W cieniu puckich hydroplanów. Historia Morskiego D (6483232480)

zakończona
29,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • List polecony ekonomiczny 6,40 zł
 • List polecony priorytetowy 7,70 zł
 • lokalizacja: Pruszków
 • stan: nowy
 • waga (z opakowaniem): 0.54 [kg]
 • okładka: twarda
 • rok wydania (xxxx): 2010
 • kondycja: bez śladów używania

Tytuł: W cieniu puckich hydroplanów. Historia Morskiego Dywizjonu Lotniczego w prasie pomorskiej okresu międzywojennego i kolekcji fotografii Tadeusza Stankiewicza

Autor: Joanna Grochowska, Barbara Kos-Dąbrowska,

Stan: 5,0 d 1,00 do 5,00. Bez śladów wewnętrznej i zewnętrznej „konsumpcji”, nówka-nowa

Stron: 112

Wydawca: Gdańsk: Maszoperia Literacka

Rok: 2010, wyd. I

Format: 17,5x25,0 cm

Waga: 0,49 kg

Okładka: twarda

Język: 100 polski

Cena wydawcy/okładkowa: 39,00

Murarz – muruje. Panikarz – panikuje. „Kup Teraz!”. Nabywca – kupuje.

/// Marynarka Wojenna RP, polskie samoloty, uzbrojenie WP///

Joanna Grochowska, Barbara Kos-Dąbrowska, W cieniu puckich hydroplanów. Historia Morskiego Dywizjonu Lotniczego w prasie pomorskiej okresu międzywojennego i kolekcji fotografii Tadeusza Stankiewicza, Gdańsk: Maszoperia Literacka, 2010. Historia Morskiego Dywizjonu Lotniczego w Pucku autorstwa Barbary Kos - Dąbrowskiej i Joanny Grochowskiej ukazana przez pryzmat archiwalnych fotografii z prywatnej kolekcji Tadeusza Stankiewicza - syna Stanisława Stankiewicza marynarza służącego w Morskim Dywizjonie Lotniczym. Zbiór zdjęć gromadzonych przez dziesięciolecia przedstawia jednostkę na przestrzeni niemalże całego okresu jej istnienia od początku lat 20. XX w. do końca lat 30. XX w.

Wizualny, dokumentalny zapis zabudowy lotniska, koszar, sprzętu latającego z wodnopłatowcami na czele. Znakomita większość zdjęć ukazuje sceny z życia codziennego garnizonu. Są w nim pamiątkowe zdjęcia marynarzy, fotografie z uroczystych obchodów świąt państwowych, kościelnych i wojskowych. Album wzbogacają informacje prasowe dokumentujące na bieżąco tworzącą się historię. Wykorzystano w tym celu artykuły i noty prasowe zamieszczane głównie na łamach codziennej prasy pomorskiej. Zapiski te nie tylko uzupełniają treści zawarte w fotografiach, ale same stanową źródło historyczne pomocne w badaniu historii Morskiego Dywizjonu Lotniczego.

1) Kupuj więcej niż jedną rzecz zapłacić mniej za przesyłkę. 2) Licytowana rzecz ma dobry sejwink, warta pieniędzy. Nie kupuj na „wariata”, niech kupi ten komu się przyda. 3). Im wcześniej przelew dotrze tym przesyłka szybciej wpadnie w skrzynkę. 4). Przy braku przelewu do 10 dni wystawiam negatywny komentarz na Allegro. Brak zamknięcia transakcji w długim terminie. 5). Proszę dokonać opisanych wpłat na konto. Następnie proszę o e-mail, przyspieszy wysyłkę. Pamiętaj o podaniu opcji dostawy. 6). Indywidualnie informuję o kosztach nadania kilku przedmiotów i zagranicznego. Inne taryfy opłat. Note. When you send a package overseas air fares are other postal charges. Individually inform you about the cost of foreign shipping.

Dobra okazja, warta pieniędzy.

Licytuj, bo ktoś cię uprzedzi i możesz żałować straconej, cennej publikacji!!

Bum-Bum-Bum!

Miło o prezencie tu pamiętać!

Radość wielka czeka cię, gdy zakupisz szybko mnie!

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • NORDEA BANK POLSKA S.A. 63 1440 1387 0000 0000 0924 3887
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 7,70 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
List polecony ekonomiczny 6,40 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua