Wersja ONLINE - Pakiet 1: Stan Surowy (6940027365)

zakończona
116,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
 • lokalizacja: Poniec, Polska
 • czas wysyłki: natychmiast
 • stan: nowy
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • waga (z opakowaniem): 0.50 [kg]
eFilar

Telefon:

663 382 385 (PlusGSM)
Czynny: 8:00 - 21:00

65 5732163 (stacjon.)
Czynny: 8:00 - 21:00

E-mail:

poczta.filar@gmail.c­om


Formularz:

Zadaj pytanie sprzedającemuBudowa Domu
KROK PO KROKU:


Etap 1: FundamentyEtap 2: Murowanie ścianEtap 3: Wykonanie stropuEtap 4: Więźba dachowaEtap 5: Pokrycie dachoweEtap 6: Ścianki, tynki, oknaEtap 7: KanalizacjaEtap 8: Instalacje ElektryczneEtap 9: Instalacje Wodne i C.O.Etap 10: Instalacja SolarnaNr konta mBank:

10 1140 2004 0000 3202 6907 6048Dane do przelewu:

FILAR Krystyna Goldmann
ul. Harcerska 2c
64-125 Poniec


Poczta Polska

Koszty przesyłki podane na górze strony, w sekcji "Dostawa i płatność".


Regulamin dostępny na stronie "O mnie""Jak zaoszczędzić ponad 40 000 zł budując dom samodzielnie?"
- Kurs Video krok po kroku

Daj mi 5 minut swojego czasu, a pokażę Ci jak zalać fundamenty, wymurować ściany oraz wykonać dach na Twojej budowie...Od: Kamil GoldmannWitaj,


Czy Ty też chcesz wybudować dom, ponieważ borykasz się z podobnymi problemami?


 • Mieszkasz w bloku. Płacisz ogromne rachunki. Opłaty za czynsz i ogrzewanie z roku na rok wzrastają. Chciałbyś płacić mniej i coraz częściej zastanawiasz się, jakby to było fajnie mieć własny dom.
 • Być może masz już dzieci i zauważyłeś, że robi się coraz ciaśniej w Twoim malutkim mieszkanku. Chciałbyś to jak najszybciej zmienić.
 • A może mieszkasz z rodzicami lub teściami i brakuje Ci prywatności? Chciałbyś kupić mieszkanie, ale po wstępnych kalkulacjach wiesz już, że za tę cenę możesz wybudować sobie mały domek z pięknym ogrodem i dużym tarasem...


Mało tego wiesz nawet, że budowa domu nie jest aż tak trudna, bo kilku Twoich znajomych też się buduje. W Twojej głowie kłębi się jednak masa myśli. Zadajesz sobie wciąż te same pytania: 1. Jak wybudować dom?
 2. Od czego zacząć?
 3. W jakiej kolejności wykonywać poszczególne prace budowlane?


Pomyśl jakby to było, gdybyś znał osobę, która pokaże Ci jak wybudować dom od A do Z. Osobę, która poprowadzi Cię za rękę przez wszystkie poszczególne etapy budowy domu.

Mógłbyś wykorzystać te rady na własnej budowie, a po kilku miesiącach stałbyś przed własnym domem, z poczuciem ogromnej dumy.Wyobraź sobie...


...że siedzisz w wygodnym fotelu w swoim nowym domu i cieszysz się ciszą, przestrzenią oraz niskimi rachunkami. W pewnej chwili chwytasz kalkulator i liczysz ile zaoszczędziłeś na pracach budowlanych, które sam wykonałeś.


Niesamowite !!! - krzyczyszNagle okazuje się, że zaoszczędziłeś nie 1000 zł, nie 9000 zł, ani też nie 20 000 zł.


Okazuje się, że zaoszczędziłeś ponad 40 000 zł na robociźnie swojego domu. A wszystko dzięki temu, że poznałeś Strategię Budowy Domu, o której dowiedziałeś się na tej stronie i wykorzystałeś ją w praktyce.


Tak, to wszystko jest możliwe!


Mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć Ci, że jesteś w stanie samodzielnie wybudować dom, z pomocą najbliższych. Wystarczy, że będziesz wiedział co i jak masz robić.


Skąd to wiem?


Ponieważ sam z moim kierownikiem budowy wybudowałem dom, na bazie którego powstał pierwszy w Polsce „Praktyczny Kurs Budowy Domu Jednorodzinnego”.


Nakręcenie i montaż tego kursu, zajęło mi prawie 3 lata i dzisiaj z dumą udostępniam go Tobie, abyś mógł sam wybudować dom, o którym marzysz.


Wszystkiego dowiesz się w bardzo wygodny dla Ciebie sposób, ponieważ kurs jest w formie filmu. Zatem całą wiedzę posiądziesz siedząc wygodnie przed monitorem.Czego dowiesz się z kursu?Z kursu dowiesz się jak wybudować dom w stanie surowym zamkniętym. Aby dojść do takiego stanu, będziesz musiał przejść przez 5 głównych etapów. Są nimi: 1. Wykonanie fundamentów
 2. Murowanie ścian
 3. Wykonanie stropu
 4. Wykonanie więźby dachowej
 5. Wykonanie pokrycia dachowego


W kursie zdobędziesz konkretne porady jak wykonać każdy z nich.Przejdźmy zatem do konkretówKurs podzielony jest na 5 części. Pierwsza z nich dotyczy właśnie wykonania fundamentów i wygląda tak:Etap I: Wykonanie fundamentówZ tej części dowiesz się:


  1. Jak wykonać wykop pod fundament?

  1. Jak wykonać zbrojenie fundamentu?

  1. Jak zalać fundament betonem?

  1. Jak wykonać podmurówkę?

  1. Jak wykonać izolację przeciwwilgociową oraz cieplną fundamentu?

  1. Jak wykonać instalację kanalizacyjną?

  1. Jak wykonać przyłącze wodociągowe?

  1. Jak wykonać oraz zalać betonem płytę fundamentową?

Czas trwania tej części to 1:36 hFilm demonstracyjnyWięcej szczegółów - Kliknij TutajEtap II: Murowanie ścianZ tej części dowiesz się:


  1. Co zrobić przed przystąpieniem do murowania?

  1. Jak wykonać izolację poziomą ścian?

  1. Jak wymurować ściany?

  1. Jak wykonać nadproża?

  1. Jak wybudować taras?

  1. Jak wykonać stopy fundamentowe pod kolumny?

  1. Jak wykonać schody przed domem?

  1. Jak wykonać przyłącze kanalizacyjne?

Czas trwania tej części to 1:45 hFilm demonstracyjnyWięcej szczegółów - Kliknij TutajEtap III: Wykonanie stropuZ tej części dowiesz się:


  1. Jak ułożyć belki stropowe?

  1. Jak układać pustaki teriva?

  1. Jak wykonać szalunki dla całego stropu?

  1. Jak wykonać okrągłe kolumny?

  1. Jak wykonać zbrojenie stropu teriva?

  1. Jak zalać strop betonem?

  1. Jak wymurować ściany kolankowe oraz szczytowe?

  1. Zobaczysz strop po rozebraniu szalunków.

Czas trwania tej części to 2:11 hFilm demonstracyjnyWięcej szczegółów - Kliknij TutajEtap IV: Więźba dachowaZ tej części dowiesz się:


  1. Jak zamocować murłaty oraz belkę główną konstrukcji?

  1. Jak wykonać słupy oraz miecze?

  1. Jak wykonać jętki oraz krokwie?

  1. Jak złożyć całą konstrukcję?

  1. Jak wykonać daszek na połaci?

  1. Jak wykończyć ściany szczytowe?

  1. Jak wykonać podbitkę dachową?

  1. Jak pokryć więźbę dachową deskami?

Czas trwania tej części to 2:01 hFilm demonstracyjnyWięcej szczegółów - Kliknij TutajEtap V: Pokrycie dachoweZ tej części dowiesz się:


