Wader 41531 Klocki Middle Blocks + naklejki (6999787006)

zakończona
32,89 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,59 zł
 • Przesyłka kurierska 10,99 zł
 • Allegro Paczkomaty InPost 12,10 zł
 • lokalizacja: Internet, Polska
 • czas wysyłki: natychmiast

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • materiał: plastik
 • certyfikaty, opinie, atesty: EN 71
 • wiek dziecka: 12 m +
 • bohater: inny
 • marka: inna
 • płeć: chłopcy, dziewczynki

opis

tel.530 80 33 86

( od poniedziałku do piątku

w godzinach 09 - 17 )


sklep@e-zabawka24.pl

Wysyłka w terminie

od 12 do 24 godzin

Dodatkowe informacje dostępne na stronie "O mnie"
Płatność za pośrednictwem

Produkty wysyłamy za pośrednictwem firm

Wader 41531 Klocki Middle Blocks + naklejki

WADER

41520


Wader Klocki Middle Blocks - 41531


 • Dla dzieci od 1 roku życia
 • Duże gabaryty klocków
 • 30 elementy +46 naklejek
 • Pastelowe Kolory
 • Wymiary podstawowego klocka 6cm x 7cm
 • Opakowanie indywidualne 32cm x 25cm x 20cm
 • Wysokiej jakości materiały
 • Produkt z polskiej dystrybucji
 • Gwarancja 24 miesiące

Wader Klocki Middle Blocks - 41531


Kultowe klocki produkowane przez Wader-Woźniak już od ponad 23 lat. Zestaw 30 klocków w atrakcyjnej kolorystyce wykonanych z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Ze względu na swoje gabaryty są idealnie dostosowane do rączek najmłodszych dzieci a różnorodność form umożliwia tworzenie z klocków rozmaitych budowli pojazdów i postaci, rozwijając w dziecku wyobraźnię i jego zdolności manualne.

Klocki, ze względu na swoje gabaryty, zapewniają bezpieczną zabawę dzieciom już od pierwszego roku życia.

Wader Klocki Middle Blocks - 41531


 • Dla dzieci od 1 roku życia
 • Duże gabaryty klocków
 • 30 elementy+46 naklejek
 • Pastelowe Kolory
 • Wymiary podstawowego klocka 6cm x 7cm
 • Opakowanie indywidualne 32cm x 25cm x 20cm
 • Wysokiej jakości materiały
 • Produkt z polskiej dystrybucji
 • Gwarancja 24 miesiące

Zapraszamy na nasze pozostałe aukcje

Dostawa i płatność
od 8,59 zł

Lokalizacja: Internet, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
8,59 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
2
czas realizacji
1-2 dni robocze
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
10,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
15
czas realizacji
1 dzień roboczy

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
12,10 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
2
czas realizacji
1-2 dni robocze
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
14,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
15
czas realizacji
1 dzień roboczy

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

productenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

e-zabawka24 Jerzy Wiśniewski
ul.Obwodowa 50A
84-240 Reda
Dodatkowe informacje

 

1.  Sprzedający na podstawie art. 558§1 Kodeksu cywilnego całkowicie wyłącza odpowiedzialność wobec Klientów z tytułu wad fizycznych i prawnych (rękojmia).

2.  Sprzedający ponosi odpowiedzialność wobec Konsumenta na zasadach określonych w art. 556 Kodeksu cywilnego i kolejnych za wady (rękojmia).


 1. W przypadku umowy z Konsumentem jeżeli wada fizyczna została stwierdzona przed upływem roku od momentu wydania rzeczy, przyjmuje się, że istniała ona w chwili przejścia niebezpieczeństwa na Konsumenta.
 2. Konsument jeżeli rzecz sprzedana ma wadę, może:

a.  złożyć oświadczenie o żądaniu obniżenia ceny;

b.  złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy;

chyba że Sprzedający niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Konsumenta wymieni rzecz wadliwą na wolną od wad albo wadę usunie. Jeżeli jednak rzecz była już wymieniona lub naprawiana przez Sprzedającego albo Sprzedający  nie uczynił zadość obowiązkowi wymiany rzeczy na wolną od wad lub  usunięcia wady, nie przysługuje mu prawo do wymiany rzeczy lub usunięcia  wady.


