WIATROCHRON Monacor WS-950 Gabka mikrofonowa czarn (6682574325)

1 osoba kupiła 5 sztuk
do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
21,00 zł
z 86 sztuk

kolor/wzór:

Dostawa
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
Zakupy od 601 zł darmowa dostawa
 • lokalizacja: Katowice, Polska
 • czas wysyłki: natychmiast

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT

opis

E-mail Wyślij wiadomość Tel.kom. 698 648 408 Gadu-Gadu 1646248
Moje komentarze Inne aukcje Dodaj do ulubionych Strona "O mnie"
Przelew 8 zł Pobranie 19 zł Odbiór osobisty 0 zł Kurier UPS wpłata na konto 19 zł
Numer 45 1140 2004 0000 3502 5003 1940 Bank mBank
Po zalicytowaniu przedmiotu proszę o określenie sposobu wysyłki. Przedmiotem aukcji jest gąbka na mikrofon firmy: MONACOR WS-950 WIATROCHRON MIKROFONOWY NIEMIECKA JAKOŚĆ
 • Wiatrochron, czarna gąbka.
 • Do mikrofonów O 21-26mm
 • Wymiary: O 40mm x 145mm
 • Odpowiedni np. do ECM-950
 • TERAZ TYLKO ...21,00 zł... SZTUKA Towar jest fabrycznie nowy posiada 36 miesięczną gwarancję, a do zakupu dołączam Paragon lub Fakturę VAT bez których gwarancja jest nieważna. !!! UWAGA !!! ... WYSYŁKA ... tylko 8 zł (po wpłacie na konto niezależnie od ilości sztuk) Nie zastanawiaj się przegap takiej okazji!!! Aby mieć pewność, że przesyłka dotrze na czas wybierz wysyłkę kurierem UPS ...tylko 19 zł... Zapraszamy na nasze aukcje
 • Dostawa i płatność
  od 8,60 zł

  Lokalizacja: Katowice, Polska

  Aby mieć darmową dostawę, kup u lukasz_wlo za co najmniej 601.00 zł.

  Przesyłka płatna z góry

  pierwsza sztuka
  kolejna sztuka
  maksymalnie w paczce
  czas realizacji
  Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
  pierwsza sztuka
  8,60 zł
  kolejna sztuka
  0,00 zł
  maksymalnie w paczce
  1
  czas realizacji
  1-2 dni robocze

  Płatności

  Faktura

  Wystawiam fakturę VAT
  Gwarancja
  36 miesięcy

  Rodzaj gwarancji

  productenta/dystrybutora

  Okres gwarancji

  36 miesięcy
  Reklamacja
  2 lata

  Czas na reklamację z tytułu rękojmi

  2 lata
  rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

  Adres do reklamacji

  F.H.U. Power Audio Łukasz Włodarczyk
  Józefowska 35b/13
  40-144 Katowice
  Dodatkowe informacje

    

  1. Każdy zakupiony towar w naszym sklepie jest fabrycznie nowy i jest  objęty gwarancją producenta lub importera danej marki na terenie Polski.  Szczegółowe warunki gwarancji zależne są od rodzaju i przeznaczenia  przedmiotu, oraz producenta.
  2. Zgłoszenia reklamacji dokonać można w formularzu na stronie  internetowej sklepu w zakładce reklamacja, za pośrednictwem wiadomości  email na adres sklepu, lub tradycyjnie na adres siedziby sklepu.
  3. Sprzedawca jest zobowiązany do ustosunkowania się do reklamacji w  ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia złożenia oświadczenia o realizacji  uprawnień reklamacyjnych.
  4. Sprzedawca, czyli sklep Power Audio ma obowiązek dostarczenia  Klientom Towarów bez wad. Ustawa Kodeks Cywilny przewiduje  odpowiedzialność Sprzedawcy z tytułu rękojmi, jeżeli rzecz sprzedana ma  wadę fizyczna lub prawną, w przypadku stwierdzenia tej niezgodności  przed upływem 2 lat od wydania Towaru. Roszczenia Konsumenta z tytułu  rękojmi przedawniają się z upływem roku, przy czym nie skraca to okresu  odpowiedzialności Sprzedawcy z tytułu rękojmi, który to okres wynosi 2  lata od dnia wydania Towaru. W tym terminie Konsument może złożyć  oświadczenie o odstąpieniu od umowy albo obniżeniu ceny z powodu wady  Towaru. Jeżeli Konsument żądał wymiany rzeczy na wolną od wad lub  usunięcia wady, bieg terminu do złożenia oświadczenia o odstąpieniu od  umowy albo obniżeniu ceny rozpoczyna się z chwilą bezskutecznego upływu  terminu do wymiany rzeczy lub usunięcia wady.
  5. Jeżeli produkt ma wadę, Konsument może złożyć Sprzedawcy reklamację  z tytułu rękojmi i zażądać jednego z czterech działań(wybór należy do  konsumenta):
   5.1 zamiany produktu na nowy;
   5.2 naprawienia produktu;
   5.3 obniżenia ceny produktu;
   5.4 odstąpienia od umowy – o ile wada ma charakter istotny.
  6. Szczegółowe informacje dotyczące możliwości skorzystania przez  Klienta będącego konsumentem z pozasądowych sposobów rozpatrywania  reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz zasady dostępu do tych procedur  dostępne są w siedzibach oraz na stronach internetowych powiatowych  (miejskich) rzeczników konsumentów, organizacji społecznych, do których  zadań statutowych należy ochrona konsumentów, Wojewódzkich Inspektoratów  Inspekcji Handlowej oraz pod następującymi adresami internetowymi  Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów:


  • http://www.uokik.gov.pl/spory_konsumenckie.php;
  • http://www.uokik.gov.pl/sprawy_indywidualne.php oraz
  • http://www.uokik.gov.pl/wazne_adresy.php.

  Zwroty

  Czas na odstąpienie od umowy

  14 dni

  Adres do zwrotu

  F.H.U. Power Audio Łukasz Włodarczyk
  Józefowska 35b/13
  40-144 Katowice

  Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

  kupujący
  Dodatkowe informacje

    

  1. Na mocy Ustawy z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta  (Dz.U.2014.827) Konsument ma prawo odstąpić od umowy bez podania  przyczyny przez poinformowanie Sklepu o swojej decyzji o odstąpieniu od  Umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia w terminie 14 dni  kalendarzowych od dnia w którym Konsument wszedł w posiadanie Towaru lub  w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta  weszła w posiadanie Towaru.
  2. Aby skorzystać z odstąpienia klient powinien przesłać na adres  siedziby lub na adres email, informację potwierdzającą chęć zwrotu.  Przykładowy formularz znaleźć obok.  Konsument może skorzystać z tego formularza jednakże nie jest to  obowiązkowe.
  3. W przypadku odstąpienia od umowy, Sklep zwróci Konsumentowi  wszystkie otrzymane od Konsumenta płatności, w tym koszty dostarczenia  rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez  Konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób  dostarczenia oferowany przez Sklep) niezwłocznie, tj. nie później niż w  terminie 14 dni od dnia, w którym Sklep został poinformowany o decyzji o  wykonaniu prawa odstąpienia do umowy.

  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności,  jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że  wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym  przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.
   

  O sprzedającym
  lukasz_wlo
  99,9%
  kupujących poleca tego sprzedającego

  1775

   

  1

   z ostatnich 12 miesięcy

  Zgodność z opisem

  5,0

  Czas wysyłki

  5,0

  Koszt wysyłki

  5,0

  Obsługa kupującego

  5,0

  Dane firmy

  Kontakt

  • 698648408
  poniedziałek - sobota
  09:00 - 17:00
  niedziela
  zamknięte

  Informacje o sprzedającym

  Firma Power Audio specjalizuje się w tamatyce szeroko pojętego sprzętu audio.

  Bardzo chętnie dzielimy się naszym kilkunastoletnim doświadczeniem, więc jeśli potrzebujesz pomocy w zakresie nagłośnienia, stworzenia własnego zestawu audio - dzwoń na pewno podpowiemy odpowiednie rozwiązanie :)


  tel - 698648408

  Pozostałe informacje

  Istnieje możliwość odbioru osobistego na terenie Katowic, prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia terminu odbioru - tel 698648408

  Numer oferty:6682574325
  Zgłoś naruszenie zasad