Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

WENTYLATOR SUNON A2123HBT-7 120X120X38 WIATRAK (6542511009)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
38,00 zł
z 80 sztuk
Dostawa
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
 • Allegro Paczkomaty InPost 12,10 zł
 • Przesyłka kurierska 15,00 zł
Zakupy od 500 zł darmowa dostawa
 • lokalizacja: Siemianowice Śląskie, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Waga (z opakowaniem):
  0.7 [kg]
 • Rodzaj wentylatora:
  osiowy

Opis

Kontakt

Telefon: +48 725723129
Email: bitom@bitom.com.pl
Gadu Gadu: 5533604

Regulamin

Wysyłka realizowana jest
w przeciągu 24h w dni robocze.​Zamówieniea złożone
do godziny 13:30
są realizowane zazwyczaj
tego samego dnia.​

Do każdego zamówienia
wystawiamy ​PARAGON,
na życzenie FAKTURE VAT.

Wysyłka

Kurier GLS
 • Przedłata: 15 zł
 • Pobranie: 20 zł
Paczkomaty Inpost
 • Przedłata: 8,60 zł
 • Pobranie: 12,10 zł

SUNON A2123HBT-7 120x120x38 AC 230V ~210m3​
Specyfikacja:

A2123HBT-7

Typ wentylatora AC
Rodzaj wentylatora osiowy
Napięcie zasilania 230V AC
Rozmiar wentylatora 120x120x38mm
Pobór mocy 22W
Prąd znamionowy 140mA
Wydajność wentylatora 210 (±10%)m3/h
Poziom hałasu 47dBA
Rodzaj łożyska kulkowe
Prędkość obrotowa 2700obr./min
Masa 525g
Tolerancja poboru prądu i mocy ±15%
Częstotliwość 50Hz
Rezystancja izolacji min. 500MΩ
Materiał wiatraka termoplast
Materiał obudowy aluminium
Klasa izolacji B
Temperatura pracy -10...70°C
Wyprowadzenia konektory 2,8x0,3mm
Ciśnienie statyczne 7.62mm H2O
Klasa palności UL94V-0
Wymiary 120x120x38
Masa brutto: 0.55 kg

Dostawa i płatność
od 8,60 zł

Lokalizacja: Siemianowice Śląskie, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u BI-TOM za co najmniej 500.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
8,60 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2-3 dni robocze
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
40
czas realizacji
2-3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
12,10 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2-3 dni robocze
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
40
czas realizacji
2-3 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

24 miesiące
12 miesięcy dla przedsiębiorców
Dodatkowe informacje

  

ODSTĄPIENIE KONSUMENTA OD UMOWY - ZWROT TOWARU:
Zgodnie z Art. 29 ust. 2 ustawy z dnia 30 maja 2014r. o ochronie praw konsumentów, Klientowi, który zakupił towar poza siedzibą przedsiębiorstwa lub na odległość (poprzez internet) przysługuje prawo odstąpienia od umowy sprzedaży w terminie 14 dni od dnia wydania Produktu. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed upływem terminu. Konsument ma obowiązek do zwrotu towaru w ciągu kolejnych 14 dni od dnia złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Jednocześnie zgodnie z Art. 34 ust. 2 Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. W przypadku odstąpienia od umowy przez Klienta, zarówno Sprzedawca, jak i Klient będący konsumentem są zobowiązani do zwrotu wszystkiego, co otrzymali od drugiej strony na mocy zawartej umowy. Zwracany towar należy wysłać na adres: F.H.U. BITOM Tomasz Biadacz ul. Fitznerów 1/108 41-106 Siemianowice Śląskie.
 

