyłki wysyłam, jeśli to tylko możliwe w dniu wpłynięcia kwoty na konto. 8. Jako kupujący, komentarz wystawiam jako pierwszy, zaraz po otrzymaniu wylicytowanego przedmiotu, jest to dowód, że przesyłka dotarła i jestem z niej zadowolony. 9. Jako sprzedający oczekuję komentarza od osoby kupującej, ja zaraz po tym również wystawiam odpowiedni komentarz. 10. Komentarze wystawiam zawsze i tego samego oczekuję od drugiej strony. 11. Jeśli kupiłeś kilka przedmiotów, proszę skontaktuj się ze mną w celu ustalenia kosztów przesyłki (jeśli tylko waga na to pozwala, cena wysłania kilku przedmiotów może być taka sama jak jednego). 12. Jeśli to tylko możliwe towar można odebrać osobiście - po wcześniejszym umówieniu się. 13. W wyjątkowych sytuacjach mogę zakończyć aukcję przed czasem. !!!!!!!!! Nie wystawiam faktur ani rachunków !!!!!!!!! Nie odwołuję ofert !!!!!!!!! Zanim zlicytujesz dobrze się zastanów !!!!!!!!!