Wiatrówka pistolet Smith Wesson M P 40 FDE TS Blow (7062399841)

699,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
  • Paczkomaty 24/7 8,90 zł
  • Przesyłka kurierska 9,90 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 9,90 zł
Zakupy od 250 zł darmowa dostawa
  • lokalizacja: Częstochowa, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • marka: Smith&Wesson

opis

Oferta pochodzi z oficjalnego sklepu Kolter na allegro

WIATRÓWKA PISTOLET SMITH & WESSON M&P 40 FDE TS BLOW BACK

  • symbol. 5.8319

Galeria

Opis produktu

WIATRÓWKA PISTOLET SMITH & WESSON M&P 40 FDE TS BLOW BACK

Wiatrówka pistolet Smith & Wesson M&P 40 FDE TS to zmodernizowana wersja popularnego pistoletu pneumatycznego Smith & Wesson M&P, w którym zastosowano ciężki, metalowy zamek, realistyczny system odrzutu blowback, licencjonowane oznaczenia producenta oraz w pełni funkcjonalny bezpiecznik skrzydełkowy. Wersja w militarnej kolorystyce FDE (Flat Dark Earth).


Na przykładzie pistoletu pneumatycznego Smith & Wesson M&P 40 TS Blow Back niemiecki koncern Umarex po raz kolejny udowadnia swoje wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm w projektowaniu wysokiej jakości wiatrówek wiernie odwzorowujących detale i działanie broni bojowej. Pustynna kolorystyka szkieletu - FDE (Flat Dark Earth) zadowoli z pewnością dużą grupę militarystów oraz osoby stawiające na nietuzinkową stylistykę.


Wiatrówka pistolet Smith & Wesson M&P 40 TS została wykonana na bazie wytrzymałego polimerowego szkieletu, na którym osadzono solidny metalowy zamek, czyli dokładnie tak samo, jak ma to miejsce w przypadku pistoletu w wersji bojowej.

Ciężar pistoletu Smith & Wesson M&P 40 TS wynosi 725 g, dzięki czemu wiatrówka naprawdę odczuwalnie leży w dłoni, co pozwala się cieszyć jej solidną konstrukcją.

Chwyt pistoletowy oraz zatrzask magazynka posiadają antypoślizgowe teksturowanie, co w połączeniu z matową powierzchnią całego szkieletu ułatwia wygodne i pewne operowanie pistoletem.


Wiatrówka zasilana jest z 12 g kapsuły CO2, montowanej do wysuwanego z rękojeści magazynka. Jego ciężka, metalowa konstrukcja, ułatwia szybką wymianę na nowy magazynek oraz zapewnia trwałość użytkowania. Umieszczona w magazynku kapsuła wkręcana jest za pomocą solidnej śruby imbusowej (klucz w zestawie), ta prosta czynność nie zajmuje więcej niż kilka sekund. Stosowanie wysokiej jakości kapsuł CO2, np. Walther lub Umarex, pozwala oddać do 60 strzałów z wyrównaną prędkością, co jest bardzo dobrym wynikiem, biorąc pod uwagą działanie systemu blowback, czyli pracującego przy strzale zamka.

Praca systemu blowback jest mocno odczuwalna przy strzale i zapewnia nieodparte wrażenie strzelania z broni palnej, co ucieszy każdego miłośnika militariów i strzelectwa.


W magazynku mieści się 15 stalowych kulek BB 4,46 mm. Śrut stalowy (np. Umarex) najlepiej sprawdza się podczas strzelania do puszek, butelek, dedykowanych celów reaktywnych, np. poperów, na dystansie 15-20 m.


Za bezpieczeństwo wiatrówki CO2 odpowiada dwustronny bezpiecznik skrzydełkowy z czerwonym oznaczeniem, informującym o gotowości do strzału.


Przyrządy celownicze posiadają białe oznaczenia w postaci kropek, ułatwiające szybkie zgrywanie muszki i szczerbiny na celu. Tego typu rozwiązanie jest niezwykle wygodne zwłaszcza dla osób dopiero uczących się strzelać.

Szkielet posiada wyodrębnioną szynę akcesoryjną w standardzie 22 mm, pozwalającą mocować wybrane akcesoria strzeleckie, np. laserowy znacznik celu lub latarkę do strzelania przy słabym świetle.

Na zamku i rękojeści pistoletu Smith & Wesson M&P 40 TS Blow Back są naniesione licencjonowane oznaczenia producenta oraz unikatowy numer seryjny, co oczywiście dodatkowo podnosi realizm i estetykę tego wspaniałego pistoletu wiatrówkowego.


Smith & Wesson M&P 40 TS Blow Back to wysokiej klasy pistolet CO2, którego realizm wykonania i parametry strzeleckie doceni każdy miłośnik strzelectwa pneumatycznego i militariów.


W zestawie: paczka ok. 100 kulek BB, 2 nakładki na rękojeść (duży i średni rozmiar).

producent: Umarex
zasilanie: kapsuła CO2 12g
kaliber: 4,46 mm (kulki stalowe BB)
typ śrutu: kulka stalowa BB (4,46 mm)
długość całkowita: 192 mm
długość lufy: 106 mm
pojemność magazynka: 15 szt.
prędkość początkowa: 95 m/s
energia: 1,4 J
waga: 725 g


Energia wylotowa śrutu poniżej 17 J. Wiatrówka dostępna bez zezwolenia.

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 8,90 zł

Lokalizacja: Częstochowa, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u Kolter za co najmniej 250,00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
9,90 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
99
czas realizacji
2 dni robocze
Paczkomaty 24/7
pierwsza sztuka
8,90 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
99
czas realizacji
2-3 dni robocze
Paczka48
pierwsza sztuka
9,90 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
9,90 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
99
czas realizacji
2 dni robocze

Punkty odbioru

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Dodatkowe informacje

 

Szanowny Kliencie sklepu broń.pl

Wszystkie artykuły oferowane w sklepie broń.pl posiadają gwarancję producenta na ich bezawaryjne działanie.
 

Firma  KOLTER jako właściciel sklepu udziela klientowi gwarancji  jakości na sprawne działanie towaru wyszczególnionego na dokumencie  sprzedaży. Okres gwarancji wskazany jest w karcie gwarancyjnej i liczy  się od daty zakupu towaru. Towar posiadający gwarancję producenta nie  podlega warunkom gwarancyjnym Kolter i powinien być serwisowany  wyłącznie w punktach serwisowych wskazanych przez producenta zgodnie z  warunkami karty gwarancyjnej producenta dostarczonej wraz z towarem.
 

Należy pamiętać, aby przysyłany do serwisu gwarancyjnego produkt posiadał:
- oryginał karty gwarancyjnej,
- dowód zakupu,
- dokładny opis usterki,
- dane kontaktowe.

To znacznie ułatwi pracę serwisu i przyspieszy naprawę.

 

W przypadku stwierdzenia awarii, sprzęt należy dostarczyć do naszej firmy na adres:
 

KOLTER - SERWIS
ul. Drogowców 33/35
42-202 Częstochowa

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

Kolter Mirosław Klekot
Drogowców 33/35
42-202 Częstochowa
Dodatkowe informacje

Towar, który uległ uszkodzeniu podczas normalnej eksploatacji podlega gwarancji. Okres gwarancji jest uzależniony od rodzaju towaru i wynosi od 3 do 24 miesięcy. Dokładne informacje w tym zakresie są zawarte w karcie gwarancyjnej. Towar należy odesłać na adres podany w karcie gwarancyjnej. Dodatkowo prosimy o krótką informację z rodzajem zaobserwowanej usterki - ułatwi nam to pracę i spowoduje szybsze jej usunięcie. Kontakt do działu serwisu firmy KOLTER-SERWIS: ul. Drogowców 33-35, 42-202 Częstochowa telefon: 34 310 60 75, 34 310 60 75 mail: serwis@kolter.pl Świadczymy również odpłatne usługi serwisowe po upływie okresu gwarancji.


 Warunki dostarczania przesyłek reklamacyjnych do serwisu
 

1. Obowiązek dostarczenia reklamowanego towaru do serwisu spoczywa na kliencie.
 2. W przesyłce koniecznie znaleźć się musi: opis uszkodzenia, dowód  zakupu, oryginał karty gwarancyjnej z datą sprzedaży oraz pieczątką  sprzedawcy, dokładny adres nadawcy i nr telefonu.
3. Przesyłka  powinna być odpowiednio zabezpieczona na czas transportu (wysyłki). Nie  odpowiadamy za uszkodzenia towaru powstałe na skutek nieodpowiedniego  zabezpieczenia towaru na czas transportu.
4. W przypadku braku opisu usterki towar nie będzie przekazywany do serwisu.
5. W przypadku braku karty gwarancyjnej towar zostanie naprawiony odpłatnie.
6. Przesyłki wysyłane na koszt odbiorcy nie będą odbierane.
 7. Produkt sprawny technicznie przysłany do serwisu w celu naprawy  (jako niesprawny) zostaje odesłany na koszt nadawcy z doliczeniem  kosztów przeglądu.
8. Przy uzasadnionej reklamacji towar po naprawie gwarancyjnej wysyłany jest kurierem DHL na koszt firmy Kolter. 

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

KOLTER-SERWIS
ul. Drogowców 33-35
42-202 Częstochowa

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Nasza firma dokłada największych starań aby klient był zadowolony. Dlatego też bez najmniejszych problemów przyjmujemy zwroty zakupionych u nas towarów. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania towaru, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

O sprzedającym
Kolter
98,1%
kupujących poleca tego sprzedającego

1136

 

19

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,8

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Kontakt

Informacje o sprzedającym

Szanowny Kliencie, 


Firma KOLTER, właściciel sklepu funkcjonuje na rynku od 1991 roku. Przez ten czas zdobyliśmy uznanie i zaufanie zarówno klientów, jak i partnerów biznesowych, co jest skutkiem dynamicznego rozwoju i ciągłego wzrostu jakości usług. Historia Od początku zajmujemy się dystrybucją artykułów strzeleckich i obronnych bez zezwoleń. Poza tym oferujemy sprzęt do uprawiania survivalu, air soft, myślistwa i detektywistyczny. Prowadzimy sprzedaż detaliczną w naszym sklepie firmowym oraz za pośrednictwem sklepu internetowego allegro. Sprawujemy patronat nad największą w Polsce siecią sklepów z bronią bez zezwoleń, zaopatrujemy także sklepy sportowe, wędkarskie i survivalowe.Pozostałe informacje

Ze swojej strony jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług, która potwierdzona jest kilkoma tysiącami pozytywnych komentarzy. Wszelkie sytuacje sporne staramy się rozstrzygać na korzyść klienta, więc przed pochopnym wystawieniem neutralnego lub negatywnego komentarza – prosimy o kontakt mailowy – DOGADAMY SIĘ Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami: tel: 34 310 60 06 email: strefamarek@kolter.pl