  1. Jak wykonać izolację paroprzepuszczalną dachu oraz przybić łaty?

  1. Jak wymurować kominy?

  1. Jak zamontować okna dachowe?

  1. Jak zamontować rynny i wykonać okap dachu?

  1. Jak wykonać kosz dachu?

  1. Jak ułożyć dachówkę?

  1. Jak przymocować gąsiory?

  1. Jak wykonać obróbkę komina?

  1. Jak przymocować stopnie i ławę kominiarską?

Czas trwania tej części to 2:27 hFilm demonstracyjnyWięcej szczegółów - Kliknij TutajCzy już w pełni uświadamiasz sobie, jak cenne porady uzyskasz dzięki temu kursowi?Opinie klientów„Rewelacja, film oglądałem do 2 w nocy :) , na pewno obejrzę go jeszcze nie raz ani dwa :), naprawdę film wart swej ceny, dziś po obejrzeniu gdybym go zgubił kupiłbym na pewno raz jeszcze nawet za 1000zł :), bardzo dobrze wydane pieniądze”„Poradnik jest naprawdę szczegółowy. Wiedza przekazywana przydać się może każdemu. Myślę że warto przejść „wirtualnie” przez etapy budowy naszego domu nawet jeśli nie zamierzamy wykonywać robót samodzielnie. Polecam!”„wspanialy material bardzo pomocny przy budowie domu,bardzo dobry kontakt,szybka przesylka ,samme superlatywy.Polecam wszystkim zamierzajacym rozpoczynanie budowy.”„Dzięki filmowi sam zazbroiłem fundamenty i wylałem ławy. Oszczędność ok. 3 tys. zł. POLECAM. NAPRAWDĘ WARTO”„Gorąco polecam .Naprawde warto kupić płytkę nawet jeśli sami nie będziemy robić fundamentów .Jest tam wiele przydatnych wiadomości jeszcze raz polecam”

A teraz zadam Ci kolejne pytanie:Czy kupiłeś kiedyś jakąś szafkę w sklepie IKEA?


Myślę, że tak. Wiesz zatem, że są to meble do samodzielnego złożenia w domu. Jak myślisz, dlaczego każdemu kto kupi taką szafkę udaje się ją złożyć bez najmniejszego problemu?


Odpowiedź: Ponieważ do szafki dołączona jest szczegółowa instrukcja, która pokazuje na obrazkach jak oraz w jakiej kolejności łączyć poszczególne elementy.


Co byś powiedział na taką samą instrukcję, ale dotyczącą budowy domu? W dodatku nie na papierze, ale w postaci filmu?


Kurs, o którym właśnie czytasz jest dokładnie taką instrukcją. Dowiesz się nie tylko jak, ale również w jakiej kolejności wykonywać poszczególne elementy Twojego domu.


Dlatego, jeśli będziesz postępował dokładnie z tą instrukcją po prostu musi się udać, tak samo jak w przypadku szafki.Co zyskasz po obejrzeniu kursu? • Będziesz miał pełne wyobrażenie podjętego przedsięwzięcia.
 • Poznasz kolejność robót budowlanych, co bezpośrednio przełoży się na szybkie zrealizowanie inwestycji.
 • Sam wybudujesz dom i będziesz miał pewność, że zrobiłeś to dobrze.
 • Zaoszczędzisz na robociźnie ponad 40 000 zł.
 • Zaoszczędzisz czas, bo nie będziesz musiał studiować ofert firm budowlanych i wykonywać dziesiątek telefonów.
 • A jeśli nie chcesz budować sam, wiedza z kursu przyda Ci się do kontrolowania ekipy budowlanej, którą wynająłeś. Już nikt nie wmówi Ci żadnych kłamstw. Sam będziesz wiedział co i jak ma być zrobione.
 • Dodatkowo zdobędziesz niesamowicie wartościową wiedzę, która jak wiesz, jest bardzo poszukiwana i ceniona na rynku. Z takimi umiejętnościami możesz z powodzeniem wystartować z własnym budowlanym biznesem.


