Wieża SANSIU AV-H3 UNIKATOWA - Gwarancja 6 mcy (6912022216)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
649,00 zł
Raty PayU tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 20,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
  • lokalizacja: Zgierz, Polska
  • stan: używany
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT-marża
Oferujemy Państwu wieże zachowaną w niezwykle dobrym stanie marki
SANSUI AV-H3
Zestaw jest w 100% sprawny, po przeglądzie w wyspecjalizowanym serwisie audio dzięki czemu objęty jest pisemną gwarancją na okres
6 Miesięcy !!!
DODATKOWO! istnieje możliwość zwrotu towaru (prawo konsumenckie) w ciągu 14 dni w przypadku niezadowolenia.
Żaden ze sprzedających w tej kategorii nie oferuje tak bezpiecznego i pewnego zakupu.
Dane techniczne:

Moc 120w
Możliwość podłączenia 5 głośników
Odtwarzacz CD
Tuner radiowy
Wejście VRC oraz AUX
Wyście słuchawkowe
Wejście na mikrofon z regulacją głośności.

Bak pilota z zestawie.

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT-marża

dane sprzedawcy

Peweks Komis
ul. Armii Krajowej 6
95-100 Zgierz
NIP: 726-215-97-97
REGON: 101589693

kontakt

  • 884-80-88-70
    Czynne od poniedziałku do piątku od 10:00 do 18:00 w soboty od 10:00 do 13:00

pozostałe informacje

Wysyłka za pobraniem możliwa TYLKO i wyłącznie dla użytkowników posiadających minimum 20 pozytywnych komentarzy.

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
Peweks Komis
Armii Krajowej 6
95-100 Zgierz
PL

gwarancja

Rodzaj Gwarancji: sprzedającego

Okres gwarancji: 6 miesięcy

Dodatkowe informacje

 1. Okres gwarancyjny obejmuje czas wskazany w opisie aukcji na który wydana jest karta gwarancyjna. 2. Gwarancja ważna jest wyłącznie w punkcie wydania towaru. 3. Usterki produktu ujawnione w okresie gwarancyjnym będą usuwane bezpłatnie w terminie do 20 dni roboczych, licząc od dnia dostarczenia towaru do siedziby firmy. 4. Naprawa / regulacja nie obejmuje czynności związanych z poprawnym użytkowaniem towaru (strojenie, ustawienia konfiguracji, odblokowywanie itp.) 5. Gwarancja nie obejmuje obniżania się jakości produktu spowodowanego normalnym procesem zużycia i poniższych przypadków: a) mechaniczne uszkodzenia produktu i wywołane nim wady b) uszkodzenia i wady powstałe na skutek: - niewłaściwego lub niezgodnego z instrukcją użytkowania, przechowywania i konserwacji - użytkowaniem lub pozostawieniem produktu w nieodpowiednich warunkach (nadmierna wilgotność, zbyt wysoka lub zbyt niska temperatura, nasłonecznienie itp.) - samowolnych (dokonanych przez użytkownika lub inne nieupoważnione osoby) napraw, przeróbek lub zmian konstrukcyjnych - podłączaniem dodatkowego wyposażenia, innego niż przewidzianego przez producenta - nieprawidłowego zasilania c) akumulatory i obudowa ze względu na ich naturalne zużycie d) niewłaściwego podłączenia np polaryzacji bądź oporności kolumn 6. Wszelkie zmiany zapisów w Karcie Gwarancyjnej oraz ślady przeróbek lub prób dokonania zmian konstrukcyjnych produktu oraz samodzielnych napraw poza naszym serwisem a także użytkowania produktu w szczególności niedbałym obchodzeniem się wystawianiem na działanie cieczy, wilgoci narażeniem na korozję lub utlenianie ujawnione w trakcie wykonywania serwisu gwarancyjnego powodują że gwarancja przestaje obowiązywać. 7. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za utratę jakichkolwiek danych użytkownika produktu w trakcie wykonywania napraw gwarancyjnych.   8. Klient jest odpowiedzialny za dostarczenie reklamowanego towaru na swój koszt. Nie zwracamy kosztów wysyłki i pakowania. 9. Warunkiem wykonania naprawy jest dostarczenie towaru z podpisaną kartą gwarancyjną oraz dowodem zakupu. 


Uwaga! 

Każdy towar wysyłany do klienta jest sprawdzany w serwisach tematycznych dzięki czemu objęte są gwarancje. Towary w trakcie wysyłki są zawsze sprawne. W przypadku odebrania towaru i stwierdzenia uszkodzenia zewnętrznego bądź wewnętrznego OBLIGATORYJNIE klient zobowiązany jest do skontaktowania się z kurierem w celu sporządzenia protokołu szkody.


Towar uszkodzony w transporcie nie podlega zwrotowi a jedynie podlega reklamacji u firmy kurierskiej oraz naprawie pogwarancyjnej.