Warhammer Empire Greatswords 9 figurek metal n1781 (6542118546)

zakończona
169,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Pocztex Kurier48 8,00 zł
  • lokalizacja: Zielona Góra
  • czas wysyłki: do 4 dni
  • stan: używany
Zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem e-mail:
sklepgamecave@gmail.­com
Oferujemy Państwu płatność za pośrednictwem systemu PayU jak również przelew na nasze konto bankowe.

Nr rachunku bankowego:
82 1140 2004 0000 3402 7579 8209
Wysyłki są dokonywane w ciągu czterech dni roboczych, zwykle we wtorek i piątek, za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Empire Greatswords

Zapraszamy do zakupu zestawu 9 metalowych figurek Empire Greatswords w wyjątkowej cenie.

Stan jak na zdjęciach.

Bądź na bieżąco z nowościami sklepu GameCave. Odwiedź nas na FB! - https://www.facebook­.com/sklepgamecave

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • mBank 82 1140 2004 0000 3402 7579 8209
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Pocztex Kurier48 8,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 8
przybliżony czas realizacji: 6 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług - zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres email: sklepgamecave@gmail.com Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres ul. Gorzowska 7, 65-127 Zielona Góra. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy: (Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) [DANE SPRZEDAJĄCEGO] ....................................... ....................................... ....................................... Ja..................................niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy..........................................., numer oferty............................................. . Data zawarcia umowy to..................., data odbioru................... . Imię i nazwisko....................................... Adres....................................... Data....................................... Podpis (tylko jeżeli formularz jest wysłany w wersji papierowej) Koszt zwrotu rzeczy: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru.

reklamacje

Adres do reklamacji: ul. Gorzowska 7, 65-127 Zielona Góra Opis procedury reklamacji: Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem shop@gamecave.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

pozostałe informacje

Prosimy o uregulowanie należności za zakupione przedmioty w ciągu 3 dni roboczych.