WIELKA MATA SAMOGOJĄCA 150 x 100 cm. CM-150 (6950724764)

zakończona
199,26 zł
sprzedaż zakończona
Dostawa
  • Przesyłka kurierska 11,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
  • lokalizacja: Aleksandrów Łódzki, Polska
  • czas wysyłki: natychmiast

parametry

  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • waga (z opakowaniem): 2.0 [kg]

opis

Przedmiotem aukcji jest - mata CM-150
Mata jest nowa, nieużywana.
Informacja o produkcie:
Maty samo gojące powstały specjalnie jako podkład w celu ułatwienia cięcia nożami krążkowymi. Do pracy na matach CM-150 mogą być również stosowane noże segmentowe i typu skalpel ale z niewielką siłą.
Charakteryzują się zdolnością zewnętrznych warstw maty do zaciskania wykonanych na niej nacięć. Na zewnątrz mata ma warstwy z miękkiego PCV dzięki czemu chroni ostrza przed stępieniem pozwalając na zagłębienie się ostrza podczas przecinania, zaś jej rdzeń (warstwa środkowa) jest wykonana z twardego tworzywa dzięki czemu zmniejsza się ryzyko jej przecięcia i uszkodzenia blatu stołu roboczego i stępienia ostrza . Zewnętrzne powierzchnie maty są szorstkie co zapobiega ślizganiu się i przesuwaniu przecinanego materiału lub maty po powierzchni stołu. Mata na dwu bokach posiada podziałkę metryczną (w centymetrach) - na dłuższym boku od 1 do 141 cm. na krótszym od 1 do 91 cm. co jeden centymetr. Wzór na macie - krzyżujące się linie jest w formie kratki, każdy z
kwadratów ma bok 1 cm. x 1 cm. dzięki temu można z łatwością docinać nawet bardzo duże elementy i linie pomocnicze (ułatwiające odkładanie poprawek w stopniach). Druga strona maty jest gładka - bez nadruku. Na powierzchni maty znajdują się też linie proste i ułatwiające dokładne wykonywanie cięcia wykonane w kolorze białym . Mata ma tło w kolorze zielonym. Dzięki wykonaniu jej ze specjalnie dobranych tworzyw ma bardzo wysoką trwałość.
Mata ma kształt prostokąta, zniekształcenie na zdjęciu jest spowodowane właściwościami obiektywu w aparacie fotograficznym którym robiono fotografię, zdjęcie przedstawia fragment maty (jeden z narożników) w celu pokazania siatki nadrukowanej na powierzchni.

Mata CM-150 pozwala szybko i dokładnie wykonywać najróżniejsze prace plastyczne i artystyczne oraz hobbystyczne z zakresu technik patchworku, scrapbookingu czy quiltingu lub modelarstwa.
Wymiary maty: 1500 mm. x 1000 mm. x 3 mm.
UWAGA !

Mat nie wolno używać do cięcia nożami Olfa :MC-45 oraz MC-45/DX ! ( krążkowe - zębate i faliste ) .

Na macie nie wolno prasować żelazkiem , grozi to jej uszkodzeniem .

Maty należy przechowywać leżące płasko - nie zginać i nie rolować .

Maty nie należy pozostawiać po pracy w miejscach nasłonecznionych .

Do pracy na macie najlepiej nadają się noże krążkowe - firma DULEDO posiada różne modele noży przeznaczonych do pracy na macie DAFA CM-120 . Są to noże firm Olfa oraz Dafa . W sprzedaży posiadamy najczęściej używane średnice noży krążkowych: 28 mm. ( modele RC-02 i RC-06 ) i 45 mm. ( modele RTY-2G i RC-16 ) .

W ciągłej sprzedaży posiadamy również ostrza wymienne do tych noży firm Olfa i Dafa o średnicach 28 i 45 mm. .

DULEDO posiada w sprzedaży również większe maty - Olfa typ RM-IC-M oraz o zbliżonych rozmiarach Olfa typ RM-IC-S .

Firma DULEDO posiada w swojej ofercie również inne maty samogojące m.in firmy Olfa typów : RM-IC-S ( 600 x 450 mm. ) , RM-IC-M ( 900 x 600 mm.) oraz firmy Dafa m.in : CM-30 ( 300 x 220 mm. ) , CM-45 ( 450 x 300 mm. ), CM-60 (600 x 450 mm. ) , CM-90 ( 900 x 600 mm. ) , CM-120 ( 1200 x 900 mm. ) , CM-150 ( 1500 x 1000 mm. ) , CM-200 ( 2000 x 1000 mm. ) . Są one wystawione na naszych aukcjach Allegro .

Uwaga ! Wysyłka maty jest możliwa wyłącznie za pomocą kuriera ponieważ jest to przedmiot o dość dużych gabarytach którego nie należy zaginać . W przypadku licytowania innych przedmiotów na aukcjach DULEDO zostaną one dołączone do przesyłki kurierskiej zawierającej matę . Koszt dostawy to oczywiście jedynie opłata za kuriera tak jak w aukcji , kolejne przedmioty - wysyłka gratis .

Nie wysyłamy maty za pomocą Poczty Polskiej z powodu dużego ryzyka uszkodzenia podczas transportu . Istnieje możliwość wysłania pocztą po wcześniejszym uzgodnieniu na prośbę nabywcy jednak w tym przypadku wysyłka odbędzie się na wyłączną odpowiedzialność kupującego .

Firma DULEDO posiada w ciągłej sprzedaży więcej modeli narzędzi m.in. nożyce i nożyczki w tym również specjalizowane do cięcia skór czy aramidy (kevlaru) lub włókna szklanego , noże segmentowe i krążkowe oraz ostrza wymienne do nich , centymetry , liniały , maty samogojące , ostrza wymienne taśmowe ( proste i faliste ) i pionowe ( m.in. firm Wilson , Kuris , Wolf , B+S ) , sznurki i paski ostrzące ( m.in. firmy Eastman : C2-2, C2-1, C2-5, C2-6 ) o zróżnicowanych gradacjach, olej do maszyn , taśmy termo w wielu szerokościach i rodzajach a także inne rodzaje klejów , preszpany rozmaitych grubości , bogatą ofertę filców i fizelin , zszywacze Tacker , zszywki różnych typów i rozmiarów m.in. : 16G, 18G, 20G, 43/6 i 43/8 a także bardzo bogaty wybór papierów do plotera i kreślarskich o zróżnicowanej gramaturze i szerokościach z klejem lub bez a także papiery przekładkowe i podkładowe oraz folie do katerów .

Kupując na naszych aukcjach płacicie Państwo tylko za wysyłkę pierwszego przedmiotu , wysyłka pozostałych GRATIS !

W przypadku zakupu większej ilości przedmiotów w naszym sklepie ( również z kilku różnych aukcji ) płacicie państwo tylko za wysyłkę pierwszego z nich . W takim przypadku prosimy wybrać sposób transportu tylko w pierwszym zakupionym przedmiocie . Przy kolejnych kupionych przedmiotach prosimy wybrać koszt dostawy 0 zł. , np. jako odbiór osobisty . Wszystkie zakupione przedmioty zostaną oczywiście wysłane jedną przesyłką pod wskazany adres . Koszt wysyłki drugiego i kolejnych przedmiotów ponosi DULEDO .

Jako dowód zakupu wystawiamy paragon lub fakturę zakupu - według Państwa życzenia .

Na Państwa życzenie istnieje możliwość wysłania zakupionych przedmiotów jako przesyłki listowej z zadeklarowaną wartością, koszt przesłania w tym przypadku będzie różny w zależności od wartości zakupionych przedmiotów - będzie on ustalony indywidualnie wg. cennika Poczty Polskiej . Jeśli chcecie Państwo otrzymać taką przesyłkę to prosimy o kontakt e-mail w celu ustalenia kosztów przesyłki .

Jest również możliwość wysyłki zakupionych przedmiotów jako przesyłki pobraniowej - w przypadku wyboru tej opcji opłatę za przedmioty zakupione oraz transport uiszcza się przy odbiorze przesyłki . Możliwe jest wysłanie przedmiotów zarówno za pomocą Poczty Polskiej jak również firmy kurierskiej .

Przesyłka ta jest droższa od zwykłej gdyż firmy te naliczają opłatę za odbiór pieniędzy . W przypadku gdyby Państwo byli zainteresowani takim sposobem wysyłki za pomocą poczty prosimy o kontakt z DULEDO w celu ustalenia kosztów transportu zakupionych przedmiotów . W przypadku wyboru sposobu wysyłki za pomocą poczty koszt dostawy zostanie ustalony w oparciu o cennik poczty .

RABATY NA KOSZTY DOSTAWY I TRANSPORTU :

Przy zakupach na kwotę przewyższającą 150 zł. udzielamy rabatu na koszt transportu . Jak kształtują się zniżki w zależności od sumy zakupów i sposobu transportu pokazuje cennik kosztów transportu w "KOSZTY DOSTAWY" .

W przypadku zamówień przekraczających 150 zł. prosimy kierować się cennikiem .

PRZESYŁKI ZA POBRANIEM :

W przypadku zamówień przekraczających 150 zł. prosimy kierować się cennikiem kosztów transportu dla przesyłek z pobraniem przy odbiorze .

Rabat na koszty transportu dotyczy także zakupów z wybraną opcją przesyłki z pobraniem i zależy od sumy za zakupy .

REGULAMIN ZAKUPU

(więcej o firmie DULEDO i pełny regulamin na stronie O nas)

WYSYŁKA

Zamówienia złożone do godziny 12.00 są realizowane tego samego dnia , zamówienia złożone po godzinie 12.00 są wysyłane następnego dnia roboczego . W wyjątkowych sytuacjach czas ten może się wydłużyć , o takich nietypowych sytuacjach klienci będą informowani drogą mailową .

Staramy się zawsze informować nabywców poprzez e-mail lub telefon o wysyłaniu zamówienia - podając jednocześnie numer przesyłki jednak może się zdarzyć ( np. z powodu dużej ilości wysyłek w danym dniu ) że tę informację wyślemy do Państwa dopiero następnego dnia . Priorytetem jest dla nas zawsze aby wszyscy kupujący otrzymali swój towar jak najszybciej po wpłacie dlatego w wysyłaniu informacji mogą się zdarzyć niewielkie opóźnienia - wysyłka zamówień ma zawsze pierwszeństwo .

Na wpłatę za zakupione przedmioty oczekujemy do siedmiu dni roboczych , w przypadku jej braku po tym czasie występujemy do allegro o zwrot prowizji i wystawiamy komentarz negatywny .

WPŁATA

Wpłaty za zakupione przedmioty prosimy kierować :

Bank Millenium numer rachunku: 93 1160 2202 0000 0000 9269 8344

W celu ułatwienia wysyłki prosimy w tytule przelewu podać swój nick z Allegro i numer aukcji .

KOSZTY DOSTAWY

Koszt dostawy może się różnić w zależności od wielkości zamówienia i wybranego sposobu dostarczenia zakupionych przedmiotów . Przy odbiorze osobistym w siedzibie firmy DULEDO koszt wynosi 0 zł. Przy zakupie więcej niż jednego przedmiotu płacicie Państwo tylko za wysyłkę pierwszego z nich .Koszt dostawy kolejnych wynosi 0 zł. .

CENNIK KOSZTÓW TRANSPORTU

Koszt przesyłania zakupionych przedmiotów będzie różny w zależności od : wybranej firmy dostarczającej ( Poczta Polska , kurier ) , sposobu dostawy ( polecony-ekonomiczny , polecony-priorytet ) i kwoty za zakupione przedmioty .

kwota List polecony-ekonomiczny List polecony-priorytet kurier

od 1 do 150 zł.: 7,50 zł. 10,50 zł. 11,00 zł.

od 151 - do 200 zł.: 0 zł. 10,50 zł. 8,00 zł.

od 201 - do 500 zł. : 0 zł. 0 zł. 5,00 zł.

Zakupy na kwotę powyżej 501 zł. - koszt wysyłki zawsze 0 zł. - niezależnie od wybranego sposobu dostarczenia ( dotyczy także przesyłek pobraniowych ) i ilości zakupionych przedmiotów na całym terytorium Polski .

Rabaty na koszty transportu przy przesyłce kurierskiej z pobraniem przy odbiorze :

zamówienie od 1 do 150 zł. : koszt wysyłki 20,0 zł.

zamówienie od 151 do 200 zł. : koszt wysyłki 17,0 zł.

zamówienie od 201 do 500 zł. : koszt wysyłki 8,0 zł.

Zakupy na kwotę powyżej 501 zł. - koszt wysyłki zawsze 0 zł. - niezależnie od wybranego sposobu dostarczenia ( dotyczy także przesyłek pobraniowych ) i ilości zakupionych przedmiotów na całym terytorium Polski .

Rabaty na koszty transportu przy przesyłce kurierskiej z pobraniem przy odbiorze :

zamówienie od 1 do 150 zł. : koszt wysyłki 23,0 zł.

zamówienie od 151 do 200 zł. : koszt wysyłki 20,0 zł.

zamówienie od 201 do 500 zł. : koszt wysyłki 13,0 zł.

Odbiór osobisty w siedzibie firmy DULEDO - 0 zł. - niezależnie od kwoty zakupów .


Koszt wysłania zamówienia poza granice Polski wymaga indywidualnego ustalenia kosztów przesyłki - będzie on inny w zależności od kraju dostawy i wielkości oraz ciężaru przesyłki .

Kontakt

W razie pytań lub gdyby interesowały Państwa inne przedmioty niż wystawione w aukcji prosimy o kontakt :

Firma Duledo sp. z o.o.

95-070 Aleksandrów Łódzki

ul. Piotrkowska 6c

TEL. 004842 712 17 40

FAX. 004842 712 17 56

FAX. 004842 278 22 29

Nip: 732-19-07-233

Regon: 472847392

KRS: 0000185777

Biuro czynne w godzinach 7-17 od poniedziałku do piątku .

Sklep czynny w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku .

Postaramy się wyjaśnić wszelkie wątpliwości i wystawić przedmioty które Państwa zainteresują .

KOMENTARZE

Jako sprzedający komentarz wystawiamy jako drudzy po otrzymaniu komentarza o kupującego , jednocześnie jest to informacja dla nas że dostawa przebiegła pomyślnie .

O firmie DULEDO

DULEDO® jest właścicielem 2.100 m² powierzchni magazynowej, 6.800 m² gruntu, dojazd 15 minut od A2. Firma zatrudnia 12 osób i posiada 6 samochodów dostawczych .

DULEDO® jest największym , niezależnym , europejskim dostawcą papieru z przeznaczeniem dla przemysłu tekstylnego DULEDO® sprzedaje 3.000 ton papieru, z obrotem w 2011 roku 4,2 mln euro .

DULEDO® eksportuje do: Ukrainy, Holandia ,Białorusi, Litwy, Austrii, Belgii, Czech, Danii, Niemiec, Rumunii, Słowacji .

DULEDO® dostarcza również :filce podkołnierzowe, włókniny, siatki oraz termoklejące taśmy, kieszeniówkę, akcesoria do krojowni, tusze i tonery do ploterów .

DULEDO® dostarcza w przeciągu 48 godzin na terytorium Polski i 72 godzin do wszystkich krajów EWG .

DULEDO® jest właścicielem 2.100 m2 powierzchni magazynowej, 6.800 m2 gruntu, dojazd 15 minut od A2.

DULEDO® zatrudnia 12 osób i posiada 6 samochodów dostawczych .

Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

DULEDO SP. Z O.O.
UL. PIOTRKOWSKA 6 C
95-070 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

KONTAKT TEL. 42 712-17-40 . Pracujemy od pon. do piątku w godzinach 8:00 -16:00

O sprzedającym
Duledo

Dane firmy

Kontakt

  • 42 712 17 40
poniedziałek - piątek
09:00 - 16:30
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

DULEDO SP. Z O.O.

Pozostałe informacje

email: maciej.suchy@duledo.pl
telefon: 42 712 17 40