VW GOLF IV COMBI 5D KLAPA TYLNA LA7W (7061946700)

zakończona

parametry

 • stan: używany
 • faktura: Wystawiam fakturę bez VAT
 • typ samochodu: samochody osobowe
 • waga (z opakowaniem): 30 [kg]

opis

VW GOLF IV

KLAPA TYŁ
STAN NA ZAŁĄCZONYCH ZDJĘCIACH


CENA ZA GOŁĄ KLAPĘ Z SZYBĄ

PREFEROWANY ODBIÓR OSOBISTY, MOŻLIWA

WYSYŁKA KURIEREM NA PALECIE

Więcej info pod numerem tel 506-241-454


ogramowanie sStore

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 60,00 zł

Lokalizacja: Mierzyn, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
60,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
3 dni robocze

Punkty odbioru

Szrotnet Jacek Gierczak
DŁUGA 23A
72-006 MIERZYN
woj. zachodniopomorskie
tel.: 91-321-06-14

 • poniedziałek - piątek 09:00 - 17:00

płatność tylko gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę bez VAT
Gwarancja
2 miesiące

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

2 miesiące
Dodatkowe informacje

WARUNKI GWARANCJI NA SILNIKI I SKRZYNIE BIEGÓW: 

 1. Sprzedający nie jest producentem towarów. 
 2. Sprzedający wraz z towarem wydaje Kupującemu dokument gwarancyjny lub  stanowiący dowód zakupu paragon lub fakturę. W przypadku braku wydania  dokumentu gwarancyjnego umowa zawarta ze Sprzedającym stanowi dokument  gwarancyjny.
 3.  Udzielającym gwarancji jest Szrotnet, Jacek Gierczak ul.Długa 23A 72-006 Mierzyn
 4. Gwarancja na silniki i skrzynie biegów udzielana jest na okres 2 miesięcy od daty zakupu
 5. Stan techniczny silnika lub skrzyni biegów wynika z naturalnego zużycia podczas dotychczasowej eksploatacji
 6. Warunkiem obowiązywania gwarancji jest posiadanie dowodu zakupu i druku gwarancji
 7. Gwarancją  objęte są układ korbowo-tłokowy i głowica, gwarancja nie obejmuje  wszelkich uszczelnień wodno-olejowych, drobnego osprzętu oraz wszelkich  regulacji
 8. W przypadku uznania reklamacji Gwarant zobowiązuje się  zamienić wadliwy silnik lub skrzynię biegów w terminie 14 dni od daty  zgłoszenia usterki. W przypadku braku części na zamianę Gwarant zwraca  Nabywcy kwotę zakupu.

      Gwarancja przestaje obowiązywać, jeżeli:

  1. Plomby gwarancyjne są uszkodzone
  2. Silnik lub skrzynia biegów były zamontowane niewłaściwie
  3. Zastosowano inne niż zalecane przez producenta oleje co do stanu i ilości

       Uprawnienia z tytułu gwarancji nie obejmują prawa Nabywcy do domagania  się zwrotu utraconych zysków lub poniesionych kosztów montażu silnika  lub skrzyni biegów w przypadku gwarancyjnej konieczności wymiany po  stwierdzeniu usterki

Gwarancja na inne części:


    Części zakupione w firmie Szrotnet objęte są 14-dniowym okresem próbnym, wyznaczonym od daty zakupu z dniem zakupu włącznie.

    Ewentualny zwrot jest możliwy tylko w przypadku braku części na wymianę i możliwości jej dostarczenia w przeciągu 14 dni.

    Sprzedawane części są znakowane, plombą gwarancyjną.

    Ewentualnej wymianie lub naprawie podlegają tylko części posiadające nieuszkodzone plomby gwarancyjne.


Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

Szrotnet
Długa 23a
72-006 Mierzan
Dodatkowe informacje

1. Podstawą przyjęcia reklamacji jest przedstawienie przez Klienta dowodu zakupu towaru (paragon fiskalny lub faktura).

2. W przypadku niezgodności towaru z umową Klient powinien odesłać do Sklepu reklamowany towar wraz z opisem niezgodności.

3. Sklep ustosunkowuje się do reklamacji Klienta w terminie 14 dni  roboczych od momentu zwrotu towaru wraz z opisem niezgodności. W  przypadku, gdy weryfikacja niezgodności wymaga zasięgnięcia opinii  biegłego, bądź przedstawiciela producenta towaru, termin do  ustosunkowania się Sklepu ulega przedłużeniu o czas uzyskania przez  Sklep takiej opinii.

4. Gdy realizacja uzasadnionej reklamacji wiąże się z wysłaniem  Klientowi nowego towaru bądź usunięcia niezgodności, koszty dostawy  ponosi Klient.

5. Indywidualne ustawienia komputera i monitora Klienta powodujące  błędne lub zniekształcone wyświetlanie informacji o towarach (np.  kolorów), nie mogą być podstawą reklamacji.

WADY FIZYCZNE I PRAWNE TOWARÓW (RĘKOJMIA)


 1. Towary dostępne w Sklepie pochodzą z legalnego źródła i są oryginalne.
   
 2. Sprzedający odpowiada wobec Kupującego za wady fizyczne (niezgodność  towaru z umową) i prawne towaru, w rozumieniu art. 556 i 556 [1] Kodeksu  cywilnego.
   
 3. Jeżeli towar ma wadę, Kupujący może żądać usunięcia wady, wymiany  towaru na wolny od wad, złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny lub o  odstąpieniu od umowy.
   
 4. Sprzedający wymieni towar na wolny od wad lub usunie wadę w rozsądnym czasie bez nadmiernych niedogodności dla Kupującego.
   
 5. Kupujący może zamiast proponowanego przez Sprzedającego usunięcia  wady żądać wymiany towaru lub zamiast wymiany towaru żądać usunięcia  wady, chyba że doprowadzenie towaru do zgodności z umową w sposób  wybrany przez Kupującego byłoby niemożliwe lub wymagałoby od  Sprzedającego nadmiernych kosztów w porównaniu ze sposobem proponowanym  przez Sprzedającego.
   
 6. Jeżeli Kupujący żądał wymiany towaru lub usunięcia wady albo złożył  oświadczenie o obniżeniu ceny, określając kwotę, o którą cena ma być  obniżona, a Sprzedający nie ustosunkował się do tego żądania w terminie  14 dni, uważa się, że żądanie to uznał za uzasadnione.
   
 7. W przypadku stwierdzenia niezgodności towaru z umową należy:
   
  • odesłać towar, o ile to możliwe w oryginalnym opakowaniu (opakowanie,  w którym przesyłka została doręczona należy w całości umieścić w  kolejnym opakowaniu), na adres: Szrotnet, Jacek Gierczak, ul.Długa 23a,  72-006 Mierzini;
    
  • lub dostarczyć do biura w którem został odebrany;
    
  • wskazać, czy Kupujący domaga się usunięcia wady czy wymiany towaru na wolny od wad;
    
  • wskazać, na czym według Kupującego polega niezgodność towaru z umową;
    
  • podać swoje dane kontaktowe (adres do korespondencji, adres e-mail oraz numer telefonu).
    
 8. Sprzedający odpowiada z tytułu rękojmi, jeżeli wada fizyczna towaru  zostanie stwierdzona przed upływem 1 roku od dnia wydania Kupującemu  towaru.
   
 9. W terminach określonych w pkt 8 niniejszego paragrafu Kupujący może  złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy albo obniżeniu ceny z powodu  wady rzeczy sprzedanej. Bieg terminu do złożenia oświadczenia o  odstąpieniu od umowy albo obniżeniu ceny rozpoczyna się z chwilą  bezskutecznego upływu terminu do wy-miany rzeczy lub usunięcia wady.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Szrotnet
Długa 23A
72-006 Mierzyn

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 

 1. Każdemu Kupującemu w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia  otrzymania towaru, przysługuje prawo odstąpienia od umowy zawartej ze  Sprzedającym bez podania przyczyny.
   
 2. Termin 14-dniowy biegnie od dnia otrzymania towaru przez Kupującego i  uznaje się za zachowany, jeżeli przed jego upływem zostanie wysłane  oświadczenie o odstąpieniu. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po  upływie 14 dni od dnia w którym Kupujący wszedł w posiadanie rzeczy lub w  którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Kupującego  weszła w posiadanie rzeczy.
   
 3. Sprzedający dołącza do każdego Zamówienia pisemne pouczenie o prawie odstąpienia od umowy.
   
 4. W celu odstąpienia od umowy należy przesłać należycie wypełniony  formularz odstąpienia od umowy pocztą na adres: Szrotnet, Jacek  Gierczak, ul.Długa 23a, 72-006 Mierzin lub drogą elektroniczną na adres:  kontakt@autovw.pl.
   
 5. W przypadku skutecznego odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą.
   
 6. Sprzedający niezwłocznie prześle Kupującemu potwierdzenie otrzymania odstąpienia od umowy.
   
 7. Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru  będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny  do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru.
   
