Wentylator 145 W do pieca nadmuchowego (6481937797)

zakończona
250,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 20,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
 • Niemcy 100,00 zł
 • lokalizacja: Dębica
 • stan: nowy
 • waga (z opakowaniem): 1.00 [kg]
 • uszkodzony: nie
 • sposób montażu: wiszące, stojące funkcyjne
 • typ pieca: jednofunkcyjne, dwufunkcyjne, dwufunkcyjne z zasobnikiem cwu, komora spalania
WENTYLATOR 145 W
do pieca nadmuchowego typu:
Hot Point LC, Hot Point XL
Wentylator osiowy tłoczący to najbardziej wydajny wentylator o średnicy śmigła 350 mm, 1 fazowy

* napięcie 230 V
* prąd 0,65 A
* moc wejściowa 145 W
* prędkość obrotowa 1380 r/min
* wydajność 2300 m3/h
* głośność 62 dB
* jednofazowy
stopień ochrony IP 44
PRZYDATNE AKCESORIA:


Kontakt

E-mail: allegro@piecnadmucho­wy.pl

Tel.: 881 799 303 (6:00-15:00)

Tel.: 881 799 802 (po 15:00)

MetalCAD Moch Norbert
Żyraków 186
39-204 Żyraków, koło Dębicy
woj. podkarpackie
NIP: 872-232-47-56
Koszty przesyłki

Odbiór osobisty: 0 zł

Przesyłka kurierem: 20 zł

Przesyłka za pobraniem: 25 zł

In case of abroad shipments, please contact in order to establish the actual cost of shipping. The shipments are priced individually.
Konta bankowe

Numer : 29 2490 0005 0000 4500 2389 4060

Bank : Alior Bank

Ważne
Przesyłkę należy sprawdzić przy kurierze czy nie uległa zniszczeniu. Wszystkie reklamacje, które dotyczą uszkodzonej przesyłki będą rozpatrywane tylko i wyłącznie na podstawie spisanego protokołu szkody wydanego przez kuriera w tym samym dniu. Wszystkie opisy, zdjęcia, konstrukcje i wizualizacje pieców nadmuchowych są własnością firmy MetalCAD Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie ich bez zgody producenta jest naruszeniem prawa.


wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Alior Bank S.A. 29249000050000450023894060
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Niemcy 100,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Wielka Brytania 100,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Czechy 100,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Słowacja 100,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Szwecja 200,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Litwa 100,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Norwegia 200,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Ukraina 100,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Włochy 100,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

Producent pieców nadmuchowych i rekuperatorów kominowych www.piecnadmuchowy.pl

kontakt

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Reklamacja i zwroty. 1.Gwarancja obejmuje Produkty sprzedawane przez firmę MetalCAD. 2.Klient roszczenia oraz reklamację składa w formie pisemnej na adres e-mail lub adres pocztowy .3.Sprzedawca jest zobowiązany do wymiany wadliwego Produktu bądź jego części na wolny od wad, albo usunąć wadę w rozsądnym czasie bez nadmiernych niedogodności dla Klienta. 4.Mogą Państwo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w formie pisemnej pod adres pocztowy bądź mailowy. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację w formie pisemnej dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. 5.W chwili odstąpienia przez Państwa od umowy, jesteśmy zobowiązani do zwrotu płatności. Sposób zwrotu płatności, zostaje ustalony pomiędzy Klientem a Sprzedawcą. W przypadku nie otrzymania Przedmiotu od Klienta, wstrzymujemy się ze zwrotem płatności. Prosimy przekazać bądź odesłać nam Przedmiot, nie później niż 14 dni od dnia, w którym wpłynęła pisemna forma reklamacji. Wstrzymujemy się ze zwrotem płatności do momentu dostarczenia nam Przedmiotu albo do momentu otrzymania dowodu jej odesłania. Zależy to od tego, które zdarzenie wystąpi wcześniej. Prosimy o odesłanie lub przekazania nam Przedmiotu w trybie natychmiastowym, nie później niż 14 dnia od dnia, kiedy Klient odstąpił od niniejszej umowy. Jeżeli Klient zwróci Przedmiot przed upływem 14 dni, termin jest zachowany. 6.Klient ponosi koszt zwrotu za Przedmiot. 7.Przedmiot który zwraca Klient, musi być kompletny (łącznie z całym wyposażeniem oraz akcesoriami). Przedmiot nie może być uszkodzony. Przedmiot nie może nosić śladów użytkowania które przekraczają granice zwykłego zarządu. 8.W przypadku odstąpienia od umowy Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy które są wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, funkcjonowania i cech rzeczy.

reklamacje

Reklamacja i zwroty.1.Gwarancja obejmuje Produkty sprzedawane przez firmę MetalCAD.2.Klient roszczenia oraz reklamację składa w formie pisemnej na adres e-mail lub adres pocztowy.3.Sprzedawca jest zobowiązany do wymiany wadliwego Produktu bądź jego części na wolny od wad, albo usunąć wadę w rozsądnym czasie bez nadmiernych niedogodności dla Klienta.4.Mogą Państwo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w formie pisemnej pod adres pocztowy bądź mailowy. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację w formie pisemnej dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.5.W chwili odstąpienia przez Państwa od umowy, jesteśmy zobowiązani do zwrotu płatności. Sposób zwrotu płatności, zostaje ustalony pomiędzy Klientem a Sprzedawcą. W przypadku nie otrzymania Przedmiotu od Klienta, wstrzymujemy się ze zwrotem płatności. Prosimy przekazać bądź odesłać nam Przedmiot, nie później niż 14 dni od dnia, w którym wpłynęła pisemna forma reklamacji. Wstrzymujemy się ze zwrotem płatności do momentu dostarczenia nam Przedmiotu albo do momentu otrzymania dowodu jej odesłania. Zależy to od tego, które zdarzenie wystąpi wcześniej. Prosimy o odesłanie lub przekazania nam Przedmiotu w trybie natychmiastowym, nie później niż 14 dnia od dnia, kiedy Klient odstąpił od niniejszej umowy. Jeżeli Klient zwróci Przedmiot przed upływem 14 dni, termin jest zachowany.6.Klient ponosi koszt zwrotu za Przedmiot.7.Przedmiot który zwraca Klient, musi być kompletny (łącznie z całym wyposażeniem oraz akcesoriami). Przedmiot nie może być uszkodzony. Przedmiot nie może nosić śladów użytkowania które przekraczają granice zwykłego zarządu.8.W przypadku odstąpienia od umowy Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy które są wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, funkcjonowania i cech rzeczy.

pozostałe informacje

UWAGA KLIENCIE! Proszę sprawdzać przesyłkę w obecności kuriera. Wszystkie reklamacje dotyczące uszkodzeń przesyłki będą rozpatrywane wyłącznie na podstawie protokołu szkody spisanego z kurierem w dniu odbioru. Spisanie protokołu szkody na drugi dzień nie zostanie uznany podczas reklamacji ze strony firmy kurierskiej.