W plenerze, pan w cylindrze, z laską, pocztówkowe (6541674560)

zakończona
2,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 4,50 zł
  • List polecony priorytetowy 5,50 zł
  • lokalizacja: Jastrzębie
  • oryginał / Reprodukcja: dokument oryginalny

Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Strona "o mnie" Wszystkie aukcje

Porządki w kolekcji trzeba czasem zrobić. I teraz przyszła na to pora.
Będę wystawiać zdjęcia sukcesywnie w miarę porządkowania zbioru
Ceny nie są zawrotne, prawda?
Koszt niezależny od ilości zdjęć. Albumy i inne takie cięższe - cena przesyłki będzie podana.
Z przyjemnością przyjmuję wpłaty przez PayU, jeśli kupujący potrafi to zrobić. Jeśli nie potrafi - niech się najpierw zapozna z podwieszonym wątkiem w Pomocy, może potrenuje na kimś innym lub wpłaci na konto.

W plenerze, pan w cylindrze, z laską, pocztówkowestan - jak na skanie.

CdV - carte de visite, ok. 6x9-11 cm., na kartoniku.
CC - Cabinet carte (cabinet portrait), zdjęcie gabinetowe, ok. 10x15 i więcej
(062016b)


Dodano 2016-07-08 12:57
Uwaga! Przedmioty zakupione na kontach "Englender", "dlaPanaW", "OFFO_Festiwal" i "Biblio-teka" mogą być wysłane w jednej przesyłce. Po co przepłacać i dawać dodatkowy zarobek Poczcie Polskiej?
wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • BRE BANK SA 53 1140 2004 0000 3202 3043 9301
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 5,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
List polecony ekonomiczny 4,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

reklamacje

Oczywiście, uwzględniam. Jeśli są uzasadnione

pozostałe informacje

WITAJCIE Obecnie sprzedaję trochę książek z mojej biblioteki. Niektóre trafiły się podwójne - te prezenty nieuzgodnione -, z innych "wyrosłem", a niektórych będę żałował poniewczasie. A także inne drobiazgi. Od pewnego czasu zabrałem się do porządkowania mojej kolekcji starych fotografii i to, co nie pasuje do profilu (nie można już zbierać wszystkiego, prawda?) znajdzie się tu, poniżej. Oczywiście na ich miejsce wskoczą następne! Niegdyś zbierałem pocztówki, teraz też trzeba się ich pozbyć. Co tydzień będzie dochodziło coś nowego, proszę więc zaglądać często. Po wygraniu aukcji proszę potwierdzić mailem chęć zakupu i wpłacić uzgodnioną kwotę na moje konto BRE Bank S.A. Wydział Bankowości Elektronicznej mBank nr konta 53114020040000320230439301 Witold Englender Można też na konto Inteligo, ale to wymaga powiadomienia mnie - nieczęsto na nie zaglądam. W końcu musiałem to napisać: -wszystkie pytania przed zalicytowaniem, a nie po zakończeniu aukcji -nie wysyłam za pobraniem (no chyba, że kogoś znam dobrze lub poznam podczas trwania aukcji) -nigdy nie wysyłam zwykłym listem -aukcje charytatywne to nie aukcje dla komentarza i należy się wywiązać ze zobowiązań! Tym bardziej! -komentarze nie są obowiązkowe, ja jednak wystawiam zawsze, także te zasłużone negatywy. Jeśli kupuję - wystawiam po otrzymaniu i sprawdzeniu przesyłki, jeśli sprzedaję - po potwierdzeniu od kupującego (nie musi to być komentarz, wystarczy mail, list przesłany gołębiem pocztowym lub coś podobnego). Bez tego można czekać na mój komentarz do {automoderacja} śmierci. Do napisania tegoż zmusili mnie, nieliczni wprawdzie, allegrowicze "myślący inaczej", pozostałych przepraszam! Interesuję się starą fotografią. Kolekcjonuję stare zdjęcia rzemieślnicze - zwłaszcza firm, których nie mam w swoich, całkiem sporych, zbiorach i posiadające ciekawe litografie na rewersach. Specjalizuję się w fotografii górnośląskiej, ale nie tylko, stąd też mam na sumieniu nieco felietonów wydanych tu i ówdzie. Zbieram też, co jest zrozumiałe, książki dot. historii fotografii oraz inne wydawnictwa z tego tematu zarówno książkowe, jak i też katalogi wystaw współczesnych, a przedstawiających fotografie stare, a także przedwojenne.