 1. Konsument, może zamiast zaproponowanego przez Sprzedającego usunięcia  wady żądać wymiany rzeczy na wolną od wad albo zamiast wymiany rzeczy  żądać usunięcia wady, chyba że doprowadzenie rzeczy do zgodności z umową  w sposób wybrany przez Konsumenta jest niemożliwe albo wymagałoby nadmiernych kosztów w porównaniu ze sposobem proponowanym przez Sprzedającego,  przy czym przy ocenie nadmierności kosztów uwzględnia się wartość  rzeczy wolnej od wad, rodzaj i znaczenie stwierdzonej wady, a także  bierze się pod uwagę niedogodności, na jakie narażałby Konsumenta inny sposób zaspokojenia.
 2. Konsument nie może odstąpić od umowy, jeżeli wada jest nieistotna.
 3. Konsument jeżeli rzecz sprzedana ma wadę, może również:

a.  żądać wymiany rzeczy na wolną od wad;

b.  żądać usunięcia wady.


 1. Sprzedający jest obowiązany wymienić rzecz wadliwą na wolną od wad lub usunąć wadę w rozsądnym czasie bez nadmiernych niedogodności dla Konsumenta. 
 2. Sprzedający może odmówić zadośćuczynienia żądaniu Konsumenta,  jeżeli doprowadzenie do zgodności z umową rzeczy wadliwej w sposób  wybrany przez kupującego jest niemożliwe albo w porównaniu z drugim  możliwym sposobem doprowadzenia do zgodności z umową wymagałoby  nadmiernych kosztów.
 3. W przypadku, jeżeli rzecz wadliwa została zamontowana, Konsument może żądać od Sprzedającego  demontażu i ponownego zamontowania po dokonaniu wymiany na wolną od wad  lub usunięciu wady, jednak zobowiązany jest ponieść część związanych z  tym kosztów przewyższających cenę rzeczy sprzedanej albo może żądać od Sprzedającego  zapłaty części kosztów demontażu i ponownego zamontowania, do wysokości  ceny rzeczy sprzedanej. W razie niewykonania obowiązku przez Sprzedającego, Konsument jest upoważniony do dokonania tych czynności na koszt i niebezpieczeństwo Sprzedającego.
 4. Konsument, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest obowiązany na koszt Sprzedającego dostarczyć rzecz wadliwą na adres reklamacyjny, a jeżeli ze względu na rodzaj rzeczy lub sposób jej zamontowania dostarczenie rzeczy przez Konsumenta byłoby nadmiernie utrudnione, Konsument obowiązany jest udostępnić rzecz Sprzedającemu w miejscu, w którym rzecz się znajduje. W razie niewykonania obowiązku przez Sprzedającego Konsument jest upoważniony do odesłania rzeczy na koszt i niebezpieczeństwo Sprzedającego.
 5. Koszty wymiany lub naprawy ponosi Sprzedający, za wyjątkiem sytuacji opisanej w §5 pkt 10.
 6. Sprzedający obowiązany jest przyjąć od Konsumenta rzecz wadliwą w razie wymiany rzeczy na wolną od wad lub odstąpienia od umowy.
 7. Sprzedający w terminie czternastu dni ustosunkuje się do:

a.  oświadczenia o żądaniu obniżenia ceny;

b.  oświadczenia o odstąpieniu od umowy;

c.  żądania wymiany rzeczy na wolną od wad;

d.  żądania usunięcia wady.

W przeciwnym wypadku uważa się, że uznał za uzasadnione oświadczenie lub żądanie Konsumenta.


 1. Sprzedający odpowiada z tytułu rękojmi, jeżeli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od momentu wydania rzeczy Konsumentowi, a jeżeli przedmiotem sprzedaży jest rzecz używana przed upływem roku od momentu wydania rzeczy Konsumentowi.
 2. Roszczenie Konsumenta o usunięcie wady lub wymianę rzeczy  sprzedanej na wolną od wad przedawnia się z upływem roku, licząc od dnia  stwierdzenia wady jednak nie wcześniej niż przed upływem dwóch lat od momentu wydania rzeczy Konsumentowi, a jeżeli przedmiotem sprzedaży jest rzecz używana przed upływem roku od momentu wydania rzeczy Konsumentowi.
 3. W przypadku, kiedy określony przez Sprzedającego lub producenta termin przydatności rzeczy do użycia kończy się po upływie dwóch lat od momentu wydania rzeczy Konsumentowi, Sprzedający odpowiada z tytułu rękojmi za wady fizyczne tej rzeczy stwierdzone przed upływem tego terminu.
 4. W terminach określonych w §5 pkt 15-17 Konsument może złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy albo obniżeniu ceny z powodu wady fizycznej rzeczy sprzedanej, a jeżeli Konsument  żądał wymiany rzeczy na wolną od wad lub usunięcia wady, bieg terminu  do złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy albo obniżeniu ceny  rozpoczyna się z chwilą bezskutecznego upływu terminu do wymiany rzeczy  lub usunięcia wady.
 5. W razie dochodzenia przed sądem albo sądem polubownym jednego z  uprawnień z tytułu rękojmi termin do wykonania innych uprawnień,  przysługujących Konsumentowi z tego tytułu, ulega zawieszeniu do  czasu prawomocnego zakończenia postępowania. Odpowiednio stosuje się  również do postępowania mediacyjnego, przy czym termin do wykonania  innych uprawnień z tytułu rękojmi, przysługujących Konsumentowi, zaczyna biec od dnia odmowy przez sąd zatwierdzenia ugody zawartej przed mediatorem lub bezskutecznego zakończenia mediacji.
 6. Do wykonywania uprawnień z tytułu rękojmi za wady prawne rzeczy sprzedanej stosuje się §5 pkt 15-16, z tym że bieg terminu rozpoczyna się od dnia, w którym Konsument dowiedział się o istnieniu wady, a jeżeli Konsument  dowiedział się o istnieniu wady dopiero na skutek powództwa osoby  trzeciej – od dnia, w którym orzeczenie wydane w sporze z osobą trzecią  stało się prawomocne.
 7. Jeżeli z powodu wady rzeczy Konsument złożył oświadczenie o  odstąpieniu od umowy albo obniżeniu ceny, może on żądać naprawienia  szkody, którą poniósł przez to, że zawarł umowę, nie wiedząc o istnieniu  wady, choćby szkoda była następstwem okoliczności, za które Sprzedający  nie ponosi odpowiedzialności, a w szczególności może żądać zwrotu  kosztów zawarcia umowy, kosztów odebrania, przewozu, przechowania i  ubezpieczenia rzeczy, zwrotu dokonanych nakładów w takim zakresie, w  jakim nie odniósł z nich korzyści, a nie otrzymał ich zwrotu od osoby  trzeciej oraz zwrotu kosztów procesu. Nie uchybia to przepisom o  obowiązku naprawienia szkody na zasadach ogólnych.
 8. Upływ żadnego terminu do stwierdzenia wady nie wyłącza wykonania uprawnień z tytułu rękojmi, jeżeli Sprzedający wadę podstępnie zataił.
 9. Sprzedający o ile jest zobowiązany do świadczenia lub świadczenia finansowego na rzecz Konsumenta wykona je bez zbędnej zwłoki, nie później niż terminie przewidzianym w prawie.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

e-zabawka24 Jerzy Wiśniewski
ul. Obwodowa 50A
84-240 Reda

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
O sprzedającym
e-zabawka24
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

133

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Kontakt

Informacje o sprzedającym

Zabawki dla dzieci Sklep e-zabawka24.pl powstał z myślą o Twoim dziecku. Wszyskie produkty są markowych firm i wysokiej jakości. Zabawki dla dzieci i niemowląt posiadają odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa.  Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo opis każdego produktu wraz z jego zdjęciami a po dokonaniu zakupów poinformujemy  o czasie realizacji, Jeżeli  będziecie Państwo mieli jakieś wątpliwości lub będziecie zainteresowani innymi zabawkami, które nie znajdują się w naszej ofercie prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Zawsze chętnie i precyzyjnie odpowiemy na każde Państwa pytanie. Towar wysyłamy ekspresowo. WADER - najlepsze zabawki dla dzieci INFORMACJE OGÓLNE: E - zabawka24 Jerzy Wiśniewski ul. Górnicza 13A 80-230 Rumia REGON: 191528448 NIP: 958-074-11-59 tel.530 80 33 86 ( od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00 - 17.00 ) sklep@e-zabawka24.pl NR KONTA: Inteligo 76 1020 5558 0000 8802 3189 2567 

Pozostałe informacje

email: sklep@e-zabawka24.pl
telefon: 530 80 33 86
Numer oferty:6999787006
Zgłoś naruszenie zasad