Wibroizolator poziomujący M10/100mm fi 80mm 500kg (6541725398)

zakończona
29,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Pro-Ars
Wszystkie wystawione towary dostępne "od ręki"! Szybki kontakt: | kom +48 606 566 440 | e-mail: handel@proars.pl
Wibroizolator przemysłowy poziomujący M10/100mm fi80mm 500 kg
F.U. Pro-Ars
ul. Szkolna 21
37-433 Bojanów
NIP 602-00-23-705
Tel. +48 606 566 440 O mnie Produkty Dokładamy wszelkich starań
aby przesyłki wychodziły
od nas nie później
niż w 24h po zakupie
Fabrycznie nowy wibroizolator metalowo-guomowy, przemysłowy, poziomujący.

Znajduje zastosowanie przy maszynach przemysłowych (frezarki CNC, tokarki, obrabiarki, wiertarki, generatory,
maszyny drukarskie, automaty do pakowania, maszyny do produkcji tworzyw sztucznych, itp.).
Zapobiega wibracjom i wstrząsom, które przenoszone są z podłoża oraz z innych maszyn.
Zmniejsza hałas spowodowany róznego typu drganiami.
Wykonany ze stali oraz gumy. Możliwa regulacja wysokości (poziomowanie).

Podstawowe cechy:

- Nośność: 500 kg
- Średnica całkowita: 80 mm
- Średnica podstawy: 55 mm
- Wysokość: ~26 mm
- Średnica gwintu śruby mocującej: M10
- Długość śruby mocującej: 100mm
- Regulacja wysokości - 5 mm

Kod produktu: 2002

W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Towar dostępny od ręki!

Masz pytania? - Skontaktuj się z nami:

tel. +48 606 566 440, e-mail: handel@proars.pl

- Wystawiamy faktury VAT
- każdy towar na naszych aukcjach dostępny jest "od ręki"

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 12
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

kontakt

  • 606 566 440
    czynny od poniedziałku do piątku 8:00 - 16:00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
1. Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.), Konsument ma prawo do odstąpienia od umowy kupna sprzedaży zawartej na odległość, bez podania przyczyny, w przeciągu 14 dni od daty otrzymania towaru. 2. Do zachowania terminu (14 dni) wystarczy pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy wysłane na nasz adres fizyczny lub e-mailowy. Wzór oświadczenia można pobrać tutaj: http://proars.pl/allegro/OdstapienieOdUmowyWzor.pdf 3. Towar należy odesłać niezwłocznie po złożeniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy, nie później niż w terminie 14 dni w stanie niezmienionym. Od otrzymania towaru, sprzedający ma 14 dni kalendarzowych na zwrot pieniędzy. 4. Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny dla stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. 5. Koszty bezpośredniego odesłania (zwrotu) towaru do Sprzedawcy w związku z dokonanym odstąpieniem od umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia wydania rzeczy ponosi Klient. 6. Jeżeli Klient wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez przedsiębiorcę, przedsiębiorca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. 7. Uprawnienia i obowiązki określone w pkt 1-6 Regulaminu przysługują wyłącznie Klientom-Konsumentom dokonującym zakupu produktów w drodze umowy zawartej na odległość w rozumieniu art. 2 ust. 1 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r., poz. 827).

reklamacje

8. Na każdy zakupiony towar udzielana jest dwunastomiesięczna gwarancja. Obejmuje ona usterki wynikłe w trakcie prawidłowej eksploatacji lub spowodowane defektami produkcyjnymi i nie stosuje się do materiałów eksploatacyjnych lub innego wyposażenia dodatkowego. Sprzedający ma 14 dni kalendarzowych na rozpatrzenie reklamacji. W przypadku uznania reklamacji sprzedający zobowiązany jest ustosunkować się do oczekiwań Klienta w terminie 14 dni kalendarzowych. 9. Nieuzasadnione reklamacje będą odsyłane na koszt Klienta. 10. Każdemu Klientowi, który zawarł umowę sprzedaży przysługuję prawo do reklamacji. 11. W przypadku wystąpienia usterki technicznej należy skontaktować się ze Sprzedawcą telefonicznie lub drogą elektroniczną. 12. Reklamowany towar należy dostarczyć do siedziby Sprzedającego: F.U. Pro-Ars ul. Szkolna 21 37-433 Bojanów 13. Koszty dostarczenia przedmiotu do Sprzedawcy ponosi Kupujący. 14. Od otrzymania towaru, sprzedający ma 14 dni kalendarzowych na rozpatrzenie reklamacji. 15. W przypadku sprzedaży towaru w obrocie między przedsiębiorcami na podstawie art. 558 § 1 k.c. strony wyłączają odpowiedzialność sprzedającego z tytułu rękojmi za wady fizyczne i prawne rzeczy, w szczególności ustalają, iż nie ponosi on żadnej odpowiedzialności także za wady ukryte przedmiotu sprzedaży. 16. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

pozostałe informacje

Przesyłki wysyłamy codziennie od Poniedziałku do Piątku.