WD dysk zewnętrzny 2 tb My Cloud (6912098191)

zakończona
400,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 15,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
  • lokalizacja: Koło, Polska
  • czas wysyłki: do 2 dni
  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • pojemność dysku (GB): 2048

Serwer plików WD My Cloud 2 TB

Twoja osobista chmura — Przechowuj wszystkie zdjęcia, filmy, pliki muzyczne i inne w jednym, bezpiecznym miejscu w domu lub w biurze. Nie płacisz za abonament. Nie masz ograniczeń.

Zgromadź rodzinną kolekcję multimediów w jednym miejscu — Zapisuj i porządkuj wszystkie rodzinne zdjęcia, materiały wideo, muzykę i ważne dokumenty w bezpiecznej sieci domowej. 

Dostęp z każdego miejsca — Korzystaj ze zdjęć, filmów i muzyki na dowolnym komputerze PC, Mac, tablecie i smartfonie. Dzięki bezpłatnym aplikacjom firmy WD zawsze masz osobistą chmurę przy sobie. 

Automatyczny backup plików dla wszystkich komputerów — Łatwa kopia zapasowa plików z wszystkich komputerów PC i Mac w domu. Nie martw się o bezpieczeństwo danych, wiedząc, że posiadasz automatycznie wykonaną kopię w sieci.

Elastyczność wykonywania kopii zapasowych — Twórz kopie zapasowe na własnych zasadach. Użytkownicy komputerów PC mogą dzięki programowi WD SmartWare™ Pro decydować, jak, gdzie i kiedy ma być wykonana kopia zapasowa plików. Na komputerach Mac kopie zapasowe są tworzone z wykorzystaniem wszystkich zalet programu Apple® Time Machine®. 

Rozbuduj pamięć masową swojego tabletu i telefonu — Przesyłaj zdjęcia i materiały wideo bezpośrednio do chmury osobistej z dowolnego miejsca. 

Połącz się z witryną Dropbox™ i innymi — Łatwe przesyłanie plików między chmurą osobistą, serwisem Dropbox i innymi publicznymi kontami w chmurze za pomocą bezpłatnej mobilnej aplikacji My Cloud firmy WD. 

Zwiększ pojemność chmury osobistej — Wystarczy podłączyć dysk twardy ze złączem USB 3.0 bezpośrednio do portu rozszerzenia USB dysku My Cloud, aby natychmiast zwiększyć pojemność pamięci masowej.

Szybszy transfer i dostęp do danych — Gigabitowy Ethernet i dwurdzeniowy procesor zapewniają szybsze przesyłanie plików i zdalny dostęp.

Uwolnij swoje multimedia — Bezproblemowo przesyłaj materiały wideo, zdjęcia i muzykę do telewizora, odtwarzacza multimediów, konsoli do gier i innych urządzeń mających certyfikat DLNA. Korzystając z serwera iTunes na dysku My Cloud, można łatwo przesyłać kolekcję utworów muzycznych do dowolnego komputera PC lub Mac obsługującego witrynę iTunes. 

Prywatność chroniona hasłem — Dane są zawsze bezpieczne i pod pełną kontrolą. Chroń chmurę osobistą przed nieuprawnionym dostępem za pomocą hasła. 

Konfiguracja w minutę — Uruchom dysk w minutę dzięki zaawansowanemu internetowemu interfejsowi użytkownika firmy WD zapewniającemu bezproblemową konfigurację. Oprogramowanie firmy WD automatycznie wykryje dysk, aby to ułatwić. Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Odwiedź witrynę wd.com/setup/wdmycloud lub zadzwoń na gorącą linię łatwej konfiguracji firmy WD, aby nasz doświadczony zespół pomocy technicznej pokazał wszystkie kroki instalacji dysku My Cloud i bezpłatnych aplikacji firmy WD do komputerów i urządzeń mobilnych użytkownika. 

Dodaj dodatkową warstwę zabezpieczeń do swoich plików — Możesz automatycznie utworzyć drugą kopię dysku My Cloud w sieci domowej lub zdalnej. W ten sposób zapewnisz podwójną ochronę plików, a sobie — spokój ducha. 

Przesyłanie zdjęć cyfrowych z aparatu wyposażonego w USB 3.0 — Wystarczy, że podłączysz aparat do portu USB 3.0, aby móc przesłać wszystkie swoje zdjęcia do chmury osobistej. 

Osobiste serwery plików My Cloud współpracują z wieloma systemami operacyjnymi, w tym Mac OS, Windows 8, iOS oraz Android.

Przeznaczenie:

- Zorganizowanie wszystkich multimediów w bezpiecznej domowej lokalizacji 

- Automatyczne tworzenie kopii zapasowych plików z komputera PC lub Mac w sieci 

- Pobieranie i zapisywanie zdjęć i filmów za pośrednictwem komputera, tabletu lub smartfonu w bezpieczny sposób 

- Przesyłanie zdjęć i filmów z urządzeń mobilnych bezpośrednio do chmury osobistej 

- Strumieniowe przesyłanie multimediów do telewizorów, odtwarzaczy multimediów i konsol do gier 

- Możliwość połączenia się z kontem Dropbox™ i innymi kontami w chmurze 

Zawartość zestawu:

Osobisty serwer plików, kabel Ethernet, zasilacz

wysyłka gratis
metody płatności
  • Zwykły przelew bankowy
    • 87 1090 1203 0000 0001 1702 4812
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
dodatkowe informacje