WIESZAK NA APASZKI CHUSTY SZALIKI inną galanterię (7084105447)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
6,99 zł
z 50 sztuk
Dostawa
 • Pocztex Kurier48 11,00 zł
 • Pocztex Kurier48 pobraniowy 17,99 zł
 • lokalizacja: Rzeszów, Polska
 • czas wysyłki: do 2 dni

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę bez VAT
 • płeć: produkt uniseks
 • kolor: wielokolorowy
 • marka: Inna marka

opis

WIESZAK NA APASZKI

MIEŚCI AŻ 28 APASZEK, SZALI LUB INNYCH

PODOBNYCH AKCESORIÓW

wykonany z mocnej plecionki i metalowych elementów nośnych

funkcjonalność produktu przedstawiają zdjęcia poniżej

Konstrukcja wieszaka pozwala w łatwy sposób przeglądać garderobę

bez burzenia porządku w szafie

Wieszak starannie wykonany będzie ozdobą każdej garderoby

Wymiary:

  długość rozłożonego wieszaka to 73cm

  szerokość wieszaka to 38,5cm

  Po złożeniu tworzy cienki prostokąt 38,5cm x 19cm

BARDZO ESTETYCZNY i PRAKTYCZNY!!!

Produkt nowy dostępny w mixie przyjaznych kolorów

Cena Kup Teraz to cena za jeden wieszak

NIE MA MOŻLIWOŚCI ODBIORU OSOBISTEGO - SPRZEDAŻ WYŁĄCZNIE WYSYŁKOWA!!

ZAPRASZAMY NA INNE AUKCJE


Dodano 2017-01-01 13:00
UWAGA! NIE WYSTAWIAM FV VAT

Dostawa i płatność
od 11,00 zł

Lokalizacja: Rzeszów, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Pocztex Kurier48
pierwsza sztuka
11,00 zł
kolejna sztuka
1,00 zł
maksymalnie w paczce
50
czas realizacji
4 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Pocztex Kurier48 pobraniowy
pierwsza sztuka
17,99 zł
kolejna sztuka
1,00 zł
maksymalnie w paczce
50
czas realizacji
4 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę bez VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

OLSKY Marcin Olechowski
Podwisłocze 12/156
35-309 Rzeszów
Dodatkowe informacje

§ 6. Reklamacje-gwarancja i rękojmia, właściwość sądów. 


1. Sprzedawca oświadcza, że sprzedawane przez niego Towary są fabrycznie nowe. 


2. Sprzedawca ponosi względem Klientów odpowiedzialność na podstawie powszechnie obowiązujących przepisów prawa, z tytułu niezgodności sprzedanego Towaru z umową (rękojmia za wady fizyczne) oraz z tytułu wad prawnych. 


3. Roszczenia przysługujące Klientowi określone są przez powszechnie obowiązujące przepisy prawa, w szczególności przez przepisy Kodeksu Cywilnego. 


4. Reklamacje z tytułu rękojmi można składać na adres: Marcin Olechowski, ul.Podwisłocze 12/156, 35-309 Rzeszów. 


5. Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące reklamacji, w tym związane z odsyłaniem reklamowanego Towaru, można uzyskać dzwoniąc pod nr. telefonu 883004023 lub pisząc na adres e-mail: olsky1@wp.pl. 


6. Reklamacje związane z funkcjonowaniem sklepu można składać telefonicznie, dzwoniąc na nr. 883004023 lub e-mailem na adres: olsky1@wp.pl. W ten sam sposób Klient powinien poinformować Sprzedawcę o spostrzeżonych nieprawidłowościach, błędach i usterkach w funkcjonowaniu serwisu sklepu. O wynikach reklamacji dotyczącej funkcjonowania sklepu Klient powiadomiony zostanie drogą e-mailową lub telefonicznie. 


7. Wszelkie reklamacje rozpatrywane będą bez zbędnej zwłoki, z uwzględnieniem czasu niezbędnego do właściwej oceny zakomunikowanych lub stwierdzonych uchybień, wad, usterek i nieprawidłowości. 


8. Wszelkie spory pomiędzy Sprzedawcą a Klientem będącym Konsumentem rozstrzygane będą przez sądy rzeczowo i miejscowo właściwe według powszechnie obowiązujących przepisów prawa, w szczególności Kodeksu postępowania cywilnego. 


9. Wszelkie spory pomiędzy Sprzedawcą a Klientem nie będącym Konsumentem rozstrzygane będą przez sąd właściwy miejscowo dla siedziby Sprzedawcy.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

OLSKY Marcin Olechowski
Podwisłocze 12/156
35-309 Rzeszów

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

§ 5. Odstąpienie od umowy i zwrot Towaru. 


1. Konsument ma prawo w terminie 14 dni odstąpić od umowy sprzedaży, bez podawania przyczyny. 


2. Bieg 14 dniowego terminu do odstąpienia od umowy rozpoczyna się: - od objęcia rzeczy (Towaru) w posiadanie przez Konsumenta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik, - w przypadku umowy, która obejmuje wiele Towarów, które są dostarczane osobno, partiami lub w częściach – od objęcia w posiadanie ostatniego Towaru, partii lub części. 


3. W celu zrealizowania prawa do odstąpienia od umowy Konsument składa Sprzedawcy oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Oświadczenie takie należy wysłać na adres Sprzedawcy: Marcin Olechowski,ul.Podwisłocze 12/156, 35-309 Rzeszów, lub na adres e-mail: olsky1@wp.pl. Do zachowania terminu odstąpienia od umowy wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Oświadczenie o odstąpieniu można złożyć, posługując się wzorem formularza odstąpienia od umowy, zawartym w załączniku nr 2 do ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r., poz. 827). 


4. W przypadku otrzymania od Konsumenta oświadczenia o odstąpieniu od umowy na adres e-mail, Sprzedawca niezwłocznie przesyła Konsumentowi pocztą elektroniczną potwierdzenie otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. 


5. W przypadku odstąpienia od umowy umowę uważa się za niezawartą. W tym wypadku Strony zobowiązane są do zwrotu wzajemnych świadczeń. 


6. Sprzedawca niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwróci Konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia Towaru. 


7. Zwrot płatności dokonywany jest przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Konsument. Jeśli Konsument wyrazi na to zgodę, Sprzedawca może dokonać zwrotu płatności w inny sposób, który nie będzie wiązał się dla Konsumenta z żadnymi kosztami. 


8. Jeżeli Sprzedawca nie zaproponuje, że sam odbierze dostarczony Towar od Konsumenta, może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Konsumenta do chwili otrzymania Towaru z powrotem lub dostarczenia przez Konsumenta dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. 


9. Jeżeli Konsument wybierze sposób dostarczenia Towaru inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę, Sprzedawca nie będzie zobowiązany do zwrotu Konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. 


10. Konsument ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy, lub przekazać go osobie upoważnionej przez Sprzedawcę do odbioru niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru przed jego upływem. 


11. Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu Towaru Sprzedawcy. 


12. Towar zwracany przez Konsumenta powinien zostać opakowany w sposób, który zabezpieczy przed jego uszkodzeniami w trakcie transportu. 


13. Towar należy zwrócić na adres Sprzedawcy: Marcin Olechowski, ul.Podwisłocze 12/156, 35-309 Rzeszów. 


14. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru.

O sprzedającym
Olsky-pl
99,8%
kupujących poleca tego sprzedającego

1142

 

2

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

Pozostałe informacje

Towar wysyłamy Pocztą Polską w kopertach ochronnych lub pudełkach kartonowych. Wysyłka następuje w ciągu 2 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na koncie lub e-maila potwierdzającego wysyłkę za pobraniem (pracujemy od poniedziałku do piątku). Do każdego zakupu dołączony jest paragon lub na życzenie rachunek Jak się już przekonaliśmy czasami Poczta Polska zawodzi i przesyłki nie dochodzą na czas. Aby uniknąć niepotrzebnych nieporozumień, ogólnego zdenerwowania i bezpodstawnego wystawiania wzajemnych negatywów prosimy o poinformowanie nas jeżeli w przeciągu 7 dni (od wpłaty na konto lub zgłoszenia odbioru za pobraniem) paczka nie zostanie doręczona. NIE MA MOŻLIWOŚCI ODBIORU OSOBISTEGO SPRZEDAŻ WYŁĄCZNIE WYSYŁKOWA!!! Regulamin Sklepu Internetowego Użytkownika Olsky-pl. § 1. Definicje 1. Terminy użyte w Regulaminie mają następujące znaczenie: 1. Klient – osoba fizyczna, w tym Konsument, a także osoba prawna oraz jednostka organizacyjna niebędąca osobą prawną, której przepisy szczególne przyznają zdolność prawną, a która dokonuje lub zamierza dokonać zakupu Towaru oferowanego przez Sklep. Dla ważności czynności prawnych dokonywanych przez osobę fizyczną, która ukończyła 13 rok życia, a nie jest pełnoletnia, potrzebna jest zgoda jej przedstawiciela ustawowego. W imieniu Klienta innego niż osoba fizyczna czynności wobec Sprzedawcy podejmować może osoba umocowana do jego reprezentowania. 2. Konsument – osoba fizyczna dokonująca z przedsiębiorcą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową. 3. Regulamin – niniejszy Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną i zawierania umów na odległość. 4. Sklep – sklep internetowy, za pośrednictwem którego Klient może dokonać zakupów, prowadzony za pośrednictwem Allegro przez Sprzedawcę, jako użytkownik Olsky-pl. 5. Sprzedawca – Marcin Olechowski, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą OLSKY MARCIN OLECHOWSKI, ul.Podwisłocze 12/156, 35-309 Rzeszów, NIP: 8133229674, Regon: 180139072, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. 6. Strona – Sprzedawca lub Klient. 7. Strona Sklepu – każda strona bądź podstrona WWW użytkownika Olsky-pl. 8. Towar – prezentowana na Stronie Sklepu rzecz ruchoma, która może zostać lub została zakupiona przez Klienta. 9. Umowa sprzedaży – umowa sprzedaży w rozumieniu ustawy Kodeks cywilny, zawierana pomiędzy Sprzedawcą a Klientem na odległość. § 2. Informacje ogólne o Sklepie i usługach. 1. Niniejszy Regulamin jest regulaminem, o którym mowa w art. 8 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). 2. Warunkiem dokonywania przez Klienta zakupów w Sklepie jest zapoznanie się z Regulaminem i akceptacja jego postanowień przed zawarciem umowy sprzedaży. Klient jest zobowiązany do przestrzegania postanowień Regulaminu. 3. Usługi świadczone za pośrednictwem Sklepu, polegają na: 1. umożliwianiu Klientom przeglądania Towarów dostępnych w Sklepie i zawierania Umów sprzedaży na odległość; 2. udzielaniu Klientom informacji o Towarach dostępnych w Sklepie; 4. Towary sprzedawane za pośrednictwem Sklepu są fabrycznie nowe. 5. System teleinformatyczny, z którego korzysta Klient, powinien spełniać wymagania techniczne niezbędne do korzystania z serwisu Allegro. 6. Towary i treści prezentowane na Stronie Sklepu, takie jak nazwy i oznaczenia Towarów, znaki towarowe, elementy graficzne, podlegają odpowiedniej ochronie prawnej, a prawa do nich przysługują uprawnionym podmiotom. 7. Niniejszy Regulamin dostępny jest nieodpłatnie, w każdym czasie, na stronie sklepu. 8. Informacje o Towarze podane w Sklepie, ich opisy i cenniki, należy poczytywać za zaproszenie do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu Cywilnego. 9. Ceny Towarów podawane są w złotych polskich i zawierają wszystkie składniki. § 3. Korzystanie ze Sklepu Internetowego 1. Umowa o świadczenie usług drogą elektroniczną zostaje zawarta na czas nieoznaczony. Powyższe następuje z chwilą korzystania przez Klienta ze strony Sklepu. 2. Przez czas trwania umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną Klient zobowiązany jest do przestrzegania Regulaminu. 3. Zaprzestanie korzystania ze strony Sklepu powoduje rozwiązanie umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. 4. Do obowiązków Klienta należy, w szczególności: - takie korzystania z usług oferowanych za pośrednictwem Sklepu, aby nie powodowało to zakłócenia działania serwisu Sklepu, lub serwisu Allegro, - takie korzystanie z usług, które nie jest w sposób oczywisty sprzeczne z zasadami i celem funkcjonowania Sklepu, - przestrzeganie zakazu dostarczania, przekazywania i rozpowszechniania treści o charakterze bezprawnym, - korzystania z usług w sposób nieuciążliwy dla innych Klientów lub dla Sprzedawcy, z poszanowaniem wszelkich przysługujących im praw. 5. Naruszenie przez Klienta postanowień niniejszego Regulaminu może skutkować zgłoszeniem tego faktu do administratora serwisu Allegro. § 4. Zawarcie umowy i dostawa Towaru. 1. Do dokonania zakupu Towaru i zawarcia Umowy sprzedaży przez Klienta wymagane jest spełnienie warunków korzystania z serwisu Allegro, określonych w Regulaminie Allegro w Artykule 2. - Warunki uczestnictwa w Allegro. 2. W celu dokonania zakupu Towaru i zawarcia Umowy sprzedaży Towaru na odległość, należy dokonać wyboru Towaru w Sklepie i wybrać opcję KUP TERAZ. 3. Na stronie Sklepu, przed dokonaniem zakupu, Klient może zapoznać się ze wszystkimi informacjami wymaganymi przez obowiązujące prawo. W razie jakichkolwiek wątpliwości, można kontaktować się ze Sprzedawcą drogą e-mailową na adres: olsky1@wp.pl, lub telefonicznie na nr.: 883004023. 4. W Sklepie istnieje możliwość uiszczania zapłaty w następujący sposób: – przy odbiorze dostarczonego Towaru (za pobraniem), - przelewem bankowym na rachunek Sprzedawcy. 5. Realizacja umowy, tj. przekazanie Towaru do wysłania, następuje niezwłocznie, nie później niż w ciągu 2 dni od dnia zaksięgowania zapłaty na koncie, lub otrzymania e-maila potwierdzającego wysyłkę za pobraniem. W szczególnych przypadkach, jeśli realizacja w w/w terminie nie będzie możliwa, Klient zostanie o tym fakcie niezwłocznie powiadomiony drogą e-mailową, a jednocześnie zostanie wskazany termin, w którym umowa zostanie zrealizowana. 6. Dostawa Towaru odbywa się za pośrednictwem Poczty Polskiej. Sprzedawca ma prawo zmiany i wyboru innej firmy, co nastąpi bez uszczerbku dla terminu realizacji i kosztów dostawy ponoszonych przez Klienta. 7. Towar wysyłany jest jedynie na adres znajdujący się w Polsce. 8. Koszty dostawy pokrywa w całości Klient. Wszelkie koszty dostawy Towaru wskazane są wyraźnie na stronie Sklepu. 9. Odbierając dostarczony Towar Klient powinien sprawdzić stan przesyłki w czasie i w sposób odpowiadający jej rodzajowi, w szczególności pod kątem ewentualnych mechanicznych uszkodzeń powstałych w trakcie transportu, lub innych, niekompletności przesyłki lub niezgodności jej zawartości z przedmiotem umowy. § 7. Dane osobowe. 1. Sprzedawca otrzymuje od Allegro dane osobowe Klienta, które potrzebne są i wykorzystane zostają tylko i wyłącznie w celu prawidłowego zrealizowania zawartej umowy, a w szczególności w celu dostarczenia kupionego Towaru i obsługi ewentualnych reklamacji. 2. Klient ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich poprawiania oraz modyfikacji i prawo do kontroli przetwarzania swoich danych osobowych. W ramach realizacji prawa do kontroli przetwarzania własnych danych osobowych, Klient ma prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych osobowych przez Sprzedawcę, ze względu na swoją szczególną sytuację, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych lub prawo do ich usunięcia. 3. W celu realizacji powyższych uprawnień należy skontaktować się ze Sprzedawcą telefonicznie dzwoniąc na numer 883004023, listownie na adres Sprzedawcy, lub drogą e-mailową na adres: olsky1@wp.pl. § 8. Postanowienia końcowe. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie powszechnie obowiązujące przepisy polskiego prawa, a w szczególności przepisy Kodeksu cywilnego, przepisy ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t. j. Dz. U. z 2013 r., poz. 1422) oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r., poz.827). Aktualny Regulamin publikowany jest na stronie Sklepu w zakładce O MNIE Na żądanie Klienta aktualny Regulamin zostanie mu dostarczony nieodpłatnie drogą elektroniczną.
Numer oferty:7084105447
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii