WIERTARKA STOŁOWA KOLUMNOWA 350W 13MM + IMADŁO (7112965892)

12 monet
do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
499,70 zł
Raty PayU tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Dostawa
 • Allegro Paczkomaty InPost darmowa
 • Przesyłka kurierska 8,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 12,00 zł
 • lokalizacja: Piaseczno, Polska
 • czas wysyłki: natychmiast

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • uszkodzony: nie
 • moc (W): do 550 W
 • producent: Inny producent
 • typ uchwytu: inny
 • rodzaj: stołowa
 • maksymalna średnica wiercenia w metalu (mm): 13 [mm]
 • waga (z opakowaniem): 18 [kg]
 • waga wiertarki: 18 [kg]
 • długość przewodu zasilającego (m): 5
 • gwarancja: 12 miesięcy dla firm, 24 miesięce dla osób fizycznych

opis

668 555 992, 668 168 111, 606 569 352

WIERTARKA STOŁOWA WORCRAFT DP0313

Parametry techniczne:

 • napięcie zasilania: 220-240 V, 50/60 Hz
 • moc: 350 W
 • maksymalna średnica wiercenia: 13mm
 • prędkość wrzeciona: 580-2650 obr/min
 • 5 prędkości
 • stół roboczy: 160x160mm (z imadłem)
 • waga: 18,0 kg

Warto wiedzieć:

 • wiertarka wyposażona w imadło maszynowe
 • przeznaczone dla rzemieślników i do mniejszych warsztatów przemysłowych
 • pięciostopniowa regulacja prędkości obrotowej wrzeciona ułatwia dopasowanie parametrów wiertarki do rodzaju obrabianego materiału
 • wyposażona w solidną podstawę zapewniającą stabilność
 • zapewnia komfort i stabilność pracy oraz dokładne i szybkie wiercenie
 • wyposażona jest w regulowany stół roboczy, który jest regulowany w dwie strony, posiada regulację wysokości stołu, co sprawia, że otwory wiercone są precyzyjnie

Zobacz inne nasze aukcje:

Strona "o mnie" Wszystkie aukcje

Dostawa i płatność
od 0,00 zł

Lokalizacja: Piaseczno, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
8
czas realizacji
1-2 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
natychmiast
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
8,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
1 dzień roboczy

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
12,10 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
8
czas realizacji
1-2 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
natychmiast
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
12,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
1 dzień roboczy
Dodatkowe informacje

UWAGA - zamówienia z przesyłką kurierską złożone do g.14.00 wysyłamy zwyczajowo jeszcze tego samego dnia (nie dotyczy wózków narzędziowych, pras hydraulicznych, kompresorów i innych produktów wysyłanych na paletach).

Punkty odbioru

CT POLSKA Sp. z o.o.
Nowa 23
05-500 Stara Iwiczna
woj. mazowieckie
email: kontakt@cooltools.pl
tel.: 668 166 111

 • poniedziałek - piątek 08:30 - 16:30

płatność kartą i gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

24 miesiące
12 miesięcy dla przedsiębiorców
Dodatkowe informacje

Szczegółowe informacje o warunkach i okresie gwarancji producenta znajdują się w opisie produktu.

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

CT POLSKA SP. Z O.O.
Nowa 23
05-500 Stara Iwiczna
Dodatkowe informacje

Sprzedający zobowiązuje się dostarczyć Towar bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży. 


Opis procedury reklamacyjnej: 

 1. Reklamacje, wynikające z naruszenia praw Klienta gwarantowanych prawnie lub na podstawie Regulaminu, należy kierować na adres reklamacje@cooltools.pl lub listownie do CT POLSKA SP. Z O.O. ul Nowa 23, budynek A, lok.001, 05-500 Stara Iwiczna. Na prośbę Klienta Sprzedawca przesyła gotowy formularz zgłoszenia reklamacyjnego do Klienta drogą e-mailową. 
 2. W celu rozpatrzenia reklamacji Klient winien dostarczyć reklamowany Towar (w przypadku zestawów narzędziowych wieloelementowych tylko reklamowany element) pod adres wskazany w pkt. 1. 
 3. Sprzedawca zobowiązuje się do rozpatrzenia reklamacji w terminie do 14 dni od dnia jej złożenia w prawidłowej postaci, a gdyby to nie było możliwe, do poinformowania w tym okresie Klienta, kiedy reklamacja zostanie rozpatrzona. 
 4. W przypadku Klienta będącego Konsumentem Sprzedawca pokrywa wszystkie udokumentowane koszty reklamacji, w tym koszt dostarczenia reklamowanego Towaru do Sklepu (paczka ekonomiczna polecona Pocztą Polską) i ponownego odesłania go do Konsumenta - tylko w przypadku uzasadnionej reklamacji.
 5. Reklamowany produkt powinien zostać zapakowany w sposób zapewniający jego bezpieczny transport do CT POLSKA SP. Z O.O. 
 6. CT POLSKA SP. Z O.O. nie jest producentem Towarów. Producent ponosi odpowiedzialność z tytułu gwarancji sprzedanego Towaru na warunkach oraz przez okres wskazany w karcie gwarancyjnej. Jeśli dokument gwarancyjny przewiduje taką możliwość, Klient może zgłaszać swoje roszczenia w ramach gwarancji bezpośrednio w autoryzowanym serwisie, którego adres znajduje się w karcie gwarancyjnej. 

Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: 

 • Kupujący będący Konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Warszawie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów znajdują się na stronie UOKiK w zakładce Rozstrzyganie sporów konsumenckich.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

CT POLSKA SP. Z O.O.
Stara Iwiczna, ul. Nowa 23 budynek -A , lokal 001
05-500 Piaseczno

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 

 Uprawnienie Konsumenta do odstąpienia od umowy

 1. Klient będący Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny.
 2. Bieg terminu do odstąpienia od umowy rozpoczyna się od dnia objęcia Towaru w posiadanie przez konsumenta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik, zaś w przypadku umowy, która obejmuje wiele rzeczy, które są dostarczane osobno, partiami lub w częściach, od objęcia w posiadanie ostatniej rzeczy, partii lub częsci.
 3. Aby skorzystać z uprawnienia do odstąpienia od umowy Konsument składa Sprzedawcy - CT POLSKA SP. Z O.O., Stara Iwiczna, ul. Nowa 23, budynek A, lok. 001, 05-500 Piaseczno, tel. 668 555 992, kontakt@cooltools.pl oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie jednoznacznego oświadczenia przed jego upływem, pocztą lub drogą elektroniczną.
 4. W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość lub umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa umowę uważa się za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. 
 5. Jeżeli Konsument złożył oświadczenie o odstąpieniu od umowy zanim Przedsiębiorca przyjął jego ofertę, oferta przestaje wiązać.
 6. Przedsiębiorca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwrócić Konsumentowi wszystkie dokonane przez Niego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do Konsumenta. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem kosztów zakupu Towaru do czasu otrzymania Towaru z powrotem lub dostarczenia przez Konsumenta dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 7. Przedsiębiorca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Konsument, chyba że Konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla Niego z żadnymi kosztami.
 8. Jeżeli Konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Przedsiębiorcę, Przedsiębiorca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez Niego dodatkowych kosztów.
 9. Konsument ma obowiązek zwrócić Towar Przedsiębiorcy lub przekazać go osobie upoważnionej przez Przedsiębiorcę do odbioru niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy, chyba że Przedsiębiorca zaproponował, że sam odbierze rzecz. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie rzeczy przed jego upływem na adres CT POLSKA SP. Z O.O., Stara Iwiczna, ul. Nowa 23, budynek A, lok. 001, 05-500 Piaseczno.
 10. Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu. Do Towaru należy dołączyć wypełniony formularz oświadczenia (jeśli Konsument nie wysłał go wcześniej) oraz oryginalny dowód zakupu zwracanego Towaru.
 11. Konsument ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu Towaru
 12. W przypadku umowy zawieranej na odległość i gdy Towar, ze względu na swój charakter, nie może zostać w zwykły sposób odesłany pocztą (np. wózki narzędziowe z wyposażeniem, kompresory, prasy hydrauliczne, podnośniki oraz inne przesyłki paletowe) wysokość bezpośrednich kosztów zwrotu szacowana jest maksymalnie na kwotę około 450 PLN .
 13. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza sposób konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru. Zniszczenie oryginalnego opakowania będącego częścią produktu może skutować obciążeniem kupującego dodatkowym kosztem, o który będzie pomniejszony zwrot. W szczególności w przypadku odstąpienia od umowy zakupu klucza dynamometrycznego, który nosiłby ślady używania przez Konsumenta, pobierana jest opłata w wysokości 120 zł netto za ponową kalibrację klucza. Produkt zwracany w ramach odstąpienia Konsumenta od umowy nie może być używany. 

Prosimy pamiętać, że w każdej sytuacji z przyjemnością służymy pomocą i informacją.

Zapraszamy do kontaktu - 668 555 992 lub kontakt@cooltools.pl

O sprzedającym
przemekzbikowski
99,6%
kupujących poleca tego sprzedającego

1328

 

4

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 668 555 992
 • 606 569 352
poniedziałek - piątek
08:30 - 16:30
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Jesteśmy niedużą firmą rodzinną, działającą z pasją, energią oraz w poszanowaniu najlepszych, tradycyjnych zasad starej etyki kupieckiej. Dzięki niedużemu, acz bardzo prężnemu zespołowi oraz dobrodziejstwu, jakie daje Internet, jesteśmy w stanie wysoko ograniczać koszty własne, by zaoferować naszym Klientom najwyższej klasy narzędzia w korzystnej cenie.


Posiadamy bogato wyposażony Salon Narzedziowy w Starej Iwicznej przy ul. Nowej 23 wraz z własnym zapleczem magazynowym, gdzie możecie Państwo osobiście obejrzeć zakupiony na aukcji towar oraz dokonać odbioru osobistego / płatności.


CT POLSKA Sp. z o.o.

ul. Nowa 23

05-500 Stara Iwiczna

NIP 1231342385

REGON 366708882

KRS 0000666091

Pozostałe informacje

PUNKT ODBIORU OSOBISTEGO

Zamówione produkty można osobiście obejrzeć i odebrać w naszym sklepie narzędziowym w Starej Iwicznej k/Piaseczna przy ul. Nowej 23, budynek A, lokal 001. Zapraszamy codziennie od 8.30 do 16.30 w dni robocze od poniedziałku do piątku. W sklepie można dokonywać płatności kartą.

Numer oferty:7112965892
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii