Waga elektroni. INVENTUM 5000g. /Syndyk sprzedaje (6482085579)

zakończona
65,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • waga (z opakowaniem): 0.50 [kg]
Faktura vat Waga elektroniczna do 5000g. +/- 1g. Oferowane towary są sprzedawane przez Syndyka K&K sp. z o.o. w upadłości z wolnej ręki. Sprzedaż dokonywana jest w ramach postępowania upadłościowego i w związku z tym ma skutek sprzedaży egzekucyjnej. Oznacza to miedzy innymi, że nabywcy staje się właścicielem rzeczy bez żadnych obciążeń, nabywcy nie przysługują roszczenia z tytułu rękojmi za wady rzeczy, przeciwko nabywcy nie można podnieść zarzutów co do ważności nabycia.
wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • Bank Zachodni WBK S.A. 09 1090 1362 0000 0001 3308 2177
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

Oferowane towary są sprzedawane przez Syndyka K&K sp. z o.o. w upadłości z wolnej ręki. Sprzedaż dokonywana jest w ramach postępowania upadłościowego i w związku z tym ma skutek sprzedaży egzekucyjnej. Oznacza to miedzy innymi, że nabywcy staje się właścicielem rzeczy bez żadnych obciążeń, nabywcy nie przysługują roszczenia z tytułu rękojmi za wady rzeczy, przeciwko nabywcy nie można podnieść zarzutów co do ważności nabycia.