Wielkie Arcane Ruins (6912024706)

zakończona
200,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Paczka pocztowa priorytetowa 25,00 zł
  • lokalizacja: Warszawa, Polska
  • stan: używany
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • waga (z opakowaniem): 3.0 [kg]

Przedmiotem tej aukcji jest wyjątkowy zestaw makiet Arcane Ruins.

Został wykonana z elementów 3 boxów GW: Arcane Ruins.

Sprzedaję zestaw makiet w stanie jak widać na zdjęciach (elementy przyklejone do plastikardu 3mm z nałożoną posypką-piasek).

2 Makiety wzbogacone ołtarzami z żywicy starej produkcji D&D (jeden w podkładzie chaos black GW, drugi z kamiennym brukiem pomalowana na szaro-drybrush).

Ponadto przyklejony do jednego elementu został filar z boxa GW Garden of Morr.

Posiadają ślady klejenia i wypełnień greenstafu GW.

Elementy makiet łatwo rozstawiane.

GOTOWE DO POMALOWANIA.

Pozbywam się całej ich kolekcji.

Polecam serdecznie. Wiele makiet już niedostępnych w sprzedaży.

Na terenie Warszawy-Kabaty możliwy odbiór osobisty.

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa priorytetowa 25,00 zł
kolejna sztuka: 5,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
dodatkowe informacje

kontakt

pozostałe informacje

Witam. Jeśli właśnie przeglądasz mój profil to mam nadzieję że będziemy mieli obopólną przyjemność ze współpracy podczas dokonywania transakcji zakupu lub też sprzedaży. Aby to ułatwić przytoczę kilka zasad którymi się kieruję na Allegro: 1. Wszystkie niezbędne dane umieszczam w opisie aukcji. Tak więc proszę o czytanie informacji zawartych w opisach aukcji ze zrozumieniem. Jeśli naprawdę nie ma informacji w treści aukcji która jest poszukiwana patrz punkt 2. 2. Jeśli ktoś ma jakieś pytania to śmiało proszę wystosować do mnie maila. Jest to najpewniejsza i udokumentowana forma kontaktu. Zawsze odpowiadam w ciągu max. 48 godzin. Trzeba też kiedyś jeść i spać. 3. Kontakt telefoniczny jest ograniczony czasowo. W godzinach 8 do18 może się zdarzyć iż nie będę mógł odebrać telefonu. Nie uznaję takich form jak SMSy, GG czy SKYPE jest to mało poważne i nie żyjemy w Matrixie. 4. Podchodzę do każdego z szacunkiem, tegoż samego oczekuję od innych. 5. Na uiszczenie płatności czekam 7 dni ew. do 30 dni jeśli zostałem o tym poinformowany drogą mailową lub telefoniczną i sam coś kupując tego maksymalnego 30 dniowego terminu się trzymam. Jeśli wystąpił jakiś problem losowy i masz trudności z wpłatą za wygraną aukcję lub z terminem wysłania do mnie przesyłki/płatności to napisz maila. Też jestem człowiekiem jaki ma pracę, rodzinę itp i mam pewną życiową, ograniczoną wyrozumiałość. 6. W przypadku gdy jesteś osoba która wygrała kilka z moich aukcji za przesyłkę płacisz tylko raz i jest to przeważnie kwota: 6 PLN dla listu poleconego priorytetowego w kopercie bąbelkowej oraz 10 PLN dla paczki poleconej priorytetowej. 7. Nie wysyłam towaru za granicę. 8. Jeśli mieszkasz na terenie Warszawy i okolic, to można się spotkać w Warszawie i odebrać towar osobiście płacąc gotówką po uprzednim potwierdzeniu mailowym ustalającym szczegóły co do miejsca i czasu. 9. Przesyłkę z wygraną aukcją wysyłam w ciągu 48 godzin po zaksięgowaniu płatności lub jeśli był to weekend to w poniedziałek. 10. Jeśli wygrałeś moją aukcję to wystawiam komentarz jako drugi, natomiast gdy ja wygrałem czyjąś aukcję wystawiam komentarz jako pierwszy. Jest to dla mnie gwarancja, że towar dotarł do właściwego adresata i stan przesyłki oraz jej zawartość nie budzi zastrzeżeń. 11. Nie odwołuję aukcji, więc zanim coś zalicytujesz dobrze się zastanów. 12. Preferuję rodzaj płatności PayU. Pozdrawiam Stithu