VW Golf III hb spoiler spojler GORNY (6911011056)

zakończona
199,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Paczka pocztowa priorytetowa 20,00 zł
  • Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 25,00 zł
  • lokalizacja: Staré Město u Frýdku-Místku, Republika Czeska

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT

opis

Przedmiotem oferty jest spojler marki „Stylla“.

Produkty „Stylla“ są to wyroby o wysokiej jakości, produkowane w Republice Czeskiej a sprzedawane w całej Europie. Obecnie są dostępne również w Polsce za pośrednictwem „carstyling2010“.

Zaletą spojlerów jest: wysoka jakość, precyzja wykonania, niska waga, stabilność kształtu wszelkich widocznych elementów (powierzchnia spojlera z upływem czasu nie stanie się pofaldowana, nie ulegnie zdeformowaniu).

Rzeczą oczywistą jest gwarancja na okres 24 miesięcy i możliwość zwrotu towaru w terminie 14 dni od momentu dokonania zakupu – jeżeli towar nie spełni oczekiwań kupującego (w tym przypadku dokonujemy zwrotu zapłaty za towar wraz z kosztami przesyłki – zwrot pieniędzy dokonywany jest na konto klienta).

Wykończenie: gładka powierzchnia o praktycznie lustrzanej gładzi bez wad, nierówności lub pęknięć. Przygotowany do lakierowania bez konieczności stosowania specjalnych podkładów lub aktywatorów.

Produkt dostępny: na magazynie

Dostawa: spojlery przesyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej, co tydzień, zawsze w środę. Oznacza to, że jeżeli zakup został dokonany we wtorek, przesyłka zostaje nadana w środę, jeżeli zakup został dokonany w środę, przesyłka zostaje nadana w następną środę.

Rzeczą oczywistą jest dołączona faktura. Jeżeli klient w Polsce jest płatnikiem podatku VAT, wystawiamy fakturę z 0% stawką VAT a kwota do zapłaty jest obniżona o 21% VAT. Wystarczy do tego przesłać nam numer NIP klienta w celu sprawdzenia, czy klient jest płatnikiem VAT.

CENA SPOILERA JEST 299,-, TERAZ PROMOCJA 199,-.

Do spojlera dołączona jest instrukcja montażu w języku polskim. Obrazowa wersja powyższej instrukcji jest zamieszczona na stronie internetowej www.stylla.eu w zakładce „do pobrania“ („ke stažení“) – „instrukcja montażu” („návod k montáži“). Na stronie znajdują się również większe i dobre jakościowo zdjęcia naszych produktów.

Szczegółowych informacji udzielamy pod numerem telefonu +420731569123 lub carstyling2010@email­.cz .

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa priorytetowa
pierwsza sztuka:
20,00 zł
kolejna sztuka:
20,00 zł
maksymalnie w paczce:
1

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie
pierwsza sztuka:
25,00 zł
kolejna sztuka:
25,00 zł
maksymalnie w paczce:
1

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT