Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA TOM 96 (6541683283)

zakończona
39,99 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • List polecony ekonomiczny 9,50 zł
 • List polecony priorytetowy 12,00 zł
 • lokalizacja: Włocławek
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • waga (z opakowaniem): 0.66 [kg]
 • rok wydania (xxxx): 2016
 • kondycja: bez śladów używania
 • cechy: twarda okładka, kredowy papier

WITAM SERDECZNIE!

Polecam Państwu komiks z serii :

WIELKA KOLEKCJA KOMIKSÓW MARVELA

Jest to 96 numer serii:

SAM STRACH


W razie zakupu kilku produktów z naszego sklepu bądź wysyłki za granicę prosimy o

kontakt w celu ustalenia kosztów wysyłki.

Nasze pozostałe aukcje:


CYBERKIOSK2 -kliknij tutaj

Zapraszamy do odwiedzenia naszego drugiego sklepu.


CYBERKIOSK -kliknij tutaj

Tel. 515 208 818

GG 46046766

Polecam!!

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Credit Agricole Bank Polska S.A. 88 1940 1076 3105 7165 0000 0000
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 12,00 zł
kolejna sztuka: 3,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
List polecony ekonomiczny 9,50 zł
kolejna sztuka: 3,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 4 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
Cyberkiosk
Hoża 4
87-800 Włocławe
 
W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług - zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci koszt za odesłany towar.Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail cyberkiosk@wp.pl .Przesyłkę należy nadać na adres Firma Handlowa LIMAK ul. Kilińskiego 9a, 87-800 Włocławek

reklamacje

Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem cyberkiosk@wp.pl lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

pozostałe informacje

Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: W przypadku odstąpienia od Umowy przez Kupującego Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania towaru. Oświadczam, że zobowiązuję się dostarczyć rzecz bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży. Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej we Włocławku. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce Rozstrzyganie sporów konsumenckich.