wiązary dachowe, więźba dachowa, kratownice (6541284653)

zakończona
  • stan: nowe
  • uszkodzony: nie

Kontakt

e-mail -

mw.wiazary@tlen.pl

telefon komórkowy - 730 730 039
telefon domowy - 95 768 90 06

Inne

Aukcja ma charakter informacyjny a cena ustalana jest indywidualnie na podstawie przesłanego projektu.

Wiązary dachowe

Chcielibyśmy zaoferować Państwu sprzedaż wiązarów dachowych.

Wiązary dachowe z metalowymi łączeniami (płytki kolczaste) można wykorzystać zarówno w budownictwie drewnianym, jak i standardowym.


Najważniejsze zalety wyżej przedstawionych konstrukcji dachowych:

  • szybkie wznoszenie dachu z prefabrykatów redukuje zawilgocenie budynku,
  • system wytwarzania w zakładzie produkcyjnym zapewnia wysoką precyzję wykonania,
  • prefabrykowane wiązary charakteryzują się zwiększoną nośnością (do 30m rospiętości bez podpory) w stosunku do wiązarów budowanych metodami tradycyjnymi (zbijanych lub skręcanych śrubami), dodatkowo dzięki zastosowaniu płytek kolczastych można uzyskać niemal dowolny kształt np. przy wykonywaniu kopuły, tuneli
  • większe możliwości uzyskania równej płaszczyzny dachu ułatwiają montaż pokrycia, pozwalają również na jego dokładne wykonanie (system jest rekomendowany przez Polskie Stowarzyszenie Dekarzy),
  • układanie wiązara przed sprasowaniem w specjalistycznych szablonach zapewnia dokładne i mocne połączenia oraz powtarzalność wymiarów.


Zastosowanie nowoczesnych maszyn i technologii powoduje, że produkowane wyroby charakteryzują się wysoką jakością oraz konkurencyjnymi cenami. Spółka produkuje na nowej linii technologicznej, w skład, której wchodzą maszyny firmy RANDEK.


Firma oferuje zarówno sprzedaż, jak i montaż wiązarów dachowych.

Aukcja ma charakter informacyjny a cena ustalana jest indywidualnie na podstawie przesłanego projektu.

GCS-AP1-R
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje