Wazon Szklany Kryształ Huta JULIA (6542443987)

zakończona
75,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 17,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
 • lokalizacja: Grudziądz
 • czas wysyłki: do 2 dni
 • stan: nowy
 • waga (z opakowaniem): 3.00 [kg]
 • materiał: kryształ
 • kolor: przezroczysty
JUBILER POMORSKI
Sprzedający

Strona "o mnie"
Inne moje aukcje
Moje Komentarze
Dodaj do ulubionychKontakt

Telefon: 781010420Regulamin aukcji

w zakładce: Informacja od sprzedającegoRachunek bankowy
50 1020 5558 1111 1696 8160 0025


Koszty przesyłki
17 zł - przesyłka kurierska
20 zł - przesyłka kurierska pobraniowa


WAZON

Opis produktu

Wazon szklany kryształowy z Huty JULIA.

Wysokość: 25 cm.

Szerokość w najszerszym punkcie u dołu: 10 cm.

Szerokość podstawy: 7,5 cm.

Szerokość u góry: 12 cm

Szerokość w najwęższym: 5 cm

Grubość kryształu: 7 mm.

Zobacz inne lub podobne produkty na stronie:

- Wazony w przedmiotach sprzedającego

- Wszystkie przedmioty sprzedającego

- Inne moje aukcje

Aby powiększyć kliknij na zdjęcie.

6© PanelReklamowy

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. 50 1020 5558 1111 1696 8160 0025
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 17,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

Jesteśmy firmą jubilerską i działamy na rynku w Grudziądzu od 20 lat.W naszym sklepie posiadamy: złoto srebro zegary zegarki i kalkulatory kryształy platery mosiądz sztuczną biżuterię i inne upominki. Sprzedaż internetową rozpoczeliśmy od niedawna tj. od 1.04.2015 r.Zachęcamy do kupowania u nas: konkurencyjne ceny i gwarancja jakości zakupionego towaru.Dziękujemy i zapraszamy ponownie na nasze aukcje !!! NASZ ADRES: Helena Mirosław 86-134 Dragacz ul. Leśna 8 Dolna Grupa Telefon kom. 781010420 Nr. rachunku bankowego: 50 1020 5558 1111 1696 8160 0025

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Przy zakupie towaru na wpłatę czekamy do 7 dni roboczych.

reklamacje

Opis procedury reklamacyjnej: 1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem jubilerpomorski@gmail.com lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: a) imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, b) datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, c) przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, d) wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 3. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: jubilerpomorski@gmail.com. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres podany powyżej. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy: (Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) Handel Wyrobami Jubilerskimi Helena Mirosław 86-134 Dragacz ul. Leśna 8 Dolna Grupa Ja niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy: Numer oferty: Data zawarcia umowy: Data odbioru: Imię i nazwisko: Login Allegro: Adres: Data: Podpis (tylko jeżeli formularz jest wysłany w wersji papierowej) Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Bydgoszczy. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl ,w zakładce "Rozstrzyganie sporów konsumenckich"