„Ile wyniesie mnie inwestycja w ten kurs?”Pomimo, że kurs jest bardzo wartościowy i niesamowicie praktyczny, jego cena to nie 2700 zł.


Choć tak naprawdę tyle powinien kosztować.


Nie będzie to nawet 997 zł.
Ani też 497 zł.


Inwestycja w ten kurs wyniesie Cię tylko: 116 zł


UWAGA: Nie mogę zagwarantować, że tak niska cena utrzyma się przez jakiś dłuższy czas. Wiele osób twierdzi, że nie powinienem dawać tak potężnej wiedzy, której zdobycie kosztowało mnie aż tyle za tak symboliczne pieniądze. Dlatego, być może jutro przyjdziesz na tę stronę i znajdziesz już nową cenę...Najczęściej zadawane pytania:„Ile czasu trwa film?”


Łączny czas filmu to 10:02 h. Tylko i wyłącznie konkretnej wiedzy, do wykorzystania od zaraz.„Kiedy zwróci mi się ta inwestycja?”


Zakładając, że fachowiec bierze co najmniej 15 zł za godzinę pobytu na budowie, to już w pierwszym dniu musiałbyś zapłacić mu 120 zł (8 godzin x 15 zł)

Już po dwóch dniach musiałbyś zapłacić mu 240 zł.

To prawie tyle ile kosztuje kurs.

Zatem, decydując się na wybudowanie domu samemu, poradnik zwróci Ci się już po 2 dniach Twojej pracy.

A kolejne dni? Kolejne dni zarabiasz, bo z Twojej kieszeni nie uciekają pieniądze, które musiałbyś wydać na fachowca.

Sam posiadasz wiedzę, za którą jemu musiałbyś zapłacić.

Pamiętaj, że pieniądze zaoszczędzone to pieniądze zarobione.„Ile czasu trwa realizacja zamówienia?”


Zamówienie realizowane jest natychmiast. Płacisz za pomocą PayU, nasz system otrzymuje informację o zapłacie i wysyła Ci dane dostępowe. Wszystko trwa nie dłużej niż 5 minut.Jaką mam pewność, że kurs
naprawdę mi pomoże?Nie masz pewności. I doskonale o tym wiem. Dlatego zdecydowałem się na bardzo odważny krok:Udzielam Ci bowiem 2-letniej, bezwarunkowej gwarancji satysfakcji. Oznacza to, że masz dokładnie 2 lata na przetestowanie całego kursu. Jeśli w ciągu tych 2 lat dojdziesz do wniosku, że nie jesteś usatysfakcjonowany i dasz mi o tym znać, zwrócę Ci Twoje pieniądze.Wiem, szaleństwo!


Ale chcę, abyś był maksymalnie zadowolony ze współpracy ze mną.


Wiem również, że budowa domu wymaga czasu. Dlatego jeśli uznasz w przeciągu tych 2 lat, że poradnik nie przyniósł Ci żadnych korzyści, możesz go oddać, bez najmniejszego problemu.Czy już zwróciłeś uwagę, jak bezpieczna
jest Twoja inwestycja?Właśnie dlatego możesz już teraz kliknąć w "KUP TERAZ" i otrzymać dostęp do kursu pt. "Kurs Budowy Domu Jednorodzinnego ONLINE".Do zobaczenia i usłyszenia w trakcie oglądania kursu.Kamil Goldmann
Współautor kursuP.S. Na pewno zastanawiasz się teraz (zresztą tak jak ja, kiedy zobaczę ciekawą ofertę): • "Czy nie wyrzucę pieniędzy w błoto?"
 • "Czy na pewno sam wybuduję dom?"
 • "Czy mogę zaufać temu sprzedawcy?"

... ale warto wtedy pomyśleć


 • "Ten poradnik może mi pomóc!"
 • "To musi być dobre, skoro daje gwarancję zwrotu pieniędzy."
 • "Nie widziałem jeszcze, aby jakikolwiek poradnik był kręcony na prawdziwej budowie, a nie w studio!"

Dlatego zachęcam Cię:


Przejdź do góry tej strony i kliknij "Kup Teraz", aby zamówić ten kurs...Dla pracowników Allegro

Kursy nie są objęte licencją GNU/GPL. Oświadczam, iż firma Filar jest jedynym autorem i właścicielem filmów. Posiada do nich wszelkie prawa majątkowe (ustawa z dnia 04.02.1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. nr 24 poz.93) ustawa z dnia 08.06.1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. nr. 47 poz. 211)). Kopiowanie części lub całości bez pisemnej zgody firmy Praxis Plus w jakiejkolwiek postaci jest nielegalne i zabronione. Aukcja zgodna z regulaminem Allegro Aukcje Online.

Poradnik oznaczony numerem ISBN 9788393159406.

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 10 1140 2004 0000 3202 6907 6048
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: natychmiast
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

FILAR
Harcerska 2c
64-125 Poniec
NIP: 644-113-69-67
REGON: 301453059

Zajmujemy się produkcją poradników budowlanych od 2009 roku. W tym czasie powstało kilkanaście publikacji, które pomagają naszym klientom oszczędzać pieniadze podczas budowy domu. Jesli Ty również chcesz zaoszczędzić pieniądze na robociźnie i wybudować dom systemem gospodarczym - zapraszamy do współpracy. 

kontakt

 • poniedziałek - sobota 08:00 - 21:00
 • niedziela zamknięte

pozostałe informacje

Dane do przelewu

Nr konta mBank:10 1140 2004 0000 3202 6907 6048  (mBank)

FILAR Krystyna Goldmann

ul. Harcerska 2c

64-125 Poniec

NIP 644-11-36-967

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 730 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
FILAR Krystyna Goldmann
ul. Harcerska 2c
64-125 Poniec
PL
Dodatkowe informacje

Do zwrotu prosimy dołączyć paragon oraz numer konta bankowego, na które mamy dokonać zwrotu.

gwarancja

Rodzaj Gwarancji: sprzedającego

Okres gwarancji: 24 miesiące

Dodatkowe informacje

 

Gwarancja Satysfakcji,
          albo zwrot pieniędzy

Oficjalnie udzielam Ci 2-letniej, bezwarunkowej gwarancji satysfakcji.
 

Oznacza to, że masz dokładnie 2 lata na przetestowanie całego kursu.  Jeśli w ciągu tych 2 lat dojdziesz do wniosku, że nie jesteś  usatysfakcjonowany i dasz mi o tym znać, zwrócę Ci Twoje pieniądze, również te wydane na przesyłkę.
 

Nie decyduj teraz, czy ten kurs jest dla Ciebie – wypróbuj go zupełnie bez ryzyka. Nie masz nic do stracenia, a możesz nauczyć się wykonywać instalacje elektryczne i zaoszczędzić sporo pieniędzy.
 

Zapytasz: Kamil, skąd masz tyle odwagi, żeby coś takiego proponować?
 

Kursy, które tworzę, są nastawione na osiąganie rezultatów. Potwierdzają to opinie setek klientów, którzy już z nich korzystają. Dlatego nie boję się dać takiej gwarancji.
 

Owszem, zdaję sobie sprawę, że ktoś może nadużyć mojej gwarancji, ale wiem też, że jak zaoszczędzisz 5 000 zł na wykonaniu instalacji z moim kursem, to dlaczego miałbyś to robić?
 

Gramy przecież w jednej drużynie. Ja pomagam Tobie, ty pomagasz mi.
 

Dlatego ostatecznie, możesz ZA DARMO PRZETESTOWAĆ mój kurs – użyć go do woli. Jeżeli cokolwiek Ci się nie spodoba napisz do mnie, a oddam Ci wszystko co zapłacisz. Uczciwe?


Kamil Goldmann

współautor poradników