 8. Zakupiony towar podlegający zwrotowi należy wysłać na adres:
   
  • Szrotnet, Jacek Gierczak, ul.Długa 23a, 72-006 Mierzin - w przypadku Zamówień z wysyłką kurierem lub;
    
  • dostarczyć do biura osobiście.
    
 9. Kupujący ma obowiązek zwrócić towar niezwłocznie, jednak nie później  niż w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym złożył oświadczenie o  odstąpieniu od umowy, termin ten nie obowiązuje jeżeli Sprzedający  zobowiąże się do samodzielnego odbioru towaru. Do zachowania terminu  wystarczy odesłanie towaru przed jego upływem.
   
 10. Kupujący ponosi bezpośrednie koszty zwrotu towaru.
   
 11. W przypadku zwrotu towarów dostarczonych Kupującemu do miejsca, w  którym zamieszkiwał w chwili zawarcia umowy, które zostały  zakwalifikowane jako przesyłki wielkogabarytowe i nie można ich odesłać w  zwykły sposób pocztą lub wymagają profesjonalnego demontażu, Kupujący  powinien skontaktować się ze Sprzedającym w celu ustalenia dalszego  postępowania.
   
 12. Sprzedający nie przyjmuje paczek nadanych za pobraniem.
   
 13. Sprzedający nie później niż w terminie 14 dni od otrzymania towaru, zwróci Kupującemu wartość towaru (bez kosztu wysyłki).
   
 14. Sprzedający dokona zwrotu płatności przy użyciu takiego samego  sposobu zapłaty, jakiego użył Kupujący, chyba że Kupujący wyraźnie  zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z  żadnymi kosztami.
   
 15. Sprzedający wstrzyma się ze zwrotem płatności otrzymanych przez  Kupującego do chwili otrzymania towaru z powrotem lub dostarczenia przez  Kupującego dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie  nastąpi wcześniej.
   
 16. Na wszelkie pytania związane ze zwrotami odpowiedzą konsultanci  Infolinii dostępni pod numerem telefonu: 506 241 454 ( od poniedziałku  do piątku w godzinach 9:00 - 17:00 oraz w soboty w godzinach 9:00 -  13:00).

O sprzedającym
szrotnet
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

94

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 91-321-06-14
 • 506-241-454
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Witamy Państwa na stronie naszej firmy szrot-net.pl. 

Firma ta istnieje od 1998r i znajduje się w Szczecinie. 

Prowadzimy sprzedaż części samochodowych używanych do:

 AUDI VW  SEAT SKODA. 

Jest nam bardzo miło zaprezentować naszą bogatą ofertę. Specjalizujemy się w sprzedaży części używanych dostawczych i osobowych VW AUDI SEAT SKODA. Atutami naszej firmy SZROT.NET w Szczecinie są z pewnością doświadczenie, profesjonalny i specjalnie wyszkolony zespół na najwyższym poziomie, aby byli Państwo jak najbardziej zadowoleni z wykonywanych przez nas usług. 

Wieloletnie doświadczenie w branży, oraz świetni fachowcy zapewnią Państwu szybką i fachową obsługę. Aby utrzymać to zaufanie nieustannie dbamy o profesjonalną obsługę a nasi pracownicy starają się zaspokajać Państwa potrzeby. 

W naszej ofercie jest ponad 15000 oryginalnych części karoseryjnych, silników wraz z osprzętem, skrzyń biegów, części układu chłodzenia, wspomagania, hamulcowego, kierowniczego, elektrycznego oraz wydechowego do VW AUDI SEAT SKODA. Oferujemy także elementy wnętrza pojazdu, elementy zawieszenia oraz inne akcesoria samochodowe.  W ciągłej sprzedaży posiadamy felgi i ogumienie. 

Wysyłkę części prowadzimy na terenie całego kraju. Realizujemy indywidualne zamówienia na części, których w danych momencie nie mamy w ofercie. Na zakupione części udzielamy rękojmi.

 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, która zagwarantuje Państwu rzetelność i profesjonalizm. Długoletnia tradycja sprawia, że oferowane przez Nas usługi są najwyższej jakości. Zapraszamy do punktu sprzedaży w Szczecinie. Gwarantujemy sprawną i szybką pomoc. Gdy zechcą Państwo zasięgnąć dokładniejszych informacji, to w każdej chwili mogą Państwo zadać nurtujące Państwa pytanie.

Pozostałe informacje

email: kontakt@autovw.pl
telefon: 91-321-06-14
telefon: 506-241-454