WALCARKA DO PROFILI PŁASKOWNIKÓW GIĘTARKA + silnik (6481948839)

zakończona
4 300,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 150,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 200,00 zł
  • lokalizacja: Dębica
  • stan: nowy
  • waga (z opakowaniem): 90.00 [kg]
NAJMOCNIEJSZA GIĘTARKA NA ALLEGRO!!
WALCARKA, GIĘTARKA DO PROFILI I PŁASKOWNIKÓW
PROFI 5 + MOTOREDUKTOR
Walcarka PROFI 5 z MOTOREDUKTOREM do profili i płaskowników. Jest to jedna z najdokładniej wykonanych maszyn na portalu. Podczas produkcji walcarki, były wykorzystywane maszyny CNC. Giętarka jest wykonana z grubościennych profili prowadzących oraz elementów z blachy litej wyciętej maszyną sterowaną numerycznie.
WALCARKA DO PROFILI I PŁASKOWNIKÓW POSIADA

- zewnętrzne pierścienie, które zamykają średnicę koła
- wewnętrzne pierścienie
- miarkę, dzięki której można powtarzać zadany poprzednio łuk
- pierścienie przytrzymujące płaskownik "na sztorc", dzięki czemu można go w ten sposób bez problemu walcować
- otwory montażowe, służące do przykręcenia walcarki do podłoża
- wałki ponad 60 HRC - najwyższa jakość wałków osadzonych na łożyskach w tulejach, które są montowane idealnie w osi
- wygodny dostęp do pierścieni poprzez głębszą i szerszą konstrukcję.
Wałki sprowadzane z zagranicy od profesjonalnej firmy (dostajemy certyfikat, którego kopie dajemy do każdej maszyny). Wałki najwyższej jakości - hartowane oraz szlifowane.
W standardzie silnik 400V. Możliwość zamontowania silnika 230V na życzenie klienta.
Przy dokupieniu specjalnych rolek, możliwość walcowania rur -> kliknij tutaj
PARAMETRY MASZYNY

Waga walcarki: 80 kg
Rozstaw wałków: 370 mm
Wałki o średnicy: 30 mm
Gięte profile: 20x20, 25x25, 30x30, 40x20, 40x40, 50x50, 60x60, 100x20
Płaskowniki: 20x5, 30x5, 40x5, 50x5, 40x20, 80x40
Rury: do fi 60mm
Walcarka posiada zewnętrzne pierścienie, na których można zamykać średnicę profili do przekroju 30x30 oraz rur calówek (ścianka 2 mm).
BARDZO WAŻNE!! WAŁKI NIE MAJĄ BICIA ORAZ NIE ODKSZTAŁCAJĄ SIĘ POD WALCOWANYM MATERIAŁEM!!
.

WYSYŁKA

Wysyłka kurierem paletowa na terenie całego kraju.
Kurier przy płatności przelewem - 150,00 zł
Kurier za pobraniem - 200,00 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł
POZOSTAŁE INFORMACJE

Do wszystkich naszych transakcji dołączany jest dowód zakupu: paragon lub Faktura VAT na życzenie klienta. Wystawiamy Faktury na DOFINANSOWANIE
Oferujemy 14 - dniową gwarancję satysfakcji ! Gwarantujemy Ci możliwość rezygnacji z dokonanego zakupu (bez podania przyczyny) w ciągu czternastu dni od odebrania przesyłki. Zwracany towar nie może być używany. Opakowanie, ani żaden inny element wyposażenia nie mogą nosić śladu użytkowania ani zniszczenia. Produkt musi być kompletny i zwrócony w oryginalnym opakowaniu firmowym producenta (wraz z wszelkimi ewentualnymi dodatkami). Koszty wysyłki i odesłania towaru nie podlegają zwrotowi. Przed nadaniem przesyłki zwrotnej należy skontaktować się z pracownikiem sklepu -> kliknij tutaj
Masz pytania, wątpliwości dzwoń 881 75 75 35!!
PROFI PLAST Krzysztof Pisarz
ul. Witosa 3/13
39-200 Dębica

Kontakt

E-mail: profi.plast@interia.­pl

Tel.kom.: 881 75 75 35

Koszty przesyłki

Przesyłka kurierska: 150 zł

Przesyłka za pobraniem: 200 zł

Termin wysyłki:
- potwierdzony zakup do godziny 12:00- do 24 godzin
- zakup po godz. 12:00 - do 48 godzin
- w przypadku pobrania / PayU wysyłamy na bieżąco
Konta bankowe

Numer : 74 2490 0005 0000 4500 5516 0230

Regulamin
Do wszystkich naszych transakcji dołączany jest dowód zakupu: paragon lub Faktura VAT

Oferujemy 14 - dniową gwarancję satysfakcji ! Gwarantujemy Ci możliwość rezygnacji z dokonanego zakupu (bez podania przyczyny) w ciągu czternastu dni od odebrania przesyłki.


wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 150,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 200,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

tel: 881 75 75 35 e-mai: profi.plast@interia.pl www.walcarka.pl Polski producent giętarek, walcarek, zginarek, skręcarek i innych maszyn do obróbki metalu.

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
1. Reklamacja i zwroty. 1.1.Gwarancja obejmuje Produkty sprzedawane przez sklep internetowy. 1.2.Klient roszczenia oraz reklamację składa w formie pisemnej na adres e-mail lub adres pocztowy. 1.3.Sprzedawca jest zobowiązany do wymiany wadliwego Produktu bądź jego części na wolny od wad, albo usunąć wadę w rozsądnym czasie bez nadmiernych niedogodności dla Klienta. 1.4.Mogą Państwo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w formie pisemnej pod adres pocztowy bądź mailowy. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację w formie pisemnej dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. 1.5.W chwili odstąpienia przez Państwa od umowy, jesteśmy zobowiązani do zwrotu płatności. Sposób zwrotu płatności, zostaje ustalony pomiędzy Klientem a Sprzedawcą. W przypadku nie otrzymania Przedmiotu od Klienta, wstrzymujemy się ze zwrotem płatności. Prosimy przekazać bądź odesłać nam Przedmiot, nie później niż 14 dni od dnia, w którym wpłynęła pisemna forma reklamacji. Wstrzymujemy się ze zwrotem płatności do momentu dostarczenia nam Przedmiotu albo do momentu otrzymania dowodu jej odesłania. Zależy to od tego, które zdarzenie wystąpi wcześniej. Prosimy o odesłanie lub przekazania nam Przedmiotu w trybie natychmiastowym, nie później niż 14 dnia od dnia, kiedy Klient odstąpił od niniejszej umowy. Jeżeli Klient zwróci Przedmiot przed upływem 14 dni, termin jest zachowany. 1.6.Klient ponosi koszt zwrotu za Przedmiot. 1.7.Przedmiot który zwraca Klient, musi być kompletny (łącznie z całym wyposażeniem oraz akcesoriami). Przedmiot nie może być uszkodzony. Przedmiot nie może nosić śladów użytkowania które przekraczają granice zwykłego zarządu. 1.8.W przypadku odstąpienia od umowy Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy które są wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, funkcjonowania i cech rzeczy. 1.9.Aby reklamacja bądź zwrot odbył się według powyższych postanowień, Klient jest zobowiązany do ukazania dowodu zakupu. Jeżeli Klient nie posiada Faktury albo paragonu za zakupiony przedmiot/usługę, reklamacja albo zwrot nie może się odbyć.

reklamacje

1. Reklamacja i zwroty. 1.1.Gwarancja obejmuje Produkty sprzedawane przez sklep internetowy. 1.2.Klient roszczenia oraz reklamację składa w formie pisemnej na adres e-mail lub adres pocztowy. 1.3.Sprzedawca jest zobowiązany do wymiany wadliwego Produktu bądź jego części na wolny od wad, albo usunąć wadę w rozsądnym czasie bez nadmiernych niedogodności dla Klienta. 1.4.Mogą Państwo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w formie pisemnej pod adres pocztowy bądź mailowy. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację w formie pisemnej dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. 1.5.W chwili odstąpienia przez Państwa od umowy, jesteśmy zobowiązani do zwrotu płatności. Sposób zwrotu płatności, zostaje ustalony pomiędzy Klientem a Sprzedawcą. W przypadku nie otrzymania Przedmiotu od Klienta, wstrzymujemy się ze zwrotem płatności. Prosimy przekazać bądź odesłać nam Przedmiot, nie później niż 14 dni od dnia, w którym wpłynęła pisemna forma reklamacji. Wstrzymujemy się ze zwrotem płatności do momentu dostarczenia nam Przedmiotu albo do momentu otrzymania dowodu jej odesłania. Zależy to od tego, które zdarzenie wystąpi wcześniej. Prosimy o odesłanie lub przekazania nam Przedmiotu w trybie natychmiastowym, nie później niż 14 dnia od dnia, kiedy Klient odstąpił od niniejszej umowy. Jeżeli Klient zwróci Przedmiot przed upływem 14 dni, termin jest zachowany. 1.6.Klient ponosi koszt zwrotu za Przedmiot. 1.7.Przedmiot który zwraca Klient, musi być kompletny (łącznie z całym wyposażeniem oraz akcesoriami). Przedmiot nie może być uszkodzony. Przedmiot nie może nosić śladów użytkowania które przekraczają granice zwykłego zarządu. 1.8.W przypadku odstąpienia od umowy Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy które są wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, funkcjonowania i cech rzeczy. 1.9.Aby reklamacja bądź zwrot odbył się według powyższych postanowień, Klient jest zobowiązany do ukazania dowodu zakupu. Jeżeli Klient nie posiada Faktury albo paragonu za zakupiony przedmiot/usługę, reklamacja albo zwrot nie może się odbyć.

pozostałe informacje

www.walcarka.pl