VW SHARAN 7N ZAŚLEPKA AIRBAG (7047464006)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
170,00 zł
Dostawa
 • Przesyłka kurierska 20,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
 • lokalizacja: Przytkowice, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: używany
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT

opis

tel. 692 290 219 • tel. 533 556 343 • tel. 536 394 270
Witam serdecznie na mojej aukcji!!!

Do zaoferowania mam:

VW SHARAN 7N ZAŚLEPKA AIRBAG

   SPRZEDAWANA CZĘŚĆ JEST:
 • Używana
 • Oryginalna
 • Stan jak na zdjęciu

Więcej informacji pod telefonem: 692-290-219 / 533-556-343

Przed kliknięciem kup teraz proszę o kontakt telefoniczny w celu dostępności części.

Na życzenie wystawiam Fakturę Vat

Dokonując zakupu akceptujesz nasz regulamin

NASZE CZĘŚCI
PRZECHOWYWANE SĄ
W SUCHYCH MAGAZYNACH
Kontakt Informacje
MOTO LOLO
Paweł Kowalik, Karol Faber S.C.
AUTO CZĘŚCI UŻYWANE

34-141 Przytkowice 243
tel. 692 290 219
tel. 533 556 343
tel. 536 394 270

e-mail. motololosc@gmail.com
DOJAZD
Na naszych aukcjach można płacić
w szybki wygodny sposób systemem
payu lub przelewem bankowym
64 2490 0005 0000 4500 6094 3938
Paczki wysyłamy pocztą polską
lub kurierem szybko i wygodnie,
istnieje możliwość odbioru osobistego.
Inne Aukcje
Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 20,00 zł

Lokalizacja: Przytkowice, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
25,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2 dni robocze
Dodatkowe informacje

Paczki zamówione do godziny 10.00 wysyłamy tego samego dnia.

Punkty odbioru

PRZYTKOWICE
34-141 PRZYTKOWICE
woj. małopolskie
email: motololosc@gmail.com

 • poniedziałek - piątek 08:00 - 17:00

płatność tylko gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
1 miesiąc

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

1 miesiąc
Dodatkowe informacje

Gwarancja rozruchowa 7 dni, silnik i skrzynie biegów 14 dni. 

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

Moto Lolo S.C
Przytkowice 243
34-141 Przytkowice
Dodatkowe informacje

Gwarancja rozruchowa polega na możliwości wymiany towaru lub jego zwrotu w przypadku gdy część okaże się niesprawna. Odstąpienie od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni, polega na odesłaniu towaru bez podania przyczyny na swój koszt, bez jego użycia, naruszenia, korzystania! GWARANCJA 1. Części zakupione w firmie MOTOLOLO objęte są 7 dniowym okresem próbnym, wyznaczonym od daty otrzymania towaru. (Silniki / skrzynie biegów 14 dni) 2. Sprzedane części są znakowane przez pracownika plombą gwarancyjną, wymiana uwzględni tylko części posiadające nie uszkodzone plomby gwarancyjne. 3. Silniki z zamontowanym rozrządem, do ukończenia czasu próby czyli 14 dni, mogą być tylko i wyłącznie montowane i odpalane na tym rozrządzie, bez jego naruszania. Zmiana rozrządu przed ukończeniem czasu próby, powoduje utratę gwarancji. 4. Montaż w specjalistycznym warsztacie Gwarancja nie obejmuje uszczelnień silnika takich jak: uszczelki miski olejowej, pokryw zaworów, termostatu, pompy wody, uszczelnień wału korbowego oraz wałków rozrządu. Są to elementy wymienne. Gwarancja dotyczy jedynie uszczelki pod głowicą oraz uszczelniaczy zaworów. REKLAMACJA 1. Firma udziela gwarancji na używane części samochodowe zakupione w firmie na okres 7 dni (14 dni silniki / skrzynie biegów) od daty otrzymania towaru. 2. Stan techniczny części wynika z ich dotychczasowej eksploatacji i uwzględnia naturalny stopień zużycia. 3. Gwarant zapewnia zmianę towaru w przypadku uznania reklamacji przez Gwaranta. 4. Gwarant zobowiązuje się zamienić wadliwy towar w terminie 3 dni od daty zgłoszenia usterki. W przypadku braku części na zmianę Gwarant zwraca Nabywcy kwotę zakupu w terminie do 7 dni. 5. Uprawnienia z tytułu gwarancji nie obejmują prawa Nabywcy do domagania się zwrotu utraconych zysków lub przeniesionych kosztów montażu części w przypadku gwarancyjnej konieczności wymiany po stwierdzeniu usterki. 6. Nabywca traci uprawnienia wynikające z gwarancji w przypadku: - uszkodzenia plomby gwarancyjnej - nieprawidłowego zamontowania części, silnika lub skrzyni biegów w pojeździe - zastosowania olejów (jeżeli chodzi o stan i ilość) nie zgodnie z zaleceniami producenta. Kupujący jest zobowiązany akceptować warunki powyższej gwarancji.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Moto Lolo S.C
Przytkowice 243
34-141 Przytkowice

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

ODESŁANIE TOWARU 1. Prosimy przestrzegać regulaminu odesłania towaru, brak dowodu zakupu lub dokumentu reklamacyjnego wydłuży czas oczekiwania na wyjaśnienie sprawy. 2. Towar należy spakować odpowiednio aby nie został uszkodzony w przesyłce. 3. Do przesyłki należy dołączyć dowód zakupu (Paragon / Fakturę VAT) ZWROT / WYMIANA TOWARU 1. Towar należy do nas odesłać BEZ POBRANIA. 2. Do przesyłki należy dołączyć w pełni wypisany „FORMULARZ ZWROTU / WYMIANY TOWARU” oraz Paragon lub Fakturę VAT. 3. Wymiany towaru dokonamy w przeciągu 3 dni od daty otrzymania przez nas zwrotnej przesyłki. 4. Zwrot towarów rozpatrujemy do 7 dni. Zgodnie z ustawą przelewy zwrotne na rachunek bankowy są dokonywane w terminie do 14 dni od otrzymania przesyłki. 5. Kupujący na swój koszt dostarcza przedmiot reklamacji / zwrotu towaru. ODSTĄPIENIE OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ 1. W przypadku chęci odstąpienia od umowy zawartej na odległość do 14 dni bez podania przyczyny, kupujący jako osoba fizyczna ma takie prawo. 2. Osoby które nabyły towar w celach związanych z działalnością gospodarczą nie podlegają tej ustawie, NIE MAJĄ PRAWA ZWROTU TOWARU. 3. Towar należy odesłać w stanie nienaruszonym tzn. towar nie może być przez niego w żaden sposób używany (próbowany montować). 4. Wszelkie koszty przesyłek pokrywa kupujący 5. Do przesyłki należy dołączyć w pełni wypisane „OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ” oraz Paragon 6. Zgodnie z ustawą w przeciągu 14 dni od otrzymania przesyłki przez naszą firmę dokonamy zwrotu na rachunek bankowy podany w powyższym oświadczeniu. 7. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa sprzedającego lub usługodawcy albo umowy zawartej na odległość bez podania przyczyny w ciągu 14 dni nie dotyczy nabywców towarów lub usług, którzy są przedsiębiorcami. Tak wynika z art. 1 i art. 6 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych prawa konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (DzU z 2000 r. nr 22, poz. 271 z późn. zm.). Ustawowe uprawnienie do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny i – co do zasady – bez konsekwencji finansowych dotyczy bowiem, tylko transakcji, w których kupującym towar lub usługę jest konsument, czyli osoba fizyczna dokonująca zakupów w celu niezwiązanym z prowadzoną działalnością zawodową lub gospodarczą. Osoby fizyczne, które są przedsiębiorcami, a jednocześnie dokonują zakupu towaru lub usługi w celu związanym z prowadzoną przez siebie działalnością gospodarczą, nie mogą więc korzystać z tego ustawowego uprawnienia. Sprzedawca towarów lub usług nie ma ustawowego obowiązku przyjmować zwrotu w takich przypadkach.

O sprzedającym
motololosc
99,1%
kupujących poleca tego sprzedającego

218

 

2

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Kontakt

 • 692 290 219
 • 533 556 343
poniedziałek - piątek
08:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje

CZYNNE OD 8.00-17.00

1. Jeżeli nie jesteś pewien zakupu, Nie Kupuj!

2. Czytaj uważnie opis aukcji.

3. Sprawdź dokładnie stan ogłaszanego przedmiotu na zdjęciu, w razie jakichkolwiek wątpliwości dzwoń.

4. Zakup na Naszej aukcji jest jednoczesną akceptacją pełnego regulaminu (Wysyłka, Odbiór osobisty, Gwarancja, Reklamacja).

5. !!!!!!!!!!! BRAK WPŁATY=Wystawiamy komentarz negatywny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

6. Czekamy na wpłatę 7 dni, jeśli przelew nie wpłynie będziemy musieli wystawić komentarz negatywny i rozpocząć procedurę zwrotu prowizji. W przypadku gdy przewidujecie Państwo, że wpłata może się przedłużyć (np. przez pocztę) prosimy nas o tym poinformować np. telefonicznie bądź drogą mailową!

Niektóre zdjęcia towaru mogą być tylko podglądowe.

WYSYŁKA

Wszystkie zakupione u nas części możemy wysłać za pośrednictwem:

1. Firmy kurierskiej DHL DPD

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Zamówienia składane do godziny 11.00 nadajemy tego samego dnia

CZAS DOSTARCZENIA

– od 24 h – 48 h (99% przesyłek dostarczana jest do 24 h)

Za uszkodzenia spowodowane przez firmę kurierską, nie odpowiadamy

(posiadają one własne działy reklamacyjne).

ODBIÓR OSOBISTY

W naszej firmie odbiór osobisty przedmiotu jest możliwy tylko i wyłącznie po wcześniejszym ustaleniu tego zamiaru telefonicznie i ustaleniu terminu odbioru.