REKLAMACJA Z TYTUŁU RĘKOJMI:
Rękojmia jest to tryb dochodzenia odpowiedzialności od przedsiębiorcy
(F.H.U BITOM Tomasz Biadacz) w związku z ujawnioną wadą fizyczną (niezgodnością z umową) lub prawną kupionego towaru. Sprzedający odpowiada przed konsumentem za wady przedmiotu przez okres 2 lat od wydania przedmiotu. Jeżeli kupiony towar ma wadę, konsument może złożyć reklamację z tytułu rękojmi, w której określi swoje żądania dotyczące doprowadzenia towaru do stanu zgodności z umową (przez naprawę lub wymianę) lub zwrotu całości bądź części wpłaconych środków (przez obniżenie ceny czy odstąpienie od umowy). Sprzedawca na podstawie swojej wiedzy i doświadczenia ma prawo negocjować z Konsumentem jego żądania i zaproponować lepsze rozwiązanie reklamacji z tytułu rękojmi. Sprzedawca jest zwolniony z odpowiedzialności z tytułu rękojmi, jeżeli konsument w momencie zawarcia umowy wiedział o wadzie, np. towar był sprzedawany po obniżonej cenie z uwagi na określona usterkę. Wada ta nie będzie podlegała reklamacji, ale towar można zareklamować, jeżeli ujawni się w nim inna usterka nieznana konsumentowi w momencie zakupu. Reklamację można złożyć drogą mailową. Należy opisać zauważoną wadę i określić swoje żądania. Pismo reklamacyjne można też przekazać Sprzedawcy bezpośrednio (za potwierdzeniem na osobnej kopii) lub wysłać listem poleconym za zwrotnym potwierdzeniem odbioru. Wraz z przedstawieniem żądania reklamacji z tytułu rękojmi należy załączyć do pisma dokument poświadczający zawarcie transakcji. Może to być jeden z poniższych dokumentów: paragon fiskalny; oświadczenie świadków o dokonaniu zakupu; wydruk z ROR Konsumenta; e-mail lub inna korespondencja ze Sprzedawcą. Sprzedawca rozpatrzy pismo reklamacyjne w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jego złożenia. W przypadku niedotrzymania tego terminu uznaje się, że reklamacja jest zasadna.
 

WYMIANA LUB NAPRAWA TOWARU:
 Konsumentowi przysługuje prawo do wymiany lub naprawy towaru. Sprzedawca może odmówić spełniania żądania wymiany towaru w przypadku gdy opcja ta będzie niemożliwa do zrealizowania np. ze względu na zaprzestanie produkcji danego towaru. Sprzedawca może odmówić spełnienia żądania naprawy towaru w przypadku gdy produkcja określonych części zamiennych została zaprzestana lub naprawa wymagałaby nadmiernych kosztów. W przypadku braku możliwości wymiany lub naprawy towaru Sprzedawca może zaproponować inne rozwiązanie. Jednocześnie Klient cały czas ma prawo do zmiany swego żądania w celu doprowadzenia towaru do stanu zgodności z umową. Sprzedawca zobowiązuje się do podjęcia należytych czynności związanych z wymianą lub naprawą towaru w okresie nie przekraczającym 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia towaru do siedziby F.H.U. BITOM Tomasz Biadacz ul. Fitznerów 1/108 41-106 Siemianowice Śląskie. na koszt kupującego.
 

OBNIŻENIE CENY LUB ODSTĄPIENIE OD UMOWY:
Konsumentowi przysługuje prawo do obniżenia ceny lub do odstąpienia od umowy przy zachowaniu dwóch poniższych warunków. 1. Konsument może żądać odstąpienia od umowy tylko wtedy gdy wada ma charakter istotny. 2. Żądaniu obniżenia ceny powinno towarzyszyć określenie kwoty, o którą cena ma być obniżona (z uwzględnieniem wartości towaru z wadą i towaru pełnowartościowego). Jeżeli jest to pierwsze żądanie złożone w ramach reklamacji z tytułu rękojmi dotyczącej danego towaru Sprzedawca może zaproponować konsumentowi niezwłoczną wymianę lub naprawę o czym powiadomi Konsumenta, ma on bowiem prawo wyboru czy dany towar ma być naprawiony lub wymieniony. Przy czym zmiana propozycji Sprzedawcy nie będzie możliwa w przypadku gdy jedna z opcji będzie nie możliwa do spełnienia przez Sprzedawcę – np. ze względu na zaprzestanie produkcji określonych części zamiennych lub całego towaru oraz w przypadku gdy żądanie wymiany całego urządzenia na nowe będzie generowało nadmierne koszty dla Sprzedawcy przez co rozumieć należy wymianę urządzenia na nowe, jeżeli uszkodzenie dotyczy jednego elementu o niskiej wartości. Konsumentowi przysługuje prawo do obniżenia ceny lub odstąpienia od umowy w przypadku gdy Sprzedawca nie wywiązał się ze swych obowiązków przy pierwszym żądaniu złożonym przez konsumenta w ramach pierwszej reklamacji z tytułu rękojmi bądź jest to druga lub kolejna reklamacja danego towaru bez znaczenia, czy chodzi o tę samą, czy też inną wadę lub usterkę. Koszt związany z przesyłką pokrywa Kupujący.
 

REKLAMACJA NA PODSTAWIE GWARANCJI:
Gwarantem towarów dystrybuowanych poprzez internet jest: F.H.U. BITOM Tomasz Biadacz ul. Fitznerów 1/108 41-106 Siemianowice Śląskie. Chyba, że oświadczenie gwarancyjne dostarczone wraz z towarem stanowi inaczej. Czas trwania gwarancji jest regulowany poprzez właściwy dla towaru dokument gwarancyjny. Dokument ten jest każdorazowo dołączany do danego towaru przy sprzedaży. Konsument przed zakupem towaru może otrzymać informację o długości trwania okresu gwarancyjnego od Sprzedawcy oraz z karty katalogowej lub z instrukcji obsługi, które to opublikowane są na stronie internetowej sklepu, a w przypadku posiadania już towaru z posiadanego dokumentu gwarancyjnego. Konsument składający reklamację na podstawie udzielonej gwarancji jest zobowiązany dostarczyć wadliwy przedmiot do miejsca wskazanego w dokumencie gwarancji. Koszt dostarczenia pokrywa Kupujący. Gwarant wykona swoje obowiązki w terminie określonym w oświadczeniu gwarancyjnym. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.

   !������

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

F.H.U. BITOM Tomasz Biadacz
Fitznerów 1/108
41-106 Siemianowice Śląskie
Dodatkowe informacje

  

GWARANCJA

Gwarantem towarów dystrybuowanych w sklepie stacjonarnym i poprzez internet jest:

F.H.U. BITOM Tomasz Biadacz
ul. Fitznerów 1/108
41-106 Siemianowice Śląskie

Chyba, że oświadczenie gwarancyjne dostarczone wraz z towarem stanowi inaczej.

Czas trwania gwarancji jest regulowany poprzez właściwy dla towaru dokument gwarancyjny. Dokument ten jest każdorazowo dołączany do danego towaru przy sprzedaży.

Konsument przed zakupem towaru może otrzymać informację o długości trwania okresu gwarancyjnego od Sprzedawcy oraz z karty katalogowej lub z instrukcji obsługi, które to opublikowane są na stronie internetowej sklepu, a w przypadku posiadania już towaru z posiadanego dokumentu gwarancyjnego. Konsument składający reklamację na podstawie udzielonej gwarancji jest zobowiązany dostarczyć wadliwy przedmiot do miejsca wskazanego w dokumencie gwarancji.

Koszt dostarczenia pokrywa Sprzedawca.

Gwarant wykona swoje obowiązki w terminie określonym w oświadczeniu gwarancyjnym.

Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.

   ���`��

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

F.H.U. BITOM Tomasz Biadacz
Fitznerów 1/108
41-406 Siemianowice Śląskie

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta, kupujący ma 14 dni od daty  otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy.  Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie  później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania  oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego.  Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu  otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument  ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy, będące wynikiem  korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia  charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Sprzedawca nie ponosi kosztów  odesłania towaru w przypadku odstąpienia od umowy. Konsumentowi  odstępującemy od umowy należy się nie tylko zwrot ceny towaru, ale także  kosztu jego wysyłki poniesionego przy zakupie (wysyłka rzeczy od  sprzedawcy do kupującego) - do wysokości odpowiadającej najtańszej opcji  przesyłki dostępnej w danej ofercie. Jeżeli klient wybierze droższy  środek transportu, nie otrzyma zwrotu różnicy między wartością wybranej  dostawy a najtańszym sposobem transportu. (Podstawa prawna: art. 32 ust  1, 33, 34, ust. 2 ustawy o prawach konsumenta). 

O sprzedającym
BI-TOM
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

97

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Tomasz Biadacz
F.H.U. "BITOM" Tomasz Biadacz
u.Hutnicza 14/9a
41-100 Siemianowice Śląskie
REGON: 242918816
NIP: 634-244-02-54

Kontakt

 • 725****** (pokaż)
poniedziałek - piątek
07:00 - 15:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Nasza firma to dynamicznie rozwijający się producent generatorów ozonu. Naszym priorytetem jest wysoka jakość produktów przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnej ceny dla klienta. Konsekwentnie i z dużym wysiłkiem pracy realizujemy swoje założenia. Dzięki temu jesteśmy szybko rozwijającym się wytwórcą profesjonalnych, i co ważne BEZAWARYJNYCH generatorów ozonu. Nasze generatory to urządzenia stosowane zarówno przez osoby prywatne jak i właścicieli firm z branży: hotelarskiej, przemysłu mięsnego, warsztatów samochodowych, myjni, zakładów pogrzebowych, ośrodków wypoczynkowych, placówek służby zdrowia, aresztów, więzień i wielu innych – wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z nieprzyjemnymi, uciążliwymi zapachami, grzybami i drobnoustrojami, których niezwłocznie chcemy się pozbyć, nie tylko dla wyczuwalnego zapachu ale przede wszystkim dla naszego zdrowia.

Pozostałe informacje

email: bitom@bitom.com.pl
telefon: 725723129
Wyświetlenia:232
Numer oferty:6542511009
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Pozostałe przedmioty od tego sprzedawcy

Do góry