Wiata garażowa ITALIA 6M BSH (7016194753)

zakończona

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • waga (z opakowaniem): 2000 [kg]

opis

Przedmiotem aukcji jest wiata samochodowa z drewna klejonego (BSH klasa wizualna austryjackiej produkcji) o wymiarach 6m na 6m zaprojektowana na dwa samochody.

Pokrycie wykonane z blachy trapezowej, gontu bitumicznego lub poliwęglanu komorowego. Wiata oparta na czterech stalowych ocynkowanych podstawach malowanych proszkowo.

Całość podbita boazerią i pomalowana wysokiej jakości lakierami firmy TEKNOS (stosowanymi przy produkcji okien) które zapewniają trwałość i estetykę.

Konstrukcja skręcona śrubami nierdzewnymi oraz wkrętami typu SPAX. Cena obejmuje kompletną wiatę wraz z tylną ażurową ścianką, rynnami firmy Kaczmarek i montażem u klienta. Transport do 100km gratis powyżej 1,50/km. Stopy betonowe po stronie inwestora.

Istnieje możliwość modyfikacji wiaty według wskazań klienta. Zapraszam do kontaktu tel. 603272178 lub 668442657 Więcej na www.neokoncept.pl

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność

Lokalizacja: Łącko, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
O sprzedającym
neokoncept24
Użytkownik nie otrzymał żadnego komentarza
w ciągu ostatnich 12 miesięcy.