WAŁ ŁĄKOWO POLOWY ZAGESZCZANIE WYRÓWNYWANIE (6910944412)

5 dni do końca
cena kup teraz
13 520,00 zł
Raty PayU tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł
  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury

Kontakt


Moderntech sp. z o.o.
Gorzewo ul. Kruk 4a
09-500 Gostynin

Potrzebujesz więcej informacji zadzwoń.

tel: 604-520-939
e-mail: allegro@moderntech.p­l

Kontakt tel. pn.-pt. godz. 8-16


Wysyłka


- Kurier koszt do ustalenia po zakupie.

- Odbiór osobisty 0zł

- Transport maszyn naszym transportem do ustalenia od odległości.

Płatność i realizacja zamówienia
Płatność gotówką lub przelew

PKO BP 04 1020 3440 0000 7402 0132 7402

Realizacja zamówienia jest dostosowana do potrzeb klienta.
Maszyny rolnicze oraz osprzęt stosowany w rolnictwie.

Moderntech sp. z o.o. jest firmą handlowo-­usługowo-­produkcyjną. W swojej ofercie posiadamy urządzenia przemysłowe i maszyny rolnicze. Jesteśmy producentem mieszalników do betonu, euro-ramek, czołownic do wideł, wideł do "paleciaków", oraz wielu części zamiennych i osprzętu dodatkowego do w/w urządzeń.
Nazwa przedmiotu


Wał ugniatający
łąkowo - polowy

CENA PRODUKTU: 13 520 zł ( netto ) *
Cena dotycz modelu W-250.
Opis przedmiotu

Wał ugniatąjąco-­wałując­y używany jest do zagęszczania wierzchniej warstwy ziemi, oraz wałowania płytko zasianych nasion (buraków, marchwi oraz trawy). Powoduje to większe podsiąkanie wody co wpływa na przyspieszenie tworzenia się pożytecznej mikroflory glebowej i rozkładu materii organicznej, co wpływa bezpośrednio na polepszenie wzrostu roślin. Służą również do wyrównywania powierzchni roli przed siewem lub sadzeniem, do pogniecenia zielonych nawozów przed przyoraniem oraz do likwidowania wiosną pomrozowych szczelin w glebie, kretowisk i nierówności.

Standardowe wyposażenie wałów:

- Dyszel transportowy, regulowany śrubą centralną
- Obrotowy zaczep holowniczy (max 12 ton)
- Półosie kół jezdnych (ADR)
- Stopki podporowe

Dodatkowe wyposażenie wałów:

- Oświetlenie (obrysówki, lampy)
-­ Ogumienie specjalne (Flotation Starco, Alliance)
­- Inne średnice wału
Parametry techniczneInformacje dodatkowe


W ofercie klient otrzymuje od nas :
12 miesięczną gwarancję produkcyjną
Dostęp do części zamiennych
Fakturę VAT lub paragon
Pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
GWARANTUJEMY TRANSPORT NA TERENIE KRAJU !!
Galeria przedmiotu
DOSKONAŁA JAKOŚĆ WYKONANIA !!!
CHCIAŁBYŚ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ ZADZWOŃ DO NAS !!
Zgodnie z ustawą z 4 lutego 1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych (D.U. 1994/24/83), informuje o zakazie kopiowania oraz powielania treści zawartych na aukcjach bez zgody właściciela serwisu
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Moderntech sp. z o.o.
Gorzewo ul. Kruk 4a
09-500 Gostynin
NIP: 7752635058
REGON: 101043209
KRS: 0000379065

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
Moderntech sp. z o.o.
Gorzewo ul. Kruk 4a
09-500 Gostynin
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. 1- Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. 2- Prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje Konsumentowi w odniesieniu do umowy, - W której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb. 3- Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

Opis procedury reklamacji 1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem allegro@moderntech.pl., lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: 1. imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, 2. datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji (numer paragonu lub faktury VAT), 3. przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, 4. wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 3. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

pozostałe informacje

Spółka wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV wydział gospodarczy krajowego rejestru sądowego pod numerem KRS 0000379065, NIP: 7752635058, REGON: 101043209. Kapitał zakładowy spółki 25 000,00 zł w całości opłacony.