wentylator dachowy wyciąg odciąg turbina (6482864886)

zakończona
  • stan: używany
  • uszkodzony: nie

Wentylator dachowy

- silnik 2,2 kW/1400 obr/min

- wydajność max. 10500 m3/h

- ciśnienie max. 800 Pa

- średnica na ssaniu 400 mm

Zapraszamy do firmy posiadamy wentylatory o mniejszych i większych wymiarach i parametrach nowe i używane od 0,058 kW do 7,5 kW i średnicach na ssaniu od 125 mm do 710 mm, również przeciwwybuchowe (Ex)

Największy wybór wentylatorów - sprzedaż, skup, remonty, montaż.

Nasze urządzenia są oryginalne, znanych producentów

Przed zakupem prosimy o kontakt celem sprawdzenia dostępności towaru.

Każdy wyrób jest sprawdzany w obecności klienta i przed wysyłką.

Transport do uzgodnienia

Świadczymy usługi wentylacyjne w zakresie montażu według dokumentacji klienta lub własnego projektu. Wykonanie wentylacji możemy realizować w budynkach wielorodzinnych, garażach, obiektach przemysłowych lub innych budowlach. Powyższe potwierdzamy protokółem końcowym i wynikami pomiarów.

Kontakt:
telefon: 601 815 474, e-mail: tepotorun@wp.pl

płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Istnieje możliwość wystawienia faktury vat
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

Firma Technika Powietrza "TEPO" rozpoczęła swoją działalność w 1995 roku. Jej specjalizacja to sprzedaż wentylatorów, osprzętu i części zamiennych, zarówno nowych jak i używanych. Produkujemy elementy instalacji wentylacyjnej, jak również świadczymy usługi w zakresie kompletacji, montażu i pomiaru parametrów. W zakresie działalności firmy jest także modernizacja i remonty wentylatorów. Nasza oferta zawiera kilkaset pozycji z dziedziny wentylacji. Wieloletnie doświadczenie pracowników firmy gwarantuje pomoc w zakresie doboru parametrów urządzeń wentylacyjnych. Świadczymy usługi w zakresie techniki pożarowej, zabezpieczenia przejść rurowych, kablowych, wentylacyjnych i szczelin dylatacyjnych. Oferujemy towar w atrakcyjnych cenach, często znacznie niższych od cen producenta. Zapewniamy fachową informację i obsługę handlową.