Wielki Kanion Kolorado VCD (6922414113)

zakończona
3,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • List ekonomiczny 4,00 zł
  • List priorytetowy 4,50 zł
  • List polecony ekonomiczny 6,50 zł
  • lokalizacja: Kraków, Polska
  • czas wysyłki: do 7 dni
  • stan: używany
  • faktura: Nie wystawiam faktury

Stan płyty bardzo dobry.

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 8,50 zł
kolejna sztuka: 8,50 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 8 dni roboczych
List polecony ekonomiczny 6,50 zł
kolejna sztuka: 6,50 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 10 dni roboczych
List ekonomiczny 4,00 zł
kolejna sztuka: 4,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 10 dni roboczych
List priorytetowy 4,50 zł
kolejna sztuka: 4,50 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 8 dni roboczych
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
!!! UWAGA !!! Proszę o dokonywanie zakupów conajmniej 10 dni przed dniem w którym chcecie Państwo otrzymać przesyłkę. Wysyłki robię nie częściej niż 2 razy w tygodniu, do 7 dni ROBOCZYCH od dnia wpłynięcia należności na moje KONTO BANKOWE i nie ma możliwości przyspieszenia terminu wysyłki. Dotyczy to także przesyłek priorytetowych !!!

Strona O mnie oraz Informacje od sprzedającego stanowią integralną część opisu aukcji.

dane sprzedawcy

Przedmioty sprzedawane z konta Allegro PanGrzegorzP są sprzedawane w ramach działalności gospodarczej zarejestrowanej w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczpospolitej Polskiej jako : Grzegorz Przybysz ul.Bronowicka 85/19 30-091 Kraków adres e-mail gregorio63@wp.pl

pozostałe informacje

!!! UWAGA !!! Proszę o dokonywanie zakupów conajmniej 10 dni przed dniem w którym chcecie Państwo otrzymać przesyłkę. Wysyłki robię 1 lub 2 razy w tygodniu, do 7 dni ROBOCZYCH od dnia wpłynięcia należności na moje KONTO BANKOWE i nie ma możliwości przyspieszenia terminu wysyłki. Dotyczy to także przesyłek priorytetowych !!! 

Przesyłki wysyłam wyłącznie za pośrednictwem Poczty Polskiej. Przesyłki nierejestrowane czyli listy zwykłe (niepolecone) wysyłam na odpowiedzialność kupującego, bez prawa do reklamacji w razie zagubienia przez Pocztę. Decyzja Kupującego o wysyłce listem zwykłym oznacza że nie będzie się on domagał od sprzedawcy zwrotu wpłaconej kwoty w wypadku gdy Poczta zagubi przesyłkę. Osobiście zalecam wysyłki listami poleconymi. W przypadku listów poleconych po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji przez Pocztę i zwrocie odszkodowania, zwracam Kupującemu całość wpłaconej kwoty. 

Koszt wysyłki jest zależny od wagi i gabarytu przesyłki dlatego przy zakupie na więcej niż jednej aukcji koszt wysyłki podam w mailu po zważeniu całości (oczywiście można też zapytać przed zakupem o koszt podając numery aukcji) 

Nie wysyłam za granicę. 

Nie wysyłam za pobraniem. 

Nie negocjuję cen przedmiotów. 

Proszę aby wpłata za zakupione przedmioty wpłynęła na moje konto do 7 dni od zakończenia aukcji. Osoby dokonujące zakupów jako Niezarejestrowane oraz nie posiadające żadnych pozytywnych komentarzy proszę o natychmiastową wpłatę po dokonaniu zakupu. 

Nie kontaktuję się za pomocą smsów, preferowana forma kontaktu - e-mail. W każdym mailu proszę podać swój nick z Allegro.