Wiertnica pozioma sterowana WPS-80 (6482504816)

zakończona
68 880,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • stan: używany

Wiertnica pozioma sterowana WPS-80 służy do wykonywania przewiertów pod drogami, nasypami kolejowymi lub innymi budowlami z możliwością precyzyjnego sterowania w celu zachowania założonego kierunku wykonywanego otworu. Wiertnica służy do wykonywania rurociągów w zakresie średnic zewnętrznych od 190 do 813 mm.

CHARAKTERYSTYKA TECHNICZNA

Max średnica przewiertu – 813 mm

Długość przewiertu - do 60 m - zależnie od warunków gruntowych i średnicy

Max długość segmentów rur – 3m

Masa wiertnicy bez osprzętu- 4100 kg

Masa wiertnicy na I segmencie toru – 2640 kg

Masa II segmentu toru– 730 kg

Masa III segmentu toru ze stopami oporowymi i podporą rury i żerdzi – 890 kg

Masa podpory rury i żerdzi – 82 kg

Komora startowa

- długość min – 2,8 m

- długość max – 4,8 m

- szerokość min – 2,5 m

- max pochylenie podłoża - 10°

Moc agregatu zasilającego – zalecane - 80 kW

Zakres temperatur pracy: -10 ÷ 38°C

OBRÓT

Moment obrotowy

BIEG I – 1400 daNm

BIEG II – 700 daNm

Nominalna prędkość obrotowa

BIEG I – 20 obr/min

BIEG II – 40 obr/min

Max ciśnienie oleju – 16 MPa

Max przepływ oleju -120 dm3/min

POSUW

Siła pchająca /25 MPa/ – 1000 kN

Siła ciągnąca /25 MPa/ – 680 kN

Max ciśnienie oleju – 29 MPa

Nominalny przepływ oleju – 35 dm3/min

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • Bank Zachodni WBK S.A. 86 1090 1072 0000 0001 2602 0778
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

kontakt

  • 52 379 93 10
    poniedziałek-piątek 7:00-16:00, sobota 8:00-13:00

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług -zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres: BIPROMASZ Sp. z o. o. Sp .k., ul. Bronikowskiego 8, 85-426 Bydgoszcz. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy: (Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) BIPROMASZ Sp. z o. o. Sp .k ul. Bronikowskiego 8 85-426 Bydgoszcz Ja ______________________ niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy _____________________________, numer oferty_________________________________ . Data zawarcia umowy to ______________________________, data odbioru _______________________________ . Imię i nazwisko _____________________________________ Login Allegro _______________________________________ Adres _______________________________________ Data ___________________________________ __________________________________________ Podpis (tylko jeżeli formularz jest wysłany w wersji papierowej) Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: 1. W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru

reklamacje

Adres do reklamacji ul. Bronikowskiego 8, 85-426 Bydgoszcz Opis procedury reklamacyjnej: 1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem e-mail, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: 1. imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, 2. datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, 3. przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, 4. wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 3. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

pozostałe informacje

Firma BIPROMASZ Sp. z o. o. Sp .k. Organ, który zarejestrował działalność gospodarczą Sąd Rejonowy w Bydgoszczy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Numer w rejestrze KRS0000513104 Obowiązek dostarczenia rzeczy bez wad Firma Bipromasz oświadcza, że zobowiązuje się dostarczyć rzeczy bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: 1. Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Kujawsko-Pomorskim Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Bydgoszczy. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce Rozstrzyganie sporów konsumenckich.