waz przewod wspomagania 8d1422893s a4 b5 1.6 (6541541522)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
80,00 zł
Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 20,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
  • lokalizacja: Ostróda
  • czas wysyłki: do 2 dni
  • stan: używany
  • typ samochodu: samochody osobowe
  • marka samochodu: audi

Witam. Sprzedam czesc ze zdjecia do Audi A4. Część jest sprawna. Cena za 1 sztuke.

Wersaja europejska. Rok 1996, poj. 1.6. kod silnika ADP, kod skrzyni biegow DMU . kod lakieru LY7M. Nadwozie sedan. Więcej zdjęć wyślę na email.

Więcej informacji udzielę telefonicznie 798-515-609

Posiadam wiele części do tego modelu. Patrz na moje inne aukcje lub dzwon.

Przed licytacja prosze o kontakt

Możliwość montażu w Naszym warsztacie.

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

kontakt

  • 798515609
    poniedziałek - piątek od 8:00 - 17:00 sobota 8:00 - 12:00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
Auto Naprawa Grzegorz Multykin
Nowe Siedlisko 50
14-100 Ostróda
Polska
 
UWAGA ! 1. Koszt zwrotu rzeczy ponosi kupujący 2. Rzecz zwracana musi być w nienaruszonym stanie. 3. Do zwrotu koniecznie należy dołączyć dowód zakupu. W przeciwnym wypadku rzeczy nie będą przyjmowane. 4. Nie przyjmujemy paczek pobraniowych 5. Po odebraniu towaru pieniądze zwracamy na rachunek bankowy w kwocie odpowiadającej wyłącznie wartości przedmiotu w terminie do 14 dni. 6. Każda rzecz jest przez nas znakowana. 7. Zwrot przedmiotów uszkodzonych, z ubytkiem, nie oznakowanych naszym znakiem nie jest możliwy. 8. Zakupione przedmioty nie mogą być rozkręcane, rozbierane, przerabiane. 9. Części mechaniczne muszą być montowane w warsztatach specjalizujących się w danej dziedzinie. Odstąpienie od umowy. 1. Na odstąpienie od umowy masz 14 dni 2. O odstąpieniu poinformuj mnie telefonicznie lub przez email 3. Zatwierdź zwrot, który zgłosimy serwisowi allegro.pl 4. Wypełnij oświadczenie o zwrocie podane niżej: Oświadczenie o odstąpieniu od umowy Ja............................. niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy..............................umer oferty....................... Data zawarcia umowy.................... data zwrotu........................ Login Allegro................................ Adres......................................... Nr rachunku bankowego............................................ Data Podpis............................................. 5. Zapakuj paczkę wraz z oświadczeniem o odstąpieniu od umowy, dowodem zakupu oraz dokumentem potwierdzającym montaż w warsztacie specjalizującym się w danej dziedzinie ( tylko jeżeli przedmiot okazał sie uszkodzony) 6. Wyślij paczkę bez pobrania. 7. Czekaj na zwrot pieniędzy

reklamacje

Na sprzedawane przedmioty nie dajemy gwarancji, jednak zawsze mozesz zwrocic towar w ciagu 14 dni od daty doręczenia. Zawsze sprawdź zawartość paczki przy obecności kuriera. Sprawdź tez czy towar nie został uszkodzony podczas transportu przy obecności kuriera. Jeżeli doszło do uszkodzeń podczas transportu, niezwłocznie sporządź z kurierem protokół uszkodzeń.

pozostałe informacje

Paragon lub faktura zawsze znajduja sie pod listem przewozowym